בישולים לסוף השבוע

מ צ ד ה

New member
מחר בערב דגים וגם עוגת בננות 3

המשאלות!!! יאללה, מקפיצה
, מה אתם לא מבשלים הסופ"ש?

מעדן

אני לקחת טבעות פילה עגל וטבלתי אותם במרינדה של צ'ילי מתוק וטיפה מהחריף יחד עם סויה וכפית של מייפל . סידרתי בתבנית לקט של קוסקוס של סנפרוסט הוספתי פלפלים ופלפל צ'ילי יבש ואת הכל הטבעתי בחצי בקבוק של ויסקי משובח שהיה לי בבית , אחרי בישול קצר של 30 דקות בתנור בעוצמה גבוהה הוצאתי נתתי ערבוב וטיבלתי בכמון בפפריקה וכמובן בעלי דפנה שאני מאוד אוהבת . עצה שלי להגשה : הר של קוסקוס מעליו התבשיל (שאגב אפשר גם להכין אותו על הגז ) ומעל הכל עלים של פטרוזילה קצוצה בקיצור מעדן

פילה מלרוזה ברוטב אדום וחומוס

ועוד לא סגורה על השאר בכל מקרה לא צריכה לבשל הרבה מחר.

rain7

New member
חמין צמחוני!

ומחר נאכל אצל ההורים שלו צהריים ובערב שאריות מטנדורי

השבת לא ממש בא לי לבשל

אז מכיוון שאנחנו לבד(2 מבוגרים וילדה בת שנתיים) אני עושה מצומצם: ערב: מרק ירקות אורז פרסי לבן גונדי ברורמה סבזי חורשט פירות סלט עגבניות שרי סלט חסה סלט פלפים קלוים וסלט חצילים. מחר: חמין צמחוני עשיר סלטים חיים אין חלות מעשה בית ואין עוגות!!!(האמת שיש משתיהן במקפיא אבל לא בטוח נוציא)

חני 105

New member
רק בגלל הפורום הזה אני מבשלת../images/Emo8.gif

טוב אז ככה מרק תימני עם עצמות עוף בגריל עם תפו"T תחתיות ארטישוק יאמי יאמי. חלות של בייגל הלורד קינוח: עוגת תפוחים תה עם נענע שבת: קובנה גחנון ביצים רסק עגבניות וסלטים שבת שלום

wan

New member
קוסקוס -עוף-ומרק לקוסקוס מקולורבי

בייבי שמצאתי לפני יומיים בשוק לשמחתי הרבה... ובייבי דייקון...שזה צנון לבן ארוך יפני .אך מצאתי ממש תינוקות.. המרק בושל אתמול... ויצא פשוט מעדן... אמא שלי מכינה אותו רק עם קולורבי...אך בארץ הקולורבי ענק..ולא בעיה למלא סיר... אני הכנתי בשילוב... ויש מטבוחה סלק אדום בלימון וכוסברה יש פלפלים קלויים מכל הצבעים למחר מתכונן סלט טאבולה קינואה מצאתי נענע מדהימה ופטרוזליה.... אז חייבים לנצל. ובורקס ממלוואח מקומי... ואם לא אתאפק אכין עוגיות הפתעה - רביולי שוקולד- מעוגיות הקיחלך ממולא שוקולד מריר....יאמי ..יוצא כמו עוגיות קרמעוגית שיש בארץ... שבת שלום

wan

New member
עוגיות הפתעה או רביולי שוקולד אני

ממלאה במטבעות שוקולד מריר. הנה לך קישור שמראה. ומתכון לבצק בראש ההודעה .בקישור.

לולהההה

New member
אפשר שאלה בקשר לקמח

אם אין קמח תופח כמה אבקת אפיה לשים? ואז זה עדיין יהיה 550 גרם קמח נכון?

pimpf

New member
אז ככה...

עלי גפן עפ"י מתכון של סבתא מאפה שכבות שמורכב מחצילים, תפו"א ובשר (טעייים) אורז פרסי עוף באננס (עוד שניה אני אחפש כאן מתכון) ועוגת יום הולדת לאחיין החמוד שלי שחוגג שנה
(כושית של פירגה)

למעלה