בירור:

בירור:

בבקשה אם בשרשור הזה יהיה קללות אז באמת לא שווה שאני פותחת אותו בת אל וישראל החליטו לעזוב את הפורום - עכשיו אנחנו שואלים למה..: ישראל הביא לאיזה אחת את הכרטיס SIM שלו (שזה הפלאפון שלו-בקיצור) בתור טובה כי הוא היה צריך כמה דברים זה בענייני עבודה, הבנאדם לא מעריך את מה שנותנים לו והחליט להכנס לאינטרנט ונכנס לישראל למסרים וקרא הודעות וקילל בת אל לא הבינה והתקשרה והוא גם ענה לה בת אל, אם היית שמה לב זה לא הקול של ישראל .. כי גם אני התקשרתי והוא ענה לי וזיהיתי מיד שזה לא הוא אני לא מבינה מה הקטע בשרשור הזה של בת אל וישראל שכולם מקללים שם אתם בני 9 ?? לרגע חשבתי שאני נמצאת בפורום ערוץ הילדים מה נסגר אתכם?? בת אל, אני לא מתכוונת להתחנן וגם לא שאר חברי הפורם, אם את מחליטה לעזוב זו החלטה שלך ואותו דבר גם איתך ישראל שאיתך כבר זה משהו שונה ודיברתי איתך בפלאפון וסגרנו הכל ואתה לא עוזב בת אל ושאר חברי הפורום: אם מישהו מחליט לעזוב לדעתי (מדגישה את- לדעתי!!) הוא לא אוהב מספיק את דניאל ולא מעריך אותו להגיע לרמה שאתה עוזב את הפורום בגלל חברי פורום וככה "עוזב את דניאל" לדעתי זו הזנחהולא אכפת לכם מספיק מישהו שאוהב את דניאל צריך להתמודד כאן למרות כל הקשיים ולא לעזוב- ולא משנה מה הסיבה בת אל זו לא סיבה למה שעזבת, אם את לא רוצה להאמין לישראל אל תאמיני רבת עם ישראל ועם שיר סבבה, תמשיכי להיות בפורום בלי לדבר איתם זה כל כך קשה? לפחות כאן שרשור עוד?? זה לדעתי סתם תשומת לב .. אם את אוהבת אותנו (אפילו אותי
) אז אל תעזבי, לא שווה לך !! את לא עושה לאף אחד טובה שאת נשארת... מי שמסכים איתי לסמן
ומקווה שכל המריבות שהיו כאן לא יחזרו על עצמם , פעם הבאה זה יגמר אחרת אז בואו כולנו נפתח דף חדש
בת אל, תאמיני לישראל ! אם לא לישראל אז תאמיני לי כי אני אומרת לך שזה באמת לא היה הוא ויש לי הוכחות ישראל פה מבטיח לך, אני לא חושבת שיש סיבה שישראל יקלל אותך ואחרי כמה ימים יבקש סליחה זה גם לא הגיוני וגם לא נכון- הוא לא עשה כלום שיהיה לנו יום טוב ושבוע עוד יותר טוב שבת שלום (עכשיו הנה סיבה לחייך- יום ראשון עידכונים חמים על דניאל !! ) אם לא בראשון אז ביום שני חחח

mor93

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

זה לא כל כך נכון זה קשה להישאר בפורום כשאתה מסוכסך עם כמה ואני מכירה את טוב מאוד מהפורום של הגיים בויז זה מאוד קשה...:( אבל בסוף משלים
אפילו צוחקים על זה...:D אז אל תקחו את זה קשה מידי
דף חדשש! שולם שולם לעולם ברוג ברוג אף פעם

mor93

New member
ותודהה !

לא נשארר כלוםם מהאשכול הזהה! במצב הזה נשאר בלי פורום חס וחלילה! עכשיו אנחנו נרדד:(

ברבסטלה

New member
../images/Emo45.gif

בת אל... תחזרי?.חחח סהר אני אוהב אותך.. מי שמקלל פה.. יש לו עסק איתיייייי (חעחעחע בצחוק)

כנסי סהר!!וכנסו כולם!!!!

אני לא כועסת עליך!!!!!!אני פשוט אומרת זה לא רק היה במסרים הוא אומר שהוא סתם מדבר איתי ושאני יותר קטנה ממנו ובטלפון נהוא העיקר אומר לי שלא אכפת לו שאני בת 13!!!!! מבינה.? זהו הגבתי פעם אחרונה וסהרררררר אני חולה עליך ותמיד אני יואהב את הפורום הזה[ושיר וישראל אני עדין חולה עליכם למרות מה שעיתם לי אבל פשוט ניפגעתי נורא] ואני לא יכולה ליסלוח מצערת
ביי אוהבת אותכם לנצח בתאל.

Israel men

New member
את יודעת!

אני גם לא שונא אותך! עוד דבר את יודעת שיש לי חברה! וכל מה שאמרתי שלא איכפת לי שאת בת 13 זה היה ששאלת אותי אם אין לי בעיה שאני מדבר עם מישהי בת 13 אז אמרתי לך שלא איכפת לי אבל לא התכונתי לשום דבר אחר (כי יש לי חברה. לכן מצידי אל דברי איתי רק אל תחשבי שאני סתם ילד מסריח!!) בהבי ומיצידי תעזבי בהבייי

מקשור מה אתה חושב שאני רוצה להתחיל

איתך!? לא אז תשמע גם לי יש חבר!!!!!!!!!אוקי? ותענה לי במסרים

פספסתי משו?

אמ..דיי איזה מצב לא נעים חח אמ..טוב שתיכם העיקר שהשלמתם.. ו...לא היתי פה שבוע וחצי.. ואני רואה שהפסדתי מלא.. למישו יש כוח לעדכן אותי כי אין לי מושג מה הולך פה.. נ.ב שיר אני מצטערת חחחח זה היה נשמע כמו אחד החיקויים של ישראל אבל באיזה שהוא שלב שמעתי שזה לא יכול להיות הוא ולמה את אומרת שיש לך קול של בן???זה לא נכון!! אמ.. זהו המשך יום נעים לכם

Israel men

New member
סיכום שבועי

5 מילים 1.אכזבה (כולם חיכו לראיון בגלצ. 2.אכזבה2 (הדיסק נדחה משישי לרביעי) 3. קללות 4. כאסח 5. מריבות

../images/Emo45.gif

למקרות שקשה לי להתאפק לפעמים ואת זה אתם יכולים לדעת ממי שמכיר אותי באמת- לי ממש קשה להשתלט על הפה שלה אבל אני ישמור עליו...

נישארת!!!!!!!!!!../images/Emo24.gif

השלמתי עם ישראל והיתברר שזה לא הוא.. ישראל שוב סליחה כפרע וזהו השלמנו וזכיתי לדבר עם אוריאל
ישראל פיצה אותי

לא'דע משהו ממש לא ברור פה.

פעם זה כי הבאת למישהו מהעבודה ת'קו שלך ואתה כעסת עליו מאוד ופעם כי הבאת למישהי את הSIM שלך למה שתרצה לדבר עם ילדות בנות 12-15?? ולמה שיתקשרו דווקא לבתאל? סהר את לא שמעת את הקול של מי שקילל את בתאל אז איך את יודעת שזה לא ישראל מעוות את הקול שלו? סהר,בתור מנהלת פורום את אמורה לשמש דוגמא ולא למסור את מספר פלאפון שלך למישהו שנמצא בפורום חודש ומשהו ושהדבר היחידי שהוא עשה זה לספר בדיחות. ישראל זה לא במטרה להעליב אותך או לפגוע בך אבל האינטרנט יכול לפעמים לגרום לנזקים עצומים לאנשים ואני חשדן ברמות..

Israel men

New member
כנס דניאל

לא שרציתי לדבר עם בתאל פשוט רציתי שהיא לא תיהיה פגועה ותחשוב שאני איזה מטרידן אז לכן רציתי לדבר איתה כדי להסביר לה איפה היא טועה. דבר שני הבחור שהקו היה אצלו לא התקשר אליה אלא זה בתאל שהתקשרה! והוא תקף. במסרים הוא שלח לכל מי שהופיע אצלי כחבר ואפילו אחי קיבל מסר תוקפני מהמתחזה. ואני וסהר החלפנו טלפונים בשביל שאני יעזור לה בתסריט.. אגב אני בפורום כבר 5 חודשים רק שנאלצתי לעזוב בגלל סיבה מיוחדת שאני לא צריך לפרט וסהר תאשר לך את זה! אגב שמענו עליך פשוט לא בא לי ללכלך ותאמין לי שאני פותח את הפה אנשים אוכלים תלב!

Israel men

New member
ועוד משהו

סהר כבר ידעה שהקו לא אצלי אז לכן היא לא התקשרה אבל בתאל לא ידעה ולכן סהר יודעת שזה לא היה חיקוי כי היא יודעת שהקו לא היה אצלי. ואם אתה חושב שאני משועמם שמתקשר לחברי הפורום אתה טועה כי עם בתאל דיברתי אחרי שהיא כתבה לי במסר שזה דחוף לה השיחה איתי וזה הסיבה שדיברנו פעם אחת ועם סהר אני שומר על קשר בגלל הסיבה של מאותו תקופה שבה לא היתי פעיל בפורום שזה סיבה שכל אחד שישמע יבין אבל זה לא המקום לדבר עליו. ועוד סיבה החברה שלי (גם מי שיודע מי זאת שלא ימסור פרטים) היא אחת מהאחיות של שחר אם יש לך שאלות אז דרך המסר...

אני נורא מפחד ממך

מה תעשה תאיים עלי בהודעות? ווווווווו....
תירגע,אם מה שכתבתי עלייך לא היה אמיתי לא היית מגיב ככה. ולא היית צריך 15 דקות אחרי שהגבת פעם אחת להגיב שוב.

תפסיק כבר דניאל!!!!!

תפסיקו לריב או שעכשו נישבעת לכם שאני עוזבת תפורום!!!!!!!1 מבינים? וישראלל אין לי שום דבר נגדך ואנלא רוצה ששוב נריב אבל די כבר כבר כל הפורום הזה ניהיה פורום ריבים לא פורום דניאל!!!!! וסהר את מנהלת מדהימה ומנסה לעשות שהפורום שלנו יהיה הכי טוב אבל מה לעשות שיש מריבות שתמיד הורסים?
ואני לא באה לאיים על אף אחד..!!

למעלה