בירה דובדבנים- מישהו מכיר?

gh231

New member
בירה דובדבנים- מישהו מכיר?

המפגש בנות ניסתה מישהי להיזכר בשם של בירה בלגית בטעם דובדבן. מישהו יכול לעזור עם השם? (אני שמרנית בבירות והולכת על גינס או לף, כך שלא הועלתי)

night mistress

New member
וואללה?

חבל שלא קראתי את זה אתמול.. הא רגע, גם ככה לא יצאתי אתמול לעין שמר :-}

gh231

New member
ככל הנראה בלוויו קריק

היא זכרה משהו עם ב'. עין שמר.....זכרונות ילדות....אני חושבת שכבר 8 שנים לפחות...ואז עוד בכלל לא שתיתי. אפילו לא אורגזמה... שווה לנסות את הבלוויו?

D r a m b u i e

New member
תגידו, הכל בסדר חברים?

אחד כותב בלוויו קריק, עוד שמונה כותבים בלוויו קריק. זו הבירה. באלף אחוז. בירה בלגית, עם ניחוח דובדבנים. ולעצם השאלה, תמיד שווה לנסות. זו בירה מעניינת מאוד.

shmupi

New member
יש גם Timmermans Kriek

יש אותה מבית רק ב Green Racoon זה פאב של רוסים בבן יהודה בירה פצצה פי 4 יותר טעימה מהבל ןןין למרות שזה פאב של רוסים ורק רוסים הבירה הזו שווה הכל ...( גם מוסיקת רוק ברוסית מדיי פעם ) היא מכילה איזה 20% פרי אם תראו אותה בעוד מקום שיש מחבית בבקשה תעדכנו אותי מצאתי שני לינקים עליה : http://www.beeradvocate.com/beer/rate_results/2791/6562/ http://www.john-martin.be/uk/produits_biere_region.htm

marsala

New member
שומפי לא הבנתי משהו

מה זה "למרות שזה פאב של רוסים ורק רוסים..."?? פאב היא מילה אנגלית ,קיצור של המילה פאבליק, ציבורי , אפילו אם הרכב האוכלוסיה בפאב מסויים הומוגנית לחלוטין הוא עדיין פאב ... MOSH

shmupi

New member
הפאב לא מדבר ..האנשים כן...

והם מדברים רק רוסית והתפריט כתוב רק באנגלית ...שלעצמו זה קטע מטורף לחלוטין שלא תבין לא נכון לי אין כלום נגדם להם יש נגדי כנראה שנראה להם מוזר שישראלי שלא מדבר רוסית נכנס להם לפאב אבל הם כבר התרגלו אליי

marsala

New member
שמופי לא לוותר

אם אתה נהנה אז תמשיך ללכת ,בסוף גם ידברו אלייך , לגבי התפריט האנגלי תתייחס אל זה כמיני-בריחה לחו'ל, תדמיין שאתה איפשהוא רחוק ומעניין... ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE... MOSH

shmupi

New member
זו באמת ההרגשה ...שאני בחו"ל

זה דווקא הצד הכיפי אפשר לדמיין שאני בכיכר האדומה בעיצומה של עיסקת טילים בליסטים
ובנתיים אני לוגם בירת דובדבנים מחבית נראה לי אפשר להתחיל לצלם את הסרט

shmupi

New member
רגע ...רגע

את מתכוונת לרוצה חברה או רוצה חברה כי זה שני דברים שונים לגמרי

Jack Daniel

New member
עכשיו לקחת ../images/Emo72.gif

בירה דובדבנים שלך והלכת! צ'טערת לא בא בלובה יותר בחיים שלך! (פעם אחרונה על לובה) לא מבטיח...

למעלה