ביקשו ממני להכניס את זה לפורום:

אילה40

New member
ביקשו ממני להכניס את זה לפורום:

ניתן להירשם דרכם לטיולים, הצגות לילדים ולמבוגרים והרצאות בהנחות לחד הוריות (וגם ליחידניות מבחירה...) אז רצ"ב שלושת ההודעות:

אילה40

New member
והשלישית:

אני, היונק וחתיכת הבצל שישנה איתנו (שאימצנו אתמול בעצת דשדש) הולכים לישון. לילה טוב.

tutik1

New member
../images/Emo6.gif אהבתי את התאור... ומקווה

שחתיכת הבצל שישנה איתכם אכן תוכיח את עצמה...

dafi1

New member
דווחי אם הבצל עוזר, אנחנו שומרים את

האופציה לעת משבר.

תומילי

New member
לא רוצה להשבית שמחות, אבל אצלנו

הבצל לא עזר וגם יתר תרופות הסבתא. נאלצנו להגיע לרופאה עם חום גבוה וכאבי ראש בגלל הנזלת שלא נטשה.חום גבוה עד להפחיד. מקווה שיהיה לו לילה רגוע ולי, לא מפחיד.

dafi1

New member
הכניסו לכם ../images/Emo184.gif? ../images/Emo4.gif תרגישו

טוב

dafi1

New member
וה../images/Emo113.gif../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif רק מתחיל../images/Emo186.gif

nina39

New member
מקוה שהבוקר אתם מרגישים טוב../images/Emo185.gif

הרבה יותר!

אילה40

New member
בקשר לבצל-

אז שלשום בלילה מ-11 ועד 1 היונק השתעל בלי הפסקה (לראשונה בחייו). ב-1 נעשתה הנקת לילה סוערת ובו זמנית הוזמנה חתיכת הבצל למיטתינו ואכן- שום שיעול לא נשמע עד הבוקר! מאחר והחלב שלי לא עשה ניסים עד כה לא נשאר כי אם לשייך את הנס לבצל. אתמול לעומת זאת, חתיכת הבצל חיכתה במקרר במצב הכן למבצע הליילי אבל היונק סרב להשתעל וחתיכת הבצל בילתה את הלילה במקרר. הבוקר היא כבר ממש משתעלת! אני מתלבטת אם לקחת אותה לרופא בצלים או רק לשים לידה ילד עם טיטול מלא כדי שתשאף את האדים... נסיעה טובה לטוטיק והחלמה מהירה לבכור ילדי הפורום. בוקר טוב.

תומילי

New member
ןלמה לכולם הבצל עוזר ולנו לא ???

אולי לא עשיתי נכון, אבל לא היתה שום תגובה לבצל...

טלטל11

New member
אולי יש דרך "נכונה" ו"לא נכונה"

לחיתוך הבצל?
שווה בדיקה עם המומחית לבצל דשדש

דש1דש

New member
אלוף בצלות ../images/Emo6.gif

אפ הבית מסריח מבצל בבוקר - חתכת טוב
ונא לא לאוורר בלילה - כי הרחוב יבריא מהאדים שיברחו לשם

תומילי

New member
הבצל שחתכתי היה במקרר לפני כן

כנראה שזאת הסיבה. אפילו החדר שלו לא הסריח. טוב, בנתיים עזבנו את סבתא והלכנו לקונבנציונלי.

למעלה