ביקרתי לרגע בפורום פאלם של IOL

_אלי_

New member
ביקרתי לרגע בפורום פאלם של IOL

הפורום הזה מת לגמרי, לא מאמין שפעם הוא היה אתר הבית אצלי. זה מה שקורה לפורום טכני נטו...

אמת יצוקה בסלע!! לדעתי הגורם העיקרי

לפריחת פורומנו הוא השילוב במינון הנכון בין נושאי פאלם לנונסנס חינני....

qwertyx

New member
אמן סלה.

יש להמשיך בפורום כפי שהוא עכשיו, יש לי מספר הצעות יעול, אותן אמסור לאדם בהקדם, לדוגמא הכנה של דף עם לינקים מומלצים (גם פאלם וגם כלליים) ועוד.

avivgr

New member
אז ככה:

האתר IOL (להלן:"האתר") היה הפורטל/אתר הקהילות הכי מצליח בישראל. וואלה החליטו לרכוש אותו (ובצדק) ולשלב אותו באתר שלהם (וואלה). כלומר העבירו את כל הקהילות לוואלה. רגע, מה עושים? יש כפילות במנהלי הקהילות!! הרי בוואלה היה מנהל של קהילה בנושא מסויים ויש קהילה מתחרה באיי או אל! הפיתרון הוא - פיטורין....אז פיטרו שני שליש ממנהלי IOL, שמטבע הדברים היו מומחים בתחומם (ניהלו את הקהילה הישראלית)... חלק מאיתנו (כולל אותי) פליטי קהילת פאלם פיילוט של אי או אל שהיתה בניצוחו של גיל צ´פניק האדם האיש המאסטר (האגדה הרופא הפוסטר הדיסק הסטיקר החולצה העניבה וכל המוצרים הנלווים....) ומנהל קהילת פאלם אי או אל... אז עברנו לפה. וגילינו מנהל חדש! משנה פורום משנה אוירה! אם תבקר כאן הרבה תוכל לראות דיונים לא רק על פאלם....תוכל לזהות קהילה גדולה, שחיה, בועטת, נושמת ומבמבמת (BEAM).... שהות נעימה, אביב

הגורם העיקרי, בעצם נשאיר למפגש הבא

זה תוכנית אסטרטגית שרצה כבר כמעט חודש, ראש התוכנית הוא מר עומר המאירי שהועלה לדרגת אלוף

hunt

New member
האם תמיד תהייה "שמח" לאידם של

אחרים !!!!!!!!!!!

hunt

New member
זה הזמן להתבגר.........

איך אומר הפסוק - "דע מאין באת ולאן אתה הולך"

_אלי_

New member
כנראה שלא היכרת את פורום IOL

זה היה פורום רציני ביותר בנושא הפאלם. הפורום נוהל בידי גיל צ´פניק באופן יוצא מן הכלל. IOL ההחליטו יום אחד שאין צורך יותר בגיל למרות מחאות גורפות של כל המשתתפים בפורום. כתוצאה מכך עזבו רבים ועברו לחיקו של אדם כולל גיל צ´פניק. ולכן אני שמח שהפורום ב- IOL ריק ויבש, גם אם זה מעיד על חוסר בגרות.

../images/Emo7.gif חבל שגם ערוצי התוכן שלהם מתו

חבל שערוצי התוכן שלהם לפאלם, שהיו מוסד נפלא מני חקר, מתו יחד איתם. וחבל שבכל המקומות האחרים (כולל תפוזנו) אף אחד לא הרים את הכפפה ואני מתעלם, כמובן, מהנסיונות הפתאטיים של walla לפרסם ערוצי תוכן שלא מצליחים להסתנכרן ל avango ומנסיונות מבישים של כלנית ליצר ערוצי תוכן

למעלה