ביקוש למנייה בשוק האמריקאי

מצב
הנושא נעול.

זוהר56

New member

מבקש המלצה למנייה שנסחרת בנאסדק/דאו ג'ונס. שעשויה להרקיע שחקים תודה!

sharosha

New member
שאלה טובה

מבקש המלצה למנייה שנסחרת בנאסדק/דאו ג'ונס. שעשויה להרקיע שחקים תודה!
שאלה טובה
מה שאתה שואל זאת שאלת המליארד דולר, זאת שאלה יותר טובה מ"מהם המספרים הזוכים בלוטו בארה"ב?"

ברגע שאמרת "עשויה"

שאלה טובה
מה שאתה שואל זאת שאלת המליארד דולר, זאת שאלה יותר טובה מ"מהם המספרים הזוכים בלוטו בארה"ב?"
ברגע שאמרת "עשויה"
אני יכול להגיד לך בוודאות שכל מניה שתבחר "עשויה" להרקיע שחקים, השאלה היא רק מהי הסבירות לכך.. אגב, אם אתה מחפש מניה שתרקיע שחקים, למה רק בארה"ב ? למה לא בארץ למשל ? אם תסתכל על השנה האחרונה, ישנן לא מעט מניות שנתנו עלייה של מאות אחוזים... חומר למחשבה.

KobeRider

New member
לא מדוייק, הלוטו יותר טוב

שאלה טובה
אם תדע מה המספרים הזוכים בלוטו, תוכל לזכות בסכום של נניח 250 מיליון $, על השקעה של $ בודד. אשאיר לך לחשב את התשואה. אם תדע איזו מנייה "תרקיע שחקים", קשה לי להאמין שתצליח להגיע לאותה רמת תשואה, גם אם תמנף את כל העולם ואשתו.

maofplayer

New member
אם 3 פעמים תגיד לי איזו מניה

אם תדע מה המספרים הזוכים בלוטו, תוכל לזכות בסכום של נניח 250 מיליון $, על השקעה של $ בודד. אשאיר לך לחשב את התשואה. אם תדע איזו מנייה "תרקיע שחקים", קשה לי להאמין שתצליח להגיע לאותה רמת תשואה, גם אם תמנף את כל העולם ואשתו.
תרקיע שחקים אז זה שקול. קנה אופציה רחוק מהכסף. ועל כל 1000$ תיצור 100000$ תשקיע את כל הכסף שהרווחת במניה הבאה ועוד פעם. וכך תוך 3 פעמים תגיע ל 1 מילארד דולר.

קרלטון

New member
זאת אומרת

תרקיע שחקים אז זה שקול. קנה אופציה רחוק מהכסף. ועל כל 1000$ תיצור 100000$ תשקיע את כל הכסף שהרווחת במניה הבאה ועוד פעם. וכך תוך 3 פעמים תגיע ל 1 מילארד דולר.
זאת אומרת
שאתה יכול לקנות אופצייה רחוקה מהכסף במיליוני דולרים בלי שהמחיר שלה יעלה תוך כדי הקנייה שלך?

מצב
הנושא נעול.
למעלה