ביקורת...

• פותח הנושא nalu
  • פורסם בתאריך

nalu

New member
ביקורת...

תקטלו, תבקרו מאוד מאוד חשוב לי ביקורת בונה כי זה לוגו לחלק מתיק עבודות לקבלה ללימודים בקולג´ לאומנויות בסטוקהולם KONSTFACK אם מישהו מכיר..... זה לוגו להענקת פרסי סופרי ילדים ע"ש אסטריד לינדגרן (כתבה את בילבי). זה לא עשוי במחשב, וזאת עוד שאלה - לא כתוב שאסור לעבוד עם תוכנות במחשב - מה עדיף? תודה רבה, נעמה

nalu

New member
הסקיצות לפני....

ושוב - תקטלו חופשי...... (מתקבלים לשם כל שנה בערך 15 מתוך 350 מועמדים....
)

marlboro

New member
הדבר היחיד שיכולתי לאמור הוא "וואו"

הבעיה היחידה שיש לי היא עם צבעי הבגדים של הילדה. כחול-ירוק, זה "בני" מדי. חפש משהו "בתי" יותר: ורוד, אדום. אולי אפילו כתום - ילך יפה עם השיער
. חוץ מזה - מדאים!

marlboro

New member
בלוּק שני - ומבלי להשמע גזעני...

כל הצבעים של ה"ילדה" נראים מוזרים משהו. היא נראית אתיופית עם שיער אדום, וזה לא ממש במקום. בילבי, לפחות עד כמה שזכור לי מילדותי הרחוקה, היא ילדה ג´ינג´ית עם עור בהיר. לפחות זה הדימוי שמצטייר מהספרים ומהסרט. היצירה הזו, מדהימה ככל שתהיה, שוברת איכשהו את הדימוי הזה. אני ממליץ אולי להשתמש בחומרים בהירים יותר (אבל לא לשנות קומפוזיציה - העצמים מונחים בדיוק במקום). ואם כבר, ממה באמת עשויה העבודה? זה נראה קשיח יותר מבד (עד כמה שאני רואה מטושטש משהו כרגע). לילה טוב
זיו.

nalu

New member
תודה רבה על התגובה!

ועל ההערות הבונות...זה עשוי מהדבקה של בריסטולים.

פינליש

New member
נעמה את יכןלה בבקשה לספר עוד

לספר עוד על הלימודים??? מה התנאי קבלה איזה שפה צריך לדעת נשמע מעניין תודה.

nalu

New member
Konstfack

טוב, אז קודם כל צריך לדעת שבדית, אלא אם כן אתה מגיע דרך חילופי סטודנטים דרך בצלאל למשל לסמסטר אחד באנגלית. אני אלמד שם בשבדית כי אני כרגע גרה בשבדייה. זה נחשב בין המקומות הטובים באירופה. כל שנה מתפרסמים תנאי קבלה חדשים חודשיים לפני זמן ההגשה. ולצערי כל שנה מתקבלים רק 15 בערך מתוך 350 מגישי עבודות. צרפתי את תנאי הקבלה לשנה הזאת... ואת האתר שהוא בשבדית, אך יש חלק באנגלית: www.konstfack.se אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות... בהצלחה לי
!!

relax

New member
יש קצת בעיה עם הרגליים. חוץ מזה הלו

עצמו חמוד ביותר.

למעלה