ביקורת ראשונה ל the last of us הודלפה לרשת

la lei lu la

New member
ביקורת ראשונה ל the last of us הודלפה לרשת

אחד מאתרי הגיימינג העלה ביקורת ראשונה למשחק. בגלל שעוד לא אושר רשמית לפרסם ביקורות למשחק הזה, הופעלו לחצים של סוני על האתר והביקורת הורדה מהאוויר.
מי שרוצה בכל זאת לקרוא יכול למצוא אותה כאן.
בגדול הביקורת נותנת ציון מושלם למשחק ומאד משבחת אותו כאחד הטובים ביותר בדור הזה של המשחקים.
אחד מהמשחקים שאני הכי מחכה להם השנה. יש לי הרגשה שהוא הולך להיות גדול.

טוב כמו שציפיתי הדמו ...

מראה לנו משחק שהוא אנצ'רטד משופר בכל דבר ודבר
קנייה בטוחה.
הנה תפריט המסך של הדמו

xcalibur

New member
מה?!

שמת לב איך הדמות רצה פה כשלחצת L2?
ראיתי מאגיסטים רצים מהר יותר...

מה היה שיפור מאנצרטד לא הבנתי?
אפילו מקש קפיצה לא היה. אם המשחק הזה היה דומה למשחק אחר זה כנראה RESIDENT EVIL.

וואחד שיפור עשו

נכון שהוא לא רץ מהר, כל המשחק באוירת התגנבות, אני חושב שאולי במצבי אקשן הספרינט קצת יותר מהיר, לא בדקתי את זה.
אבל תחשוב מבחינת אנימציות ומבחינת התאורה והעיצוב זה התקדמות ענקית, אני לא מדבר בכלל על הAI שאמור להיות הקפיצה הכי גדולה שהמשחק הזה עושה לתעשייה.

voguemaster

New member
הרינדור הזה מדהים

אין ספק שמבחינת מה שהם הצליחו לרנדר על ה-PS3 זה בהחלט נראה כמו הכי טוב שאפשר להוציא מהמכונה. די מדהים...

PlayGirl3

New member
גם לי יש הרגשה שיהיה מעולה

אבל אני צריכה להרגיע קצת עם ההוצאות...
מקווה שתהיה צניחה במחיר עד שאסיים את המשחקים שמחכים לי

ztrapper

New member
רשמי דמו קצרים

במילה אחת: התבאסתי.

בסוף הדמו מוצג טריילר למשחק, שכולל קטעים מכל רחבי המשחק. יש שם קטעים בשלג ובערים הרוסות וביער ואיפה לא. הדמו עצמו, למרבה הצער, מתרחש במיקום הכי בנאלי וצפוי שאפשר לבקש ממשחק הישרדות אימה (ובינתיים, מהדמו - הז'אנר הזה יושב בול על המשחק): מסדרונות צרים וקלסטרופוביים של בניין שהולך ומתמוטט. אותו שלב בדיוק שאפשר למצוא בכל Resident Evil ממוצע - ודווקא אותו בחרו להציג בדמו של מה שאמור להיות הדבר הגדול והחדשני הבא של Naughty Dog? בעעעעע. במקרה הטוב זו פשוט בחירה לא מושכלת לשלב הדגמה. במקרה הרע, אם זה באמת מייצג את קטעי המשחקיות - זה הולך להיות מאכזב.

וזה לא שהדמו עצמו היה גרוע. המשחקיות בסופו של דבר טובה, ומלבד בעיות ממשק-משתמש קלות אין לי טענות יותר מדי רבות לאספקט הזה. הכל זורם טוב, ומגיע לשיא בקטע הקרב הקטנטן בסוף הדמו שפותח טעם של עוד. הגרפיקה היתה מעט מאכזבת, אבל שוב - יש מצב שזו ההרגשה בגלל המיקום המבאס, וששלבים אחרים יראו יותר טוב. צריך לזכור שגם ה-Unchartedים השונים גם לא היו ממש אחידים.

זה פשוט שבדיוק כמו שהוא לא גרוע במיוחד - הוא גם לא טוב במיוחד. שום "וואו" לא עלה על שפתיי במשך כל הדמו. שום "אוה, את זה עוד לא ראיתי קודם". אני מניח ומקווה שכשנקשרים לדמויות הכל הופך למעניין יותר, והדמו לא ממש אפשר זאת. מה שנותר זה 20 דקות די פושרות של הישרדות-אימה.

la lei lu la

New member
כמו שכתבת, אני חושב שזה מסוג המשחקים

שקשה להתרשם מהם בדמו קצר והיופי שלו הוא בלשחק את כל הסיפור הגדול כולו. כי באמת כמו שכבר ראינו עד כה המשחקיות שלו היא לא משהו שמעולם לא היה. זו בדיוק הסיבה שאני לא מתכוון לשחק בדמו הזה. משחקים שאני יודע בוודאות שאני הולך לשחק, אני לא נוגע בדמו שלהם בדיוק בגלל מה שתארת. הדמו לא תמיד מייצג ויכול רק לבאס ואם אני משוכנע שזה משחק שאני רוצה אני לא מתכוון להרוס לעצמי. משחקים שאני לא בטוח לגביהם אני אולי אגש לבדוק את הדמו בכדי לחזק דיעה לכאן או לכאן.

שיווקית אני גם לא מצליח להבין מדוע הם בכלל שחררו דמו למשחק הזה. יש לו הייפ מצוין, המבקרים מתלהבים מכל מה שהם ראו עליו עד כה, ואני לא מאמין שהמכירות שלו היו נפגעות אם לא היה יוצא לו דמו. הסיבה היחידה שאני יכול להבין היא שפשוט רצו בזמנו לדחוף יותר מכירות ל gow.

statrix

New member
כא הוא סתם מעפן ...

לא מבין על מה ההייפ ...
כאילו זה ריפ-אוף זול של רזידנט איוול ...
עדיף שהיו איזה קראש בנדיקוט חדש או משהו ...
כל החיקויים שיש לאחרונה לנוטי-דוג לא באים בטוב בכלל ... אני מדלג ...

xcalibur

New member
רשמי דמו

אומר לכם מראש: אל תצפו לשום דבר מיוחד.
הדמו הזה תופס 135 מגה והוא ממש קצרצר.
אין שם שום דבר שלא נעשה ונלעס מליון פעם על ידי סיילנט היל. אם כי בסיילנט היל היה הרבה יותר מתח ממה שראינו בדמו.
בסך הכל עוד סוג של RESIDENT EVIL רק עם VOICE ACTING מוצלח יותר ולבטח גם עלילה מפותחת יותר. אם זה הפרוייקט הכל כך גרנדיוזי ש-NAUGHTY DOG עבדו ועמלו עליו בשנתיים-שלוש האחרונות אז כנראה שה-PS3 אכן הגיעה לקיצה.

Megalomaniac911

New member
אל תשפוט לפי הדמו

יש לא מעט משחקים שהיה להם דמו גרוע ובסופו של דבר הם יצאו מהטובים שהיו בדור הזה, והוא לפי דעתי הולך להיכנס גם לרשימה הזאת. אצלי קניה בטוחה.

כששיחקתי בדמו של אנצ'רטד הראשון בכלל לא אהבתי..ועכשיו זה אחד המשחקים שאני הכי אוהבת

בתאל59

New member
שיקחתי בדמו

היו לי צפיות ממש גדולות
וחבל כי ממש לא אהבתי
השליטה על הנשק מסורבלת ממש האוייבים לא מי יודע מה
טוב הדמו כל כך קצר שאי אפשר באמת לשפוט
בכל מקרה אני קונה ולא משנה כמה הדמו מחורבן אני בטוחה שהמשחק עצמו יהיה שווה לגמרי

לא שיחקתי בדמו אז אולי אני מדבר שטויות אבל

אני קצת לא מבין מה אנשים ציפו שהמשחק הזה יהיה, אני עוקב אחריו מאז שהראו אותו וראיתי את כל ההדגמות שלו והוא נראה MAD, נראה שוטר קולנועי כמו שטומב ריידר היה רק הרבה יותר מלוטש, מי שציפה למשהו חדשני בסוף הדור קצת ציפה להרים וגבעות משחקים חדשניים לא יוצאים בסוף הדור הם יוצאים בהתחלה שלו, ואם הם ממש ממש מאחרים באמצע.

משחקים שיוצאים בסוף הדור

הם המשחקים שבהם המפתחים כבר הבינו איך להוציא כל טיפה של כיף מהמכשיר, בייחוד עם הארכיטקטורה של הPS3 זה היה קשה במיוחד להוציא ממנה את המיץ ועכשיו לקראת סוף התמיכה המרכזית היא מקבלת את המשחקים הכי טובים.
אני לא חושב שBEYOND היה אפשרי בתחילת הדור הזה או באמצע שלו, אם הוא היה אפשרי אז HEAVY RAIN היה נראה אחרת לגמרי.
שלא לדבר על זה שהרבה טכנולוגיה מסביב לקונסולה עצמה מתפתחת, למשל הטכנולוגיה של PERFORMANCE CAPTURE, היום אפשר להקליט גם את התנועה (חליפה מלאה) גם את הפנים (מצלמה מולבשת על הראש) וגם את האודיו בו-זמנית, משהו שאני לא יודע אם לא היה קיים\זמין\לא חשבו עליו בתחילת הדור ועכשיו הוא יהיה הרבה יותר מורגש.
אם נסתכל על הPS2 אפילו נראה שהמשחקים שנראים הכי טוב והכי חדשניים יצאו לסוף הקונסולה, מבחינתי הדוגמא הכי טובה לזה היא GOW1 ו2, והשני יצא כשכבר הPS3 הייתה בחוץ.

למעלה