ביקורת על R&M מאחד הפורומים השכנים

Master Whilee

New member
ביקורת על R&M מאחד הפורומים השכנים

אני אישית לא מכיר את החנויות שלהם, אבל אני מתאר לעצמי שזה יכול לעניין כאן אנשים. היכנסו ותקראו פה.

D r o p I n cc

New member
גועל נפש אחרי שהאופניים שלי יצאו

משם אני לא חוזר,בתור אחד שרציתי כבר הרבה זמן להגיד את זה על רוזן ומינץ,אני יתיחיל בחרם צרכנים משם,באתי לקנות אופניים שירות סבבה וכו' מתנהגים בכבוד וכו' עד שאתה קונה את האופניים,פעם אחת אפילו העירו לי כמה פעמים אני בא לשם,והכל בגלל פנצ'רים מהפנימיות המזד**** שלהם... פעם אחת לא הרכבתי את הבולם טוב,ואמרו לי שההד סט נהרס כי שכחתי לשים את התושבת,באתי הבייתה פירקתי והרכבתי מחדש,ולא הייתה שום בעייה,השירות פשוט נורא,ואני בתור ילד מרגיש שאני מנוצל....

2AA

New member
טוב נו מה חדש? כך זה ברשת חנויות !!

למרות שקניתי שם את האופניים וההיתה לי בעיה השבוע בבולם אחורי,איזה רעש מעצבן כאשר הבולם נסגר.הלכתי אתמול לסניף ת"א, בדקו פירקו הרכיבו מחדש לא עזר כלום,בהתחלה נישו לשכנע אותי שזה מבולם קדמי :) אבל עמדתי על שלי.בסוף אמרו לי שהם צריכים לשלוח את הבולם (מאניטו) למצמן כי הוא היבואן של הבולם ואחריות משם אבל עדיף לשלוח עם האופניים וכל הסיפור היכך הרבה הרבה זמן כמובן :) ! בסוף אמרתי חברה תתקשרו למצמן תגידו אני מגיע לשם בעצמי עם האופניים. היגעתי למצמן ב-12:00 ובחור שאחראי על הבולמים בדק עם עוד כמה חברה וגם נישו לשכנע אותי שזה לא מהבולם :) (איזה צחוקים עם העובדים ברשת). בקיצור כרגיל אמרתי אין מצב,אמרו לי תחזור בסביבות 19:00 תשאיר את האופניים נבדוק מה נעשה (ואני אשדודי כאשר הכל בת"א).מזל שלי שהבחור שאחראי על הבולמים לא ממש היה לו זמן לטפל בי אבל הוא היתחשב בי וחזרתי לשם ב-18:30 והוא החליף לי את הבוכנה של הבולם לחדשה והרעש פשוט נעלם,גם הוא היה קצת בשוק שהרעש נעלם :). בקיצור הכל זז ממש ממש לאט אבל נגמר טוב למזלי ויחסית מהר. זה רק דוגמא שבכל רשת גדולה לאף אחד אין עניין בלתת שירות מעולה כי המשכורת גם כך תגיע. אבל לי בכל מיקרה היה מזל עם מצמן שלמרות שטיפלו בי לאט ובחוסר רצון אבל טיפלו בי וטיפלו בי טוב.

2AA

New member
אני בטוח שדרל רוזן זה היה נמשך

לפחות שבועיים.

למעלה