ביקורת סרט (לקורא הסמוי פנו - יש פטמות!)

Jake Speed

New member
ביקורת סרט (לקורא הסמוי פנו - יש פטמות!)

נניח שאתם גבר צעיר ומצליח. כסף, חברים, עבודה טובה, זיונים בלי סוף. מצליח.
ואז פגשתם מישהי שמחרמנת אתכם בטירוף. לא רק מהמכנסיים, אלא גם נכנסת לכם חזק למוח.
אבל היא חולה. לא שפעת. פרקינסון.
אתם הולכים על זה?

הסרט הזה, Love and Other Drugs, מתעסק בעיקר בזה. על הדרך זורקים פנימה נישואים שנשברים, קצת כסף גדול סביב תעשיית התרופות, ועוד כמה שאלות פילוסופיות בשקל.

עכשיו, אם אתם גברים נורמליים, החצי שעה הראשונה בסרט תיתן לכם כמה רגעי אושר. אן הת'אווי (כן הפוסטמה מ"יומני הנסיכה" ועוד סרטי בנות שמי שלא היה נשוי לא היה חיב לראות) נהייתה שווה. וב"שווה" אני מתכוון למישהי שמאד קרוב לתחילת הסרט מתחילה להוכיח את זה (פיטמה ראשונה בדקה 21 של הסרט) ורצה על זה קצת. אה, ויש לה קמטי צחוק ששווה למת עבורם. אבל אולי זה רק אני.

מה עוד?
יש שם כמה שטיקים מצחיקים להתחיל עם בנות, כמה שדיים, מסיבת פיג'מות - רק בלי פיג'מות (את הסצינה של השלישיה לא ממש רואים, שתידעו), איזה פורשה אחת או שתיים, שני אגרופים, והמון ויאגרה.
וחשוב: טונה רגש. אז זה המקום להגיד שאם אתם גברים, זה עלול לעשות הרגשה לא נעימה ברבע השעה האחרונה של הסרט.

וואללה, אהבתי.

אני לא יודע אם זה היה בקולנוע בארץ או לא, אבל יש גירסת HD טובה לחלוטין ברשת.

והשיר של הקרדיטים זה של רג'ינה ספקטור. סתם כי הוא נתפס לי באוזן

זה נשמע סרט שהייתי רוצה לראות

איפה אמרת שיש הקרנה של זה? בינתיים רק אצלך בבית?

ואני הייתי הולכת על זה, כשאני מאוהבת, לא אכפת לי מכלום, אני לא רואה בעיניים

Jake Speed

New member
כן. רק אצלי

ואני מוחק מהדיסק ביום שישי הבא.

לא שזה רמז או משהו, כן?

אי אפשר למחוק מהדיסק

אני יודעת את זה גם בגלל תואר שיש לי בפיסיקה וגם בגלל תואר שיש לי במדעי המחשב (טוף, עכשיו כשהזכרתי, אתה אמור טיפה להצטער יותר שאיכשהו חשבת קודם שאף אחד אף פעם לא ירצה אותי כנראה)

ג'ייק, מה יהיה, אה?

אבל בסדר, אני מכבדת שני דברים שאמרת, גם להודיע יום מראש, זה הגיוני מאוד , וגם מה שעכשיו

Jake Speed

New member
אפשר לכתוב על הסקטורים בדיסק ששם שמור

הסרט. ואז הוא מחוק.

וכשאני מריץ ניקוי, אני עושה כתיבה מורכבת, 35 מעברים

למעלה