ביקורת סרט-ההתנקשות בג'סי ג'יימס ע"י בוב פורד

punky brewster

New member
ביקורת סרט-ההתנקשות בג'סי ג'יימס ע"י בוב פורד

ראשית אתחיל מהסוף - אהבתי את הסרט והבחורים (רוב הסרט מראים רק בנים) נתנו משחק מעולה בראד פיט נולד לגלם את גסי גיימס והוא נותן פה משחק מעולה, בכלל לא כועסים או סולדים ממנו ומהעובדה שהוא סוג של פסיכופט פרנואיד שרוצח על מנת לחיות. את העלילה אתם בטח מכירים גסי גיימס פושע, סוג של רובין הוד (חוץ מהקטן שהוא נותן לעניין) וחי ממקום למקום עם אשתו ושני ילדיו תחת השם תומס האוורד. כל הסרט באוירה רגועה כזאת, מראים את בראד בחליפות יפות מול שלג או בקיץ בשדה שעורה (או חיטה) ככה הניגוד בולט ויש אוירה פסטורלית נעימה כזאת שמסתירה עד כמה שום דבר לא רגוע. קייסי אפלק מגלם את רוברט "בוב" פורד שבוגד בגסי ויורה בו ונותן משחק יוצא מן הכלל בתור דמות ששונאת את גסי גיימס אך לדעתי במקביל מעריצה אותו על גבול המאוהב בו (זה לא ספוילר חברות וחברים ככה קוראים לסרט) בסרט יש סצינה מאוד נחמדה של אמבטיה, בראד מתקלח ולצערי מראים רק את הגב שלו וטיפונת רגליים, עשה לי געגועים לטרויה. יש בסרט הזה דגש מיוחד על העיניים של גסי רואים כמה שהן עייפות ומותשות ובכלל מרגישים שלמרות גילו הצעיר הוא עבר הרבה בחייו ולמרות זאת הוא חזק, חריף ונורא נורא חכם. כ"כ אהבתי את בראד בסרט הזה הוא נותן משחק פנטסטי ואגב הוא גם נורא דומה לגסי גיימס במציאות!!! אני אצרף תמונה. קייסי אפלק משחק את בוב פורד בצורה מדויקת לחלוטין רוב הסרט מבולבלים האם הוא מתעב אותו ומפחד ממנו או שהוא מעריץ, מחקה אותו וסוג של מאוהב בו. במיוחד המבטי קלוז אפ שיש לקייסי אפלק ובראד פיט, הם עושים עבודת משחק בפנים מעולה. לסיכום, כל הסרט הייתי שקועה ומתוחה האוירה בסרט נורא מטעה ותמיד תענוג לראות את בראד!! אגב ציוד לשבח לתסריטאי שעשה עבודה נפלאה ושהיה נאמן למקום במיוחד לכיצד ג'סי נרצח. שמחתי שלא עשו לזה עיבוד שונה. לסיכום הסרט הזה יעזור לחזק את תדמיתו והמיתוס של גסי גיימס כאיש מפורסם ונערץ בחייו ולא פחות במותו כפי שהיה בשנות ה80 של המאה ה-19

תודה! ../images/Emo24.gif מעניין למה הסרט לא הופץ בארץ../images/Emo46.gif

זה לא הוגן!!
*אגב, השבוע בע"ה יהיה לי מחשב
*

punky brewster

New member
הנה עוד ביקורת מהללת, אבל מYNET

כמו שציינתי, סרט יפהפה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3513970,00.html

למעלה