ביקורות לקווין 2!!!

FreddieMercury

New member
ביקורות לקווין 2!!!

המשך פרוייקט הביקורות. כל חברי הפורום נקראים להשתתף. כנראה האלבום הכי טוב של קווין. Procession - קטע אינסטרומנטלי חלש למדי. קווין לא טובה באינסטרומנטלים. עובדה. Father To Son - שיר רוק כבד איכותי להדהים. אחד השיאים של קווין. שיר מרגש מצד אחד, ורצחני מהצד השני. White Queen - אחת הבלדות הגדולות ביותר שנכתבו. בראיין מדגים יכולתו בכתיבה ופרדי בשירה. Some Day One Day - השיר התורן של בראיין. שיר טוב בהחלט, גם אם לא מדהים כמו הקודמים. The Loser In The End - והשיר התורן של רוג'ר. הוא השתפר האוד מאז השיר שלו באלבום הקודם. בהחלט שיר איכותי. Ogre Battle - פה מתחיל הצד של פרדי. ועוד איך מתחיל. שיר שמתחיל ברוורס של עצמו, ועובר שרוק איכותי וכבד. שיר מצויין. The Fairy Feller's Master Stroke - אחד השירים הכי מגניבים של קווין. השיר, שהוא כולו תיאור של תמונה, מכניס את האלבום למין אווירת פנטזיה, ובעצם מהווה חימום ראשוני לפנינה של האלבום. Nevermore - שיר קצרצר. עוד חימום לשיר הבא. אבל שיר חמוד גם כשלעצמו. The March Of The Black Queen - זהו. שברו את הכלים ולא משחקים. השיר הגדול בהיסטוריה. אין חכמות. פשוט אין. Funny How Love Is - המעבר המושלם בין שירים. ושיר מעולה בעצמו. Seven Seas Of Rhye - שיר סיום מעולה. בלי העוצמות של השירים הקודמים, וזו הסיבה שהוא מושלם כסיום. עכשיו תורכם!

dingaleboom

New member
אוקיי, עכשיו אני

יחד עם A NIGHT AT THE OPERA, האלבום הכי טוב של הלהקה. הוא גם בנוי בצורה מופתית (מה שחסר מאוד באלבומי שנות ה-80'), גם כל שיר הוא פנינה של יוצריה, והוא מדגים היטב למה הלהקה הזו היא פשוט הלהקה הטובה בעולם. PROCESSION - קטע מוזיקלי חביב. יש ללהקה קטעים טובים יותר, אבל הוא פתיח נחמד. FATHER TO SON - זה בריאן במיטבו. שיר רוק כבד, הגיטרות של בריאן והקול של פרדי. הוא עדיין אחד השירים היותר חלשים באלבום, פשוט בגלל שהאלבום מלא בשירים מעולים. WHITE QUEEN - ההברקה של בריאן. איזה שיר, פשוט אין מילים. עצוב ומרגש. השיר הכמעט הכי טוב באלבום, ואחד הטובים ביותר של הלהקה בכלל, בוודאי של בריאן. SOME DAY ONE DAY - בלדה חביבה של בריאן, קצת מאכזבת אחרי השיר הקודם. הוא כתב שיר אחד כזה בכל אלבום כמעט. חביב. THE LOSER IN THE END - רוג'ר ומוסר השכל??? בהחלט שיפור מהשיר באלבום הקוגם, אבל עדין לא טוב כמו השירים הבאים שהוא הולך להנפיק (DROWSE!!!!!!!) OGER BATTLE - שיר-סיפור-אגדה של פרדי. לזכור להנמיך את הווליום בהתחלה, כי זה נהיה רועש.....אני אוהבת. THE FAIRY FELLER MASTER STROKE - פרדי היה כ"כ מוכשר, והשיר הזה הוא אחת ההדגמות הטובות ביותר לכישורים שלו. הברקה מכל הבחינות. והאם עוד מישהו טרח לעשות כמוני ולתרגם את כל המילים הקשות???זה נחמד מאוד להשוויץ לפני חברים אחרים שרק אני יודעת מה זה TETTARDERMALION &#39
NEVERMORE - קצר, מעולה. ופתיח לשיר הגדול מכולם. קבלו אותו - THE MARCH OF THE BLACK QUEEN - מי שלא מכיר את קווין חושב שרפסודיה בוהמית זה השיר הכי טוב שלה. מי שמכיר יודע שזה לא נכון, והשיר הזה הוא השלמות המוזיקלית שאליה היא הגיעה. אין מילים - מי שלא שמע עכשיו ללכת להשלים פערים. FUNNY HOW LOVW IS - התוודות, השיר היחידי שנאי נוהגת לדלג עליו, הוא מעצבן למדי. SEVEN SEAS OF RHYE - הלהיט הראשון של קווין, ושיר מעולה. אחד מהטובים באלבום. לסיכום - האלבום האהוב עליי מכל הבחינות. יש בו את השיר הטוב ביותר של הלהקה, ועוד שניים שצמודים בעקבותיו. גאונות לשמה.

../images/Emo45.gif../images/Emo104.gif

אני לא כל כך מכירה את כל האלבום אבל שירים אחדים אני מכירה, וזה אכן ביקורת טובה

FreddieMercury

New member
../images/Emo9.gifתודה!

אם את רוצה, את מוזמנת לכתוב ביקורת על השירים שאת מכירה.

I n n u e n d o

New member
אני

Procession - קטע חלש לדעתי,משעמם ואין קשר לשאר הדיסק.. Father To Son - שוב,קטע מיותר בדיסק לא קשור כל כך לשאר הדיסק ולא אהבתי את זה כל כך,אבל יש לשיר פזמון יפה. White Queen - שיר מקסים עם הרבה משמעות.אחת האהובים עלי Some Day One Day - שיר מדהים לדעתי.שקט ואיכותי. The Loser In The End -רוג'ר עושה פה עבודה טובה לשיר עלוב ביותר.. Ogre Battle - שיר פשוט יפה
אין מה להגיד יותר מזה. The Fairy Feller's Master Stroke - שיר קצבי ויפה שבהחלט יכל להצליח. Nevermore - אחד השירים האהובים עלי,קצר,קולע ומלא משמעות. The March Of The Black Queen - אני אוהבת את הפזמון,לא התלהבתי מהשיר Funny How Love Is - שיר מרגש ויפה
Seven Seas Of Rhye - שיר מעולה
כל כך כיף לשמוע אותו כל פעם מחדש

mysterious V

New member
מסכים בהחלט!

זה הדיסק הכי טוב של קווין! Procession דווקא קטע מאוד חמוד. מתחבר יפה ל- Father To Son שהוא שיר נחמד מאוד, אבל הוא לא ממש גאוני. White Queen שיר יפה גם הוא, אבל לא עתיר בביצועים מדהימים, חוץ מהקול של פרדי, שהוא ממש טוב שם. some day one day הוא פשוט שיר מחורבן. אין בו שום דבר שאני נהנה ממנו חוץ מהפיזמון. the loser in the end שיר מגניב, עם קצב טוב, ורוג'ר אכן עושה בו עבודה טובה. ogre battle שיר מעולה, קצבי, עם הרבה אנרגיות וביצועים טובים, ואילו הקטע של הצרחות מתחיל להיות נסבל אחרי כמה פעמים, כי הוא משתלב יחד עם השיר והוא משתלב בסוף כשממשיכה השירה (משהו שגיליתי שדדוקא קטעים לא משהו טובים לשירים כי הם מכניסים אותך לציפיה שיגיע הקטע הטוב, וכשהוא מגיע הוא נשמע עוד יותר טוב). the fairy feller's master stroke שיר פשוט ענק! בדיוק כמו שאני אוהב: מהיר, קצבי, ביצועים מעולים. nevermore שיר יפיפה. the march of the black queen- אחח. היסטוריה ארוכה יש לי עם השיר הזה. שלוש פעמים ויתרתי עליו מכיוון שהפתיחה הייתה כה נלוזה ומגעילה כך שאף לא טרחתי לשמוע את יתר השיר. אך לבסוף כששמעתי אותו נתקלתי ביצירה מהממת שהין השאר לא הייתה מביישת בין השאר אף ראפר (בקטעים שהוא שר מאוד מאוד מהר). שמעתי את השיר רבות עד אשר שמעתי מתחת לכל המנגינה גם פסנתר- כ"כ חלש שבקושי שומעים, אבל מתי ששומעים, זה נכנס שם מאוד טוב. funny how love is- לא שיר גאוני, אבל אני מאוד מאוד אוהב לשמוע אותו. seven seas of rhye- רוב טוב מאוד. יש לי שאלה כמה שאלות: על מה השיר white queen ו- march of the black queen? האם זה קשור לעניין שפרדי הוא המלכה השחורה ובראיין הוא המלכה הלבנה? מה הקטע שכל אחד מהם הוא מלכה? על מה השיר fairy feller's... איזו תמונה?

Teo Toriatt

New member
מסכים ולא מסכים

Procession - קטע נהדר (אפילו הייתי בחתונה שזה היה השיר לחופה...) Father to son - נחמד, ביצוע קולי מרשים ועבודת אולפן טובה. White Queen- אחד השירים העצובים והיפים ביותר, ולו רק בגלל הבית הסוגר, "Dear friend goodbye No tears in my eyes So sad it ends As it began " אגב אחד הספרים הטובים על הלהקה נקרא As it began - לא סתם. Someday one day - ממש לא מסכים - שיר טוב, וצריך לקרוא את המילים, שים לב שרק בסוף הוא משלים את מה שהוא רוצה כל הזמן להגיד. Loser in the end - השיר הרע של האלבום לדעתי (שוב רוג'ר, לדעתי נותנו לבחור יותר מדי קרדיט בשנים הראשונות לגבי יכולות השירה והכתיבה שלו, אבל זה נושא לשרשור אחר ואני בטוח שאקבל קיטונות של קרח ממוקירי רוג'ר...נו שויין) Ogre battle - בהתחלה לא אהבתי את השיר אבל עם הזמן מבינים אותו הוא בהחלט טוב - למרות שהמילים לא הכי ברורות לי Fairy Feller - כמו שכתבתי פה פעם - כן זה נכתב על תמונה של ריצ'ארד דאד (התמונה כאן http://www.queencollector.com/Discograhy/Stroke.jpg) Nevermore מילים בנאליות וקיטשיות כמייטב המסורת של פרדי אבל סאונד טוב. March of the black queen - ללא ספק השיר הטוב של האלבום, כמובן שהוא בעצם גירסה מוקדמת ל Bohemian מבחינות רבות. Funny how love is - ושוב פרדי ומילותיו הקיטשיות, לצערי הפעם אפילו המוסיקה לא מחפה על שיר מתוק ודי חסר חשיבות לטעמי Seven Seas - שיר טוב מאוד, גם אם בעצם מנותק מהאלבום מכל בחינה מוסיקלית, בעצם פיתוח של קטע זהה מQueen. שיר טוב לדעתי שבהופעות הפכו אותי למהירבערך ב50% וזה עשה לו רק טוב. לסיכום - בהחלט האלבום הטוב ביותר של הלהקה לדעתי.

mysterious V

New member
וואי! תודה. סוף סוף!

יש מצב לתמונה גדולה יותר? אי אפשר לחקור אותה ככה. היא מטושטשת

kassie

New member
איזה תמונה?../images/Emo12.gif

לא הצלחתי לראות תמונה, עשיתי אפילו copy ו- paste ולא הצלחתי להגיע לתמונה. אפשר לשים עוד פעם את הלינק?

למעלה