ביסל"ח

ביסל"ח

אחרי הצקות, נידנודים, קירצוצים, אאוטלוקים אינספור, טלפונים וסינונים אין קץ אני כנראה לקראת מעבר בסיס ואישור סופי של ה- 55 שלי ואימרו אמן! *אמן* אחת האפשרויות כנראה היא ביסל"ח, אמרו לי שיש כמה, כנראה שמדובר איפה שהחטיבה יושבת. מה שאני רוצה לברר, זה אם למישהו יש מושג מה היציאות של הצפ"טיות שם? סביר להניח שאף אחד לא יודע, אז תנאים כלליים על הבסיס אני אשמח לשמוע, האוכלוסייה שעוברת שם, זתומרת מי בא לשם, האם החטיבה זה איפה שעושים את הקורס מ"כים חי"ר? וכמה יש אווירה בבסיס? זתומרת בערב אם לאנשים יש זמן או שהם בורחים למיטה?

mtman

New member
צפטי"ת בביסל"ח

וובכן אם אכן מדובר על מה שאני חושב אז בביסל"ח ישנו כ"ס ששיך לחטיבה 828 שזה בעצם חטיבת מילואים בזמן חירום שעולה לרמה"ג ויש שם כ"ס שבו הצפט"יות עושות שבוע - שבוע והאחכ"ס עושה חמשושים בלי לסגור. הבסיס עצמו נמצא בדרום (כשעה נסיעה מב"ש) אני אישית יודע שהכ"ס שם שכונתי ברמות כי אני מכיר טוב את האחכ"ס (עשה איתי את הקורס יסוד) בבסיס יש בריכה ותנאים סבירים אך עם היכרותי אותך זה לא הבסיס בשבילך

DNile

New member
סליחה?

ממתי מציינים מספרי חטיבות, איפה הם נמצאים, ומה תפקידם בעת חירום???

DNile

New member
אחראים על ציוד קשר מסווג.

ומעבר לזה, לא צריך לפרט.

idos2

New member
אתה קצת נסחף

בכל אופן, ראשי התיבות: צפ"ט - צופן פענוח טלגרף כ"ס - כתב סתרים אחכ"ס - אחראי חדר כתב סתרים.

DNile

New member
לא, לא נסחף בכלל...

ובטח שלא הרחבת מעבר למה שאמרתי... מדובר באחראיות על קשר מסווג, ומעבר לזה, ממש לא במקום לפרט.

idos2

New member
התכוונתי שראשי התיבות אינם

מסווגים. מעבר לזה, באתר חיל הקשר יש מידע נוסף על הצפ"ט...

DNile

New member
מידע זניח.

בכל אופן, אני מקווה שלכולם ברור למה לא צריך לפרט על מה הולך ב"חדר כתב סתרים".

נוב 00

New member
ישנים..

כל היום במשרד שלהם (בגלל זה זה המשרד הכי יפה בבסיס בד"כ , כי נמצאים בו 24 שעות אז משקיעים בו...) וישנים ושוב ישנים, ומדי פעם פותחים עיניים לקבל מברקים ואז חוזרים לישון... סתם לירון.. בהצלחה בביס"לח או איפה שזה לא יהיה...

מה נסגר גבר?

אולי תפרסם גם את רשת התדרים של החטיבה ואת מבנה שרשרת הפיקוד. מנהל, למחוק למחוק.

DNile

New member
שרשרת הפיקוד:

מחט, סמח"ט, מג"דים, סמג"דים, וכו'... כאילו, דה?

arielgre1

New member
תגובה

זה חיל האוויר כי לא ידעתי שיש בריכה בבסיסים שלא בחיל האוויר

למעלה