בינתיים היקמן שחקן המחזור ביורוליג

waviram

New member
בינתיים היקמן שחקן המחזור ביורוליג

הוא קלע 18 נקודות (50% ל- 2, 40% ל- 3, 75% מהעונשין), לקח 4 ריבאונדים, מסר 5 אסיסטים, חטף 3 כדורים (לצד איבוד 1) וסחט 9 עבירות (לצד 2 שביצע). סיים את המשחק עם מדד 27.

כמה טוב שהוא חתום לשנתיים... אם זה היה תלוי בי, הייתי מנצל את התקופה הלא טובה של סמית' כדי להאריך לו את החוזה, מחתים כבר עכשיו את שון ג'יימס ל- 2 עונות נוספות ומתחיל לרחרח בכיוון של הלפרין תוך בדיקת אפשרות להחזיר אותו כבר העונה (אולי טרייד עם לוגאן?). יחד עם לנדסברג ואליהו שחתומים לעוד שנתיים, נוכל לשם שינוי ליצור שלד של שחקנים שייתן המשכיות. ואז בקיץ נוכל להתרכז בפתרון הבעיה של אוחיון עם קובאן ולעבוד על החיזוקים הנדרשים בעמדות 1-2 ו- 4.

כוח לספסל

מסכים שהיקמן צריך להישאר , אבל הייתי רוצה אותו בתפקיד שתמיד מילא שארפ ככוח משמעותי מהספסל.
לגבי הלפרין מה יתן קלעי עם ביציות שלא זורק במקום קלעי חדגוני שמכיר רק את עצמו ולא יוזם כלום גם הוא?
אני כבר לא בעד הבאה של הלפרין ,שיוכיח מה הוא שווה במינכן , אא"כ הלפרין יבוא בשביל פחות מאוחיון.
אני גם לא רוצה שהוא יפריע להתפתחות של לנדסברג שצריך להיות גארד משמעותי מהספסל עוד עונה עד שיתפוס את המקום של הSG הפותח כמו שהוא יכול וצריך.

ועם זאת ההחתמה הכי דחופה לדעתי היא זו של פלאניניץ שהוא הדבר הטוב האמיתי שיצא מהעונה הזו , הבחור בא בגישה הכי בריאה שאפשר בלי חכמות , סנטר מעולה כשכל כך קשה למצוא סנטר ועוד בכל כך זול , חייבים לסגור אותו ל5-6 שנים ,עם יציאה רק לאנ בי איי.

waviram

New member
הלפרין ייתן לפחות עזרה בניהול המשחק

הבעיה שלנו העונה ב- 2 עמדות הגארד לא מצטמצמת לכך שאין לנו מספיק כוח אש מהעמדות האלה. הבעיה מתחלקת ל- 3:

1. קיים קושי בניהול המשחק ובהובלת התקפות מעבר בדקות שבהן אוחיון לא על הפרקט (ובחלק מהדקות שבהן הוא משחק).
2. קיים חוסר בגו-טו-גאי שמייצר נקודות יש-מאין במצבים של סוף שעון.
3. קיימת בעיה בהתמודדות הפיזית של הגארדים שלנו מול סקוררים (גארדים/סווינגמנים) חזקים (בפלג הגוף העליון) בגובה של 1.90 מ' ומעלה (כמו מרקוס וויליאמס ממלאגה ודיוויד מוס מסיינה, ולצערי גם כאלה שאנו צפויים לפגוש בהמשך).

לנגפורד היה מסוגל לפתור לחלוטין את 2 ולעזור קצת ב- 3. הלפרין היה מסוגל לפתור לחלוטין את 1 ולעזור קצת ב- 3 (ואולי עם עבודת פסיכולוגית מאומצת מצד בלאט לעזור גם ב- 2). שחקן כמו סן אמטריו היה עוזר מבחינה מסויימת בכל אחד מה- 3. כנ"ל שחקן כמו פרקינס.

אנחנו לא צריכים עוד מוסר מסורס מעבר לקשת

הלפרין יכול לעזור בניהול משחק אבל הוא לא "כזה" גדול.

לדעתי אתה עושה לו אידיאליזיציה קשה , הנחדלות שלו במינכן גמרה לי סופית את החשק עליו.

waviram

New member
נשמע מוכר...

אבל אם הוא באמת אותו נוכח נפקד, אז איזו סיבה יש לקבוצה שלו להחזיק אותו? מילא אם הוא היה שחקן מקומי, אבל כזר?!

זו שאלה שאתה צריך להפנות אליהם

הלפרין מוחק את הקרדיט העצום שהיה לו באירופה , כבר 3 שנים שהוא עושה את זה בעקביות מרשימה.

למעלה