בין ערות לשינה

אפרסק1

New member
בין ערות לשינה

בין הסדין לשמיכת הפוך העבה הגדולה, כמעט נעלמת, מנסה לנשום נשימות ארוכות סדירות, לעבור למצב מנוחה, לתת לכמה שעות לעבור בלי לשים לב, לעצור את תחנות הרוח שבראש שלי. רגליים מקופלות אל תוך עצמי, ידיים מגוננות, ראש מונח על הצד, ואז על הצד השני, חסר מנוחה. שאיפה, נשיפה, שאיפה, ריצוד קלוש של מחשבה שכוחה מאחורי הראש, נשיפה. אולי לספור? מסך כחול בדמיון, ספרות אדומות מלאות מתחלפות בו- אחת אדום, מתפוגג, נשאר רק כחול עם אמצע דהוי, שתיים, ממלא חלל, מחשבה מתפרצת וקורעת את המסך הדק כל כך, את קרום השינה העדין. להתחיל מהתחלה? ומחשבה אחרת, ועוד אחת, ושלישית, ואת כבר לא מצליחה לעקוב, ואיך הן מצליחות ככה, בלי לשאול או לבקש, להשתלט עלייך. בסוף את נרדמת, בלי לשים לב, בעייפות גדולה, יגעה. כאן החלומות רודפים אותך, גם פה את חסרת מנוחה. מתעוררת בבהלה מחלום שבו סיימת סיר שלם של מקרוני ברוטב אדום, אלוהים, את זועקת וקמה מצרחה, סיר שלם, ומצליחה לנשום בהקלה כשאת מבינה שזה רק חלום, ומיללת חלושות לעצמך בהכרה שאת רדופה. בחלום הבא אחותך מפילה את התינוקת שבבטן שלה עכשיו, ובחלום שאחריו כולאים אותך בדירה חשוכה. את זוכרת את החלומות שלך, רצית לזכור, ועכשיו את כבר לא יודעת מה את רוצה. את גם חולמת עליו. האיש שלך, האיש היקר שלך, כבר חצי שנה אתם יחד. והוא הכי אמיתי ונכון ומושלם, בכלל ולך, כי הוא אוהב אותך בגללך. רק שלך לא בדיוק ברור מה זה בגללך, ומי זו את. כשאת חושבת על עצמך את נזכרת משום מה רק בכשלונות ובמגרעות, לא כי ניסית, כי זה מה שקפץ לך ראשון לראש. ופתאום, נדמה לך שאולי הוא לא בדיוק מכיר אותך, כי זה לא מה שהוא חושב, לא אלו הדברים שקופצים לו ראשונים לראש. עכשיו את מתחילה להרהר מה מפריע לך להיות עצמך, או אולי בכלל להיות. . כבר ארוך לי מדי, בנות יקרות שלי, למרות שרוב מה שרציתי להגיד עוד לא נאמר. אולי בהמשך (?). תודה שאתן כאן להקשיב, לקרוא, מאפשרות לי להרגיש.

tamary

New member
הלוואי והיה לי את ה"איש שלי"...

כבר כל כך הרבה זמן שאני פשוט לבד. אין לידי את החצי השני ואני יודעת שאני מוכנה וני לא מוצאת אותו ואני יודעת שאומרים שכשמחפשים אף פעם לא מוצאים אבל אפילו כשלא חיפשתי אף אחד לא בא.... כל כך חסר לי, ולכל החברות כבר שהיו כמה חברים. ובאמת שלא איכפת לי מה המצב של החברות, אבל מה קורה לי? למה אין לי אף אחד? כבר ממש עצוב לי ואני חושבת על זה כמה ימים

אלולה

New member
אם הוא רק היה בא...

"האיש שלי", אם הוא רק היה בא ומושיט יד, אם הוא רק היה בא... אם רק הייתי מוצאת אותו.... אבל איפה הוא? למה הוא לא מגיע? כמה זמן לוקח לו לבוא? ונכון ןכמו שגם תמרי אמרה, כשמחפשים לא מוצאים. אבל גם אם אני לא מחפשת אני לא מוצאת, ואיך אני יכולה לא לחפש, אני לא ממש שולטת בזה... ומרגישה לבד וריק וחסר והאם הוא אי פעם יבוא? ואם כן מתי? ולמה הוא לא יכול להגיע כבר? למה למה למה?

אפרסק1

New member

כשאמצא אותך כשאמצא אותך אפסיק לשתות ואקנה לי בגד חדש כשאמצא אותך נסע רחוק ונבנה לנו בית כשאמצא אותך נעשה ילד ויהיה לו את כל מה שלא היה לנו כשאמצא אותך נוכל לדבר ולאהוב כשאמצא אותך נזדקן יחד והילד יגדל הילד יגדל כשאמצא אותך אשתנה איפה את? -ארקדי דוכין

מיכל..~

New member
פפפפ..

כאילו נשמתי מילותייך ואני נמסה אל מול רגשותיי..

למעלה