בין ידידות
לאהבה

s h i r k u s h

New member
בין ידידות ../images/Emo66.gif לאהבה ../images/Emo23.gif

נפגשתם, התיידדתם והצד השני מעוניין בקשר רומנטי ואתם לא. החלטתם למרות הרגשות של הצד השני להישאר ידידים, ונפגשתם וכל פעם יוצא שמדברים על זה מיוזמתו ואף הוא כל הזמן יוזם מגע <מחבק כזה, נוגע בשיער- כל מיני נגיעות קטנות כאלה שיש להם משמעות>. אז פעם אחת ולתמיד- האם לדעתכם אפשר לשמור על קשר ידידותי כשצד אחד מעוניין ביותר
האם הצלחתם לשמור על קשר ידידותי עם בחור/ה שרציתם איתם יותר או הם רצו יותר

eyalush85

New member
../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif

איך אפשר לקרא לזה עדיין ידידות....... זה לא!!!!!!!

xylose

New member
אפשר גם אפשר

לפני שנים, הכרתי מישהי באייסי. שעות של שיחות טלפון, כמה פגישות (היא גרה בעיר אחרת). לא היה ניצוץ, אבל רציתי אותה. היא, בחוכמתה, אמרה ישר, חד וחלק, שזה לא ילך. איכשהו, זה חיזק את הקשר שלנו. מרגע שהיה ברור איפה אנחנו עומדים ולאן לא נגיע, כאילו שהוסר מכשול. זה הפך אחד הקשרים הכי אמיתיים שהיו לי. זה התפרק מאוחר יותר בגלל סיבות אחרות. כמה שאני מתגעגע...

xylose

New member
על לא דבר

מה, כל קשר רומנטי או אהבה גדולה מתחילים בניצוץ? תיארתי בקיצור את מהלך העניינים. חסכתי את כל הפירוטכניקה. תאמיני לי שרציתי אותה, וה-
היחיד שהיה פה ירד על הראש שלי. אני שמח שלא נכנסתי לסרטים והוצאתי מזה את המיטב. והיו אחרות שלקחו אותי להוליווד. אז הוכחה זה עדיין לא (ואני מבין משהו בהוכחות
).

אפשר ... ?

לא כל אהבה מתחילה בניצוץ.יחד עם זאת,עצם העובדה שרצית אותה אומר משהו לגבי ידידות ..
אתה לא אמור לרצות .
תאמין לי שאם הצלחתי להוכיח לבחור נמרץ ודעתן..אני אוכל להוכיח גם לך ..

../images/Emo26.gif

האם לדעתכם אפשר לשמור על קשר ידידותי כשצד אחד מעוניין ביותר
אממ.. לאאאאאאאאאאאאאאאאא .. ממש ממש לא..
האם הצלחתם לשמור על קשר ידידותי עם בחור/ה שרציתם איתם יותר או הם רצו יותר
לא. היה לי ידיד שאהבתי אותו .. המשכנו בקשר עד שיום אחד,ירד לי האסימון<אז עוד היו אסימונים
>אני והוא ..זה לא יקרה.לא עכשיו ולא בכלל...
אני מאמינה שהייתי צריכה לעבור מספר דברים שיוכיחו לי סופית שאין מצב..
עכשיו, כשאני חושבת על זה ..
הכללללללללל לטובה

ס א ט י ן

New member
לדעתי אפשר

אבל זה תלוי בצד המאוהב. הוא יכול לצאת מזה, הוא יכול להבין שלא יקרה דבר. ברגע שהוא יבין אז הידידות אפשרית.

היו היה לי פעם ../images/Emo119.gif

ידיד טוב. הכי טוב. דיברנו על הכל. מתקופת התיכון המוקדם היינו תמיד יחד. איפשהו בצבא הוא אמר לי שהוא רוצה יותר. הקשר מאז הידרדר בצורה דרסטית בגלל עודף מתח מיני. לפני חצי שנה בערך היו לנו כמה מפגשים סוערים וזה היה ממש "וידוא הריגה" של הקשר. אני לא ממליצה לשמור על קשר ידידות כשאחד הצדדים רוצה יותר...

ידידות?? (:)

זה תלוי במשתתפים.. :) היו לי כמה ידידים שהידידות פשוט נהרסה בגלל שהם גילו לי שהם אוהבים אותי.. אבל יש לי ידיד טוב כבר כמה שנים שלמרות שסיפר לי לפני שנתיים שהוא רוצה שנהיה בקשר רציני.. אנחנו שומרים על ידידות מופלאה למרות שמדי פעם הוא עדיין מזכיר את זה (; (וזה בגלל שהוא הבין שאני לא רוצה ושנינו לא רוצים לוותר על הידידות)

זכוכיות

New member
אפשר..

קרה שהייתי מעוניינת והצד השני לא, עד היום הוא אחד החברים הכי טובים שלי, למעשה הוא היחיד מבין החברים\ חברות שלי שמחזיק מעמד וסובל אותי כבר מאז שהיינו ממש ילדים. אני כבר מזמן לא מעוניינת, אבל אז, לפני שנים, הייתי ממש מאוהבת, אבל ידעתי להתמודד עם זה וידעתי שהידידות איתו חשובה לי יותר. היו מקרים שידידים התעניינו בי ולא רציתי, חלקם נשארו בסביבה וחלקם לא, בעיקרון ההחלטה היא של הצד המעוניין אני מניחה, הוא זה שנפגע ומתייסר, והוא זה שצריך להחליט אם הוא מסוגל לעמוד בקרבה מסוג אחר.

xylose

New member
במובן הרחב

אהבה כשלעצמה היא מתכון מצויין לשברון לב. למעשה, אם נבדוק את הסיבות לשברון לב, הרי שאהבה כנראה מובילה שם, ובגדול. אני חושב שזה יותר עניין של כח רצון, בגרות ושכנוע עצמי. וכמובן שהרבה יותר קל להציע מלבצע. אבל אני מסכים שהשאלה האם בכלל שווה לנסות להפוך קשר של ידידות לקשר רומנטי היא הרבה יותר מעניינת.

l i r u s h

New member
איי איי איי...!../images/Emo9.gif

לי זה קרה...לפני 3 שנים בערך נפגשתי עם מישהו כמה פעמים והוא נדלק עליי אש אבל אני לא רציתי אותו כי הייתי דלוקה על החבר הקודם,והסכמנו להשאר ידידים.נשארנו ידידים ואחרי שנה בערך של מנוחה אמרתי לו שאני מעוניינת בקשר איתו והוא באותו זמן במיוחד בשבילי נפרד ממישהי אחרת שהוא לא באמת אהב.מאז אנחנו יחד שנתיים וחודשיים

גבי 2005

New member
ברור שלא ../images/Emo128.gif

איך את יכולה להיות ידיד של מישהו שרוצה להכניס אותך למיטה??? אני מתפלא עליך שירקוש ??
חשבתי שלימדתי אותך כמה דברים בחיים האלה כנראה שכל העבודה שלי היתה לחינם

למעלה