'בימת שיר' לשבוע זה - 6/1-11/1

'בימת שיר' לשבוע זה - 6/1-11/1

רשת א' - ימי א'-ה' 15:55

שני ספרי ביכורים:
ימי א'-ג': 'הלכנו הרחק עד הנה' – ערן ויזל
ימי ד'-ה': 'שנת חורף' – עירית כץ

קה"מ - ימי א'-שבת 11:55

מבחר ספרי שירה חדשים:
ימי א'-ב': 'יפו – כשהייתי רחוק' – ספר שירים שני לשבתאי מג'אר
יום ג': 'חוט של חסר' – שרה פרידלנד בן-ארזה
ימי ד'-ה': 'מוקדם מדי החל להיות מאוחר' – פיליפ רוזנאו
ימי ו'-שבת: 'להביט באתו ענן פעמיים' – טל ניצן

קה"מ - ימי א'-ה' 22:50 ויום ו' 20:05

שידורים חוזרים של פינות השבוע החולף:
ימי א'-ג': אלכסנדר פן - 40 שנה למותו
ימי ד'-ו': 'הלכנו הרחק עד הנה' – ערן ויזל. ספר ביכורים

פירוט הפינות מובא באדיבות עורכת הפינות, אורלי מורג, והוא מתפרסם בפורומים האלה:
'ספרים וספרות' (276)
'סופרים ומשוררים צעירים' (376)

אתמול לא הופיעה בימת שיר עם שרה פרידלנד

חשוב לי לשמוע את הפינה הזאת עם שיריה של שרה פרידלנד בן ארזה. אתמול עשיתי מאמצים להתפנות בשעה שפורסמה, אבל בגלל שהיה יום שידורים מיוחד בקול המוסיקה לא שידרו את הפינה.
הייתי רוצה ליצור קשר עם אורלי מורג כדי לברר מתי השידור יופיע במקום אתמול, אבל אין לי מושג איך יוצרים אתה קשר, ואיך מסתדרים עם כל סבכי הטלפונים של הרדיו. האתר שלהם מבולגן, ופעמים רבות לא עונים לטלפונים ולא מגיבים לרדיו. אין שם דרך התקשרות אל אורלי מורג עצמה. כיוון שיש לך, 'רחוב האגס', קשר עם אורלי מורג, אשמח מאוד אם תוכל לקשר אותי אל אורלי. תודה רבה

אני מבטיח לשאול אותה

(אבל ככל הנראה זה ייצא לפועל רק בשבוע הבא).

בדרך-כלל אני מקבל ממנה את הפירוט מספר שבועות מראש - וייתכן שמאז שהיא מסרה לי את הפירוט על השבוע הנוכחי חל שינוי, בגלל יום השידורים המיוחד שחל אתמול.
קח בחשבון שיש גם שידורים חוזרים בשבוע העוקב בשעות הערב ב'קול המוסיקה', והפינה שרצית לשמוע תשודר בשבוע הבא במסגרת השידורים החוזרים בערב.
חוץ מזה - יש פינות שאפשר להאזין להן בשידור חוזר באתר רשת א'. במקרה הזה אני בספק, משום שהפינה הזאת שודרה בינתיים בקה"מ ולא ברשת א'.

לגבי הטלפונים - אני לא יודע אם חיפשת באתר של רשת א' או של 'קול המוסיקה', ובכל אופן, אורלי מורג שייכת לרשת א', למחלקת הספרות. אולי אם תחפש שם, תמצא - אך אני לא יודע בעצמי. בכל מקרה - כמו שהבטחתי, בפעם הקרובה שאשוחח אתה, אשאל אותה לגבי הפינה שפוספסה אתמול.

תודה רבה מאוד על התגובה

אודה לך מאוד אם תוכל לעדכן אותי אישית כשתדע, או שתשרשר זאת בשרשור הזה, כדי שאקבל מייל על כך. אינני נכנס לכאן לעתים קרובות.

למעלה