בימבו

emmy5

New member
בימבו ../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif

צרור ברכות ליום הולדתך ,במיוחד בריאות אושר והרבה נחת מהילדים . פרחים ושיר HAPPY BIRTHDAY

מלכה 5

New member
../images/Emo140.gifבימבו-יום הולדת שמח מכל ה-../images/Emo23.gif,

הרבה בריאות ואושר היום וכל השנה. מאחלת לך שתהני מהחיים בכיף, תגשימי את השאיפות והחלומות שלך. הרוב בידינו. בידידות ממני, מלכה.

לבימבו מזל-טוב והרבה בריאות ושמחה.

שהחיוך המקסים שלך יישאר תמיד ויקרין יופי ופירגון על סביבתך

bimbo.

New member
../images/Emo51.gif חברים טובים על הברכות../images/Emo24.gif

ועל טרחתכם הרבה לקשט וליפות את הברכות ולהכניס בהן נשמה....

odo13z

New member
מזל טוב במבי....../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

ליום הולדתך.....(:) ברכות מקרב לב. יירבו ימייך......באושר ובריאות.

yuli139

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo25.gifבימבו חברתי האהובה

והאמיצה.אינני טובה במילים אך רחשי לבי לך גדולים.בבריאות ושנזכה עוד שנים רבות לאחולי יום הולדת

נֵנָה

New member
../images/Emo49.gif בימבו יקרה. לא שכחתי

שהיום יום הולדתך ונכנסתי במיוחד כדי לברכך. וזאת למרות השתיקה שגזרתי על עצמי מכל מיני סיבות. מעבר לזה שאני מאד עסוקה לאחרונה בענייני הבית, הילדים שנמצאים בחו"ל, וחזרות רבות באנסמבל לקראת ההופעות הצפויות, שממלאות את כל כולי. אחת מהסיבות העיקריות שאני לא גולשת היא פשוט, כי המחשב שלי עושה לי בעיות, מסתובב לי כנראה איזה סוס טרויאני או תולעת, או וירוס עקשן שגורמים לו לעבוד לאט כמו צב ובנוסף לזאת גם נתקע מדי פעם, ואני מתעצבנת כל כך שהפיוזים עולים לי לראש ומגדפת אותו על מה שהוא מעולל לי. אני מאד מקווה שאוכל בקרוב לקנות מחשב חדש, שיהיה לי נעים להכנס ולגלוש בו ואז גם יהיה לי יותר חשק להיפגש ולדסקס אתכם. אז שוב מזל טוב לך בימבו יקרה
כל טוב, שמחה ונחת, ממני הזוכרת אותך תמיד, לייצ'יק

מדוע חסרו אפודים קרמיים.

שבוע טוב, (נקווה שיהיה) ביום ו' האחרון התפרסם, כי בגלל מלחמות היהודים (יוקרה), בשנת 2003, בין שני גופים חיוביים מאוד, לב"י והועד למען החייל, לא נרכשו מספיק אפודים קרמיים. אם זה לא היה עצוב וכואב לכל מי שנפגע בגלל החוסר באפודים. הייתי צוחק ומניח שבחלם אני חי. וראשי חלם באותה תקופה יעלון ומופז, אינם מצלחים להשתלט על ה"גנון". נושא האפודים התפרסם ברבים. הנפגעים בחדל המחדל, לצערי כבר שילמו מחיר יקר ביותר! מה עוד לא התגלה, העלול לגרום לאסון "בחלם" שלנו. EMMY, מתנצל שרשרתי אחריך. הבוקר טוב טרם התעורר. הבטחתי להשאיר "זכות" לוותיקים והמתמידים..

shkedud

New member
מזל טוב בימבו יקרה

שיבואו עלייך ימים טובים ומאושרים הרבה בריאות את אישה נפלאה

אנפה2

New member
לבימבו החביבה, אני מצטרפת

לכל הברכות בבריאות טובה ואריכות ימום שמחים ומאושרים.

מנורה

New member
לבימבו יום הולדת שמח ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

המוווווווווווווווווווווווון בריאות שמחה נחת מכל המשפחה שתמשיכי לצייר בהנאה וכל שתבקשי יתגשם במהרה מכל ה

למעלה