בילבוליישן בלימודיישן

arad700

New member
בילבוליישן בלימודיישן

אהלן רונית , ראשית אציין את המקצועיות וההומור שאת מכניסה בהיותך מנהלת הפורום פשוט נהנה מכל רגע .

עכשו לענין המרכזי :) שמי ארד בן 27 ועוסק בתחום הספורט - מאמן כדורגל , מאמן כושר אישי וקבוצתי . בשנה האחרונה נושא הפירסום - תקשורת - שיווק - אינטרנט וכו מאוד מדבר אלי וברצוני לקבל רובד נוסף לעיסוקי הספורט שלי בכדי לא להאפיר את תאי המוח המתפתחים והמפותחים שלי ובכדי כמובן לקבל גיוון - שזה לא פחות חשוב למזל קשת :)

חשבתי על מסלול של תואר ראשון בתקשורת בפתוחה שזה נחמד אבל לא יעיל , ומשם פנתה דרכי לחיפוש קורסים מקצועים ונרחבים - מצאתי 2 דברים שמענינים אותי

1- קורס תקשורת חזותית ועיצוב גרפי בביהס חשיפה של האוניברסטיה הפתוחה

2- קורס ניהול הפרסום והשיווק באינטרנט מטעם "הבצפר "

בגדול אני רואה את עצמי מתעסק במספר דברים מפרסום , יחצי ציבור ושיווק ועד עבודה אינטרנטית , בגדול הוייז"ן \יעד הוא להיות פרילנסר בתחום שנותן פרסום לחברות ולאנשים פרטים בקטע של קידומם בעיקר אינטרנטית או במילית פשוטות יותר להיות האיש שייחצן, ישווק, יקדם ויבנה מותגים , יקדם מוצרים , אנשים רעיונות וכו ,על גבי פלטפורמות שונות שבעיקרה הוא האינטרנט .

ברצוני לשמוע את דעתך על הבילבוליישן שלי מה כדי מה לא ? איפה כמה ואיך ..
האם יש עבודה בתחום ? האם אוכל להיות פרילנסר מסיום הלימודים ? ועוד ...

אני חייב לציין שלימודים במכללת " הבצפר " נראה מאוד רציני ומעמיק ... זהו אני נותן לאצבעות שלך לעבוד עכשו ...

ארד

תודה ארד על המילים החמות :)

ראשית -מרענן ומשמח תמיד לקרוא אנשים שמבינים ומחפשים רבדים נוספים ,אני תמיד בעד !!

מהדברים שכתבת,מה שמורגש לי -שהכיוון הוא קורס ניהול פרסום ושיווק מטעם "הבצפר "
ומכמה סיבות

א.מה שמרגיש נכון,ומה שהאינטואיציה שלך משדרת ,זה הכיוון.
ב.הבצפר אכן נחשבים רצינים ומעמיקים -ואני מאמינה שלימודי פרסום/שיווק באינטרנט צריכים להיעשות בצורה מכובדת ומעמיקה
התחום רחב מאוד,ויש אופציה לעבוד בו בצורה אינטילגנטית מאוד ,וערכית -ואת זה לומדים רק במקומות שמתייחסים בצורה רצינית למקצוע :)

תקשורת חזותית ועיצוב גראפי ,זה תחום אחר שנושק יותר לעולם העיצוב.
אני מאמינה שבעתיד תוכל לבחור קורס בנפרד שקשור לגראפיקה כדי לחוש את התחום
ולהבדיל ,ללמוד לבד
כי אחרי שמבינים שלימודי המתחם האינטרנטי אינם מסתיימים אף פעם (הלימוד העצמי ממשיך תמיד...)
מבינים ,ויודעים איך לפתח מיומנות של למידה עצמאית.

עבודה בתחום יש.
להיות פרילנסר מסיום הלימודים ? תלוי בך ,כמה מקורי תהיה ,כמה אמיץ (יזמות זה בעיקר להעז ולעשות ולא לחכות שדברים יקרו )

אבל.........

אם לא תתחיל לא תדע לעולם ,איך זה לעשות ולעבוד במשהו שמאוד מאוד מאוד מעניין אותך....:)

מוזמן לשאול עוד כתגובה -אשמח להרחיב .

למעלה