בייבי קט באור יהודה

בייבי קט באור יהודה

קיבלתי המלצות על החנות ,מישהי יודעת איפה היא נמצאת בדיוק באור יהודה והאם באצת שווה ליסוע לשם ?
 
רק אתמול קראתי משהו

על החנות הזאת. מצרפת לך קישור, יש שם הודעה של רוית1234 - תקראי, זה נראה לי חשוד
 

מירל36

New member
אני בשוק..

איזו חוצפה יש לבעל החנות וגם למוכרת המטומטמת הזו.... באמת צריך לעשות חרם על החנות הזו.
 

אלה 2

New member
מזעזע../images/Emo123.gif חייבים לפרסם את זה!

רק כך זה יוכל להשפיע על המוכרים למיניהם.
 
גם לי יש מה לומר עליהם ../images/Emo46.gif להתרחק!!

אמנם זה קרה לפני כ-4 חודשים כמעט, אבל הם יצאו ממש לא אמינים ואנחנו כבר לא נקנה אצלם כלום... באנו לשם ביום חמישי לשאול כמה עולה סלקל+בסיס לרכב מדגם ספציפי. המוכרת הראתה לנו את המוצר ונקבה במחיר. המחיר היה טוב, אבל רצינו לבדוק עוד מקומות. ביום שני בבוקר חזרנו אליהם. ידענו כבר מה אנחנו רוצים. ליתר ביטחון, שאלנו שוב את המוכרת מה המחיר, והיא נקבה באותו מחיר מיום חמישי. ביקשנו אם כך שיביאו לנו כזה, נשלם וניקח. הביאו מהמחסן אריזה קרועה, ללא הוראות שימוש, ונראה לי גם שהסלקל היה משומש. עיקמתי את הפרצוף ושאלתי אם אין עוד אחד. טענו שאין. טוב, רצינו בכ"ז לקחת אותו. הגענו לקופה, המנהל (כך נראה לנו) היה בקופה. ואז הוא נוקב במחיר גבוה ב-30% מהמחיר שנמסר לנו. אמרנו לו שהמוכרת אמרה לנו מחיר אחר, את המחיר שנמסר לנו גם ביום חמישי. ואז הוא טען שזה היה נכון ליום חמישי, עכשיו (יום שני בבוקר, כן?) המחיר שונה. כעסנו מאד, בכ"ז באנו במיוחד, והמוכרת היום גם כן חזרה על המחיר הטוב. הוא התעקש, ואין מה לומר כמה כעסנו. יצאנו משם בלי הסלקל, כמובן. קנינו במקום אחר. חשוב לציין שכמעט ואין שום סימון מחירים על המוצרים שם!! אני ממליצה לא לסמוך עליהם בנושא זה. לגבי בייבישיק בגבעת שמואל - מומלץ בחום!!!! מחירים טובים (כמובן לכל דבר צריך לעשות בירור מחירים באופן ספציפי), שירות אדיב. החליפו לנו עגלה בלי שום בעיה. קנינו אצלם גם מיטה ואנחנו מאוד מרוצים. חבל שהם לא מקבלים כרטיסי אשראי. עוד דבר - לא כדאי לבוא לשם בימי שישי כי מפוצץ שם.
 
לפני 4 שנים קניתי לנטע בביבי שיק

שידה ועוד כמה דברים והיינו מאוד מרוצים, מיד איך שהודענו להם על הלידה תוך מספר שעות הם היו אצלנו. לא דרשו שום כסף מראש , והכי חשוב היום 4 שנים אחרי השידה והשאר הדברים במצב מעולה!!! אני ממליצה למרות שההמלצה נכונה ללפני כמה שנים ואין לי מושג מה קורה שם היום.
 
בייבי שיק

בבייבי שיק דווקא היו בסדר גמור. קניתי שם כל מיני דברים קטנים - בגדים, בקבוקים וכאלו. החיסרון שלהם זה שהם צפופים ותמיד יש ים של אנשים, ככה שאחרי כמה שעות עבודה חנות כבר נראית מבולגנת. אבל שירות טוב, מחירים זולים.
לא מקבלים שם אשראי.
חשבנו גם לקנות שם רהיטים אבל מצאנו רהיטים יותר זולים ויותר יפים במוצצים בראשל"צ. אבל באופן כללי בייבי שיק טובים וזולים, מומלץ! רק אל תלכו לשם ביום שישי - זה נראה שם כמו טיול שנתי ביום הזה.
 
למעלה