ביטמייקרים, מפיקים וכאלה

baduist

New member
ביטמייקרים, מפיקים וכאלה

אני יודע שאתם מחפשים הרבה סאונדים וסמפלים כדי להפיק. העליתי לרשת 110 מגה של סמפלים מה"אוסף הפרטי שלי"
כולם מכווצים לקבצי RAR ו'זיפ' בגודל 70 מגה בערך. העליתי תופים, אפקטים, כלי נגינה ועוד כל מיני שטויות + שני מדריכים בסיסיים, אחד ללוג'יק אודיו (תודה למולטי), אחד על אודיו וסאונד, משהו מהרשת. מקורות הסאונדים: -RIPPING מתקליטים ודיסקים (לא סמפולים, רק ONE SHOTS) -איסוף מהרשת -סמפלים שיצרתי בעצמי אתם מוזמנים להוריד את הכל, ולהשתמש חופשי... רק בקשה אחת יש לי...או בעצם כמה:- 1. תשתמשו בהם טוב:) הרבה סמפלים מלוכלכים או מוזרים, אבל אני מבטיח שהם כולם 100% שמישים. אני בטוח אפילו, שרובכם שמעתם כמה וכמה ביטים עם הסמפלים האלה. 2. תחלקו את הסאונדים עם מפיקים אחרים שאתם מכירים. איכות של מפיק טוב מתבטאת במה הוא יכול לעשות עם סאונדים יותר מאשר באיזה סאונדים יש לו. אז בהתאם, גם נסו להיות כמה שיותר מקוריים, זה יהיה מבאס אם פתאום אלף ביטים יישמעו אותו דבר:). זהו. אחרי כל זה אני מקווה שהפאקינג עניין יעבוד טכנית(הוראות אני אשרשר מיד). אם לא - אנא דווחו לי ע"י מסר אישי (אם הכל לא עובד, או אם אחד החלקים של הRAR פגום....מעבר לזה בעניין השרת וכו' אין לי הרבה מה לעשות:). אם למישהו מכם יש שרת במירק, והוא מעוניין לאפשר הורדה של הקבצים כגיבוי\אפשרות נוספת, זה יהיה מאוד נחמד מצידו, ואפשר ליצור איתי קשר, כאמור, במסרים. אם תהיה התענינות אולי אני אארגן עוד קבצים לרשת בחודש הבא או משהו כזה. זהו... תהנו לכם, תעשו היפ-הופ ישראלי מצויין (או בולגרי, מה בראש שלכם), ואם מישהו מחפש עזרה או תמיכה לגביי כל מה שקשור לביטים, אני אשמח לעזור כמה שאני יכול..... אוהב אתכם, סבאג'ון:) אני מיד משרשר פרטים - איך, איפה וכמה:)...

baduist

New member
פרטים לגביי הסאונדים

אז...אממ...הוראות
: אוקיי, יש שלשה חשבונות "מזוודה" שונים ביאהו (פרטים למטה), בראשון אפשר למצוא קבצי RAR ו- ZIP שונים, כל קובץ מכיל ספריית סמפלים. בחשבונות השני והשלישי יש בעצם ספרייה אחת שלסאונדים, אבל היא מכווצת לRAR שמחולק לחלקים. מה שצריך לעשות זה להוריד את כל החלקים לאותה ספרייה במחשב שלכם וללפתוח אותם יחד, אחרת הם לא יעבדו. (אם אתם לא בעניינים, עוד הוראות למטה) בחשבון השלישי בנוסף לחלקי הRAR, יש גם שני מדריכים - אחד בקובץ ZIP, אחד ב-EXE. ------------ גישה לחשבונות, באופן כללי:- הכנסו ל-http://briefcase.yahoo.com. תנו את השם והססמא המתאימה. בחו בספרייה "SAMPLES". מופיעים שמות הקבצים - פשוט לוחצים ומורידים. שימו לב שלפעמים לא כל הקבצים מופיעים באותו דף (ולמטה יש קישור לדף הבא עם המשך הקבצים). לאחר שסיימתם, לחצו על SIGN OUT בפינה הימנית-עליונה של המסך. חזרו על התהליך עם החשבונות האחרים. חשוב!! אחרי שמסיימים עם כל חשבון ללחוץ על SIGN OUT. זה הכרחי גם בכדי לאפשר לאחרים להוריד וגם בשביל לעבור בין החשבונות. ---------- מהחשבון השני והשלישי, בהם יש RAR בחלקים, יש לפעול כך :) : -אספו את כל קבצי ה-RAR משני החשבונות לספרייה אחת על המחשב שלכם. התקינו תכנת WINRAR, ולאחר שהיא מותקנת, הקישו על הקובץ הראשון (samples.part01.rar) עם המקש הימני של העכבר, ובחרו "EXTRACT HERE". -------------- מיד אני משרשר את הפרטים

baduist

New member
פרטים לגביי הסאונדים II

פרטי החשבונות:- ****************** חשבון מס' 1 ---------- מכיל :- קבצי RAR נפרדים של תופים וסאונדים אחרים. -שם משתמש: il_hh -ססמא: samples ****************** חשבון מס' 2 ---------- -מכיל:- חלקים 1 עד 21 של קובץ RAR המכיל סמפלים -שם משתמש: il_hh2 -ססמא: samples ***************** חשבון מס' 3 ---------- -מכיל:- חלקים 22 עד 30(אחרון) של קובץ RAR עם סמפלים + מדריך בסיסי ללוג'יק בעברית + קורס אודיו מזורז -שם משתמש: il_hh3 -ססמא : samples ================================== זהו, תהנו, ואל תשכחו להגיד לי אם יש בעיות\קבצים לא עובדים וכדומה. אה..ועוד הערה אחת - אני לא בטוח איך עובד עניין ה"מזוודה", בעניין של הרבה משתמשים, אז תשתדלו לא להתנפל, לאט לאט. ואם אתם לא מצליחים להכנס, נסו שוב מאוחר יותר, אני מניח שאפשר להתחבר רק בנאדם אחד בכל פעם לקבצים. אם יש לכם חשבונות משתמש בYAHOO (גם אימייל נחשב), תנו לי את שם המשתמש במסרים, ותוכלו להכנס איתם, יהיה יותר פשוט ככה.

D END

New member
נשמע אחלה !

ויש לי שרת במירק צור קשר אין לי בעיה להשים שם ושיורידו ... רק לא הבנתי מאיה מורידים ?!

bugib

New member
ריספעעעעקט ענק!!!! ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

Bracker Bracker

New member
אתה ענק!!!,עשית לי את השבוע...

ואם תעשה את זה כל חודש (או תקופה מסוימת) אז תעשה לי את השנה. אני מניח שזה יהיה מצוין אם זה יהיה בטאג-ליין.

תודה!!!!! ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מלא מלא הכבוד על היוזמה ועל ההשקעה!!!

hevel

New member
../images/Emo127.gifלטאג ליין!!!

נ.ב- מקווה ששמת את זה גם בפורום של סאונד והקלטה
כל הכבוד על ההשקעה!

baduist

New member
עוד סאונדים

אני רואה שאתם מתלהבים:) אני אשתדל להעלות בקרוב עוד סאונדים. בינתיים אני רואה שיש לחץ על המזוודות, אז קחו בינתיים רשימה ענקית של אתרי סמפלים חינמיים, למי שלא מכיר (מצורפת בקובץ). אפשר לשבת שעות עם הרשימה הזאת ולהוריד, וככה אולי יהיה פחות לחץ על המזוודה, ויהיה אפשר להוריד יותר:) תהנו, ביי בינתיים:)

Altryne

New member
אתה גדול....

ואני ינסה להשיג ftp שתוכל להעלות לשם ואז יוכלו להוריד ביותר מהירות.. כי יהוו אטי ביותר אם אני משיג אני ישלח לך ת'פרטים לפרטי...

David Ochayon

New member
אם למישהו יש שטחי איכסון ברשת

אז אני יכול להוסיף גם קבצי סאונדפונטס (sf2.)

sgold666

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני יהיה חייב להוריד את זה מתישהו כל הכבוד

MoR GarGi

New member
כל הכבוד סבא! באמת כל הכבוד!

לא נראה לי שיש עוד אנשים אחרים שהיו עושים כזה דבר... תבורך!

צחי טל

New member
בנוסף

מי שרוצה יש לי גם אוסף מכובד ביותר (חלקו בעזרת סבא ג'ון - תודה רבה
אני יהיה יותר משמח לחלק לכם. תפנו אלי או כאן במסרים או באי סי קיו גם בקשות ספציפיות

Altryne

New member
הקפצה

היפ הופ דבר כזה חשוב צריך להיות למעלה... ראו שרשור זה מוקפץ באופן לא רשמי

למעלה