ביטחון עצמי...

בארי

New member
ביטחון עצמי...

עד כמה ביטחון עצמי גבוה של הצד השני מרתיע אתכם ?! האם גבר או אישה בעלי ביטחון עצמי גבוה,עלול להרתיעים ?! אם כן כמה גבוה זה נחשב במידה ?!

yael yaron

New member
..

כשהוא לוקח מעצמו את הכי שווה בעולם, הכי חכם, פה וכו' זה בטחון עצמי מופרז, וזה יכול לגרום לי לשנוא את האדם. יש הבדל בין להיות מודע לעצמך לבין לנפנף בזה.

בארי

New member
נכון בהחלט...

עוד תגובות

להפך.

זו תכונה מאוד מושכת. לא בנאדם שמשוויץ בעצמו אלא אחד שמודע לעצמו ויודע בדיוק מה הוא שווה. מן בטחון עצמי שקט כזה שמתבטא בדברים אחרים מאשר מילים. נמאס לי להיות עם אנשים שאני צריכה לטפח להם את האגו <חוסר בטחון עצמי משווע>.

דיתוּש

New member
בדיוק

אנשים שכל הזמן צריכים חיזוקים ותמיד מורידים מעצמם יותר מדי גם יכול לעצבן בדיוק באותה מידה כמו אנשים שמשתגעים אחרי עצמם וחושבים שהם הכי-הכי...

ביטחון עצמי

לא מרתיע אותי, לא גבוה ולא נמוך (אלא אם לביטחון הנמוך מתלוות כל מיני תכונות גועליות שבאו לחפות עליו). לדעתי, עדיף בשבילו שיהיה לו ביטחון גבוה. אבל אני מוכנה לתמוך גם במי שאין לו.

moon and sun

New member
לדעתי

שום דבר בהקצנה לא מושך! אני מעדיפה שיהיה לו ביטחון עצמי, שידע מה הוא שווה, אך לא יפגין זאת בכל הזדמנות ויחשיב את עצמו מעל כולם! לעיתים גם נחמד לדעת שהוא זקוק לחיזוק הבטחון העצמי כי ככה אני יודעת שדעתי חשובה לו, ושזה עוזר לו ושוב, מעלה לו את הבטחון העצמי.

א ג ם 2 2

New member
לדעתי ../images/Emo13.gif

אני בן אדם שמאז שנולד היה לו במשך המון זמן בטחון עצמי לא גבוה ולא נמוך , במשך הזמן האקס הוריד לי את הבטחון עד לרצפה ...(בגללו עד היום אני לא נוהגת).בכל אופן כרגע אני בשלבים של עליית הבטחון העצמי שלי - ואני לא עושה את זה לבד אלא יש לי חברים שעוזרים לי וכמובן גם אתם (אפילו שאתם לא מודעים לזה).במשך הזמן שיהיה לי יותר בטחון אני חושבת שארצה להיות עם מישהו שיש לו בטחון עצמי שווה לשלי , זאת דעתי..

linu2

New member
אוהבת אנשים עם בטחון עצמי גבוה

ויותר מזה אוהבת אנשים שיודעים מה הם שווים ומתנהגים בהתאם. זו תכונה מוערכת בעיניי כאשר מי שמבטא אותה כלפי חוץ לא עושה את זה בגועל ובהתנשאות. מישהו שלא נמצא אי שם למעלה על העץ... אותי אישית זה לא מרתיע. לא בטחון עצמי גבוה של מישהו ולא בטחון עצמי נמוך. מסתדרת עם כל דבר, אבל מעדיפה מישהו שבטוח בעצמו.

refael ruso

New member
שבת שלום לכולם

אישית אני מעדיף בחורות עם אישיות. בחורות שגדלו עם בטחון ומודעות עצמית גבוהה. (כמה שיותר) אני לא מתחבר לאנשים ביישנים ולא לאנשים חלשי אופי. (נכון גם לגברים וגם לנשים)

אין דבר כזה בטחון עצמי

מה שיש זה חוסר בטחון עצמי. כשבן אדם במצב הטבעי שלו הוא מה שהרבה תופסים כבעל בטחון עצמי. שהוא פשוט רגוע ואין לו שום עיוותים או פחדים.

Sunset Night

New member
בהחלט

אנו חיים בחברה כה שיפוטית, עד שהיכולת להיות פשוט עצמך כמו שאתה רוצה להיות, הפכה למן פיסגה רגשית נכספת שכזו הנקראת ביטחון עצמי גבוה. אני לא אוהב בנות שחוששות לדרוש ממני ומהקשר איתי את מה שהן רוצות לדרוש, משום שהן פוחדות שזה יגרום לי לחבב אותן פחות או משהו. ד"א, אל תבלבלו ביטחון עצמי גבוה או נמוך עם ביישנות או אסרטיביות. יצא לי לפגוש המון בנות אסרטיביות עם ביטחון עצמי נמוך, וביישניות עם ביטחון עצמי גבוה. זה פשוט עניין של אופי וגוון אישי. ביטחון עצמי זה כבר עניין של להיות עצמך ולא לחשוש מזה.

אני חושבת שזו תכונה...

מאד מושכת..כמובן כל עוד זה לא עולה לו לראש. אני אוהבת גברים דעתנים שיודעחם מה הם שווים. באותה מידה אני חושבת שגם גבר מחפש בחורה שמודעת לעצמה ויודעת להקרין את זה כלפיי חוץ.

angel of love2

New member
מעצבן קצת

חברה שלי לדוגמא היא מקובלת כזאת ילדה המונית שמכירה את כולם ברור שזה מרים את הבטחון והכל ואני לא מת על זה לא אוהב שכולם מתעניינים וכולם צריכים יחס בקיצור זה תלוי איך זה מתבטא אצל אותו בן אדם לדעתי

למעלה