ביטוח רפואי

ענתי13

New member
ביטוח רפואי

שלום לפעילי הפורום אבי חולה בסרטן המעי כמה שנים. מבוטח בחברת פניקס. לאחרונה החליטו רופאי בית החולים שאבי יטופל בתרופת ארביטוקס, בחברת הביטוח נמסר לנו בתחילה שלא צריכה להיות בעייה ושהם יממנו את התרופה כשאבי ישלם רק 5% מהוצאותיה. בבירור נוסף הודיעו לנו שאבי לא יכול לקבל את הביטוח כי לפני כן הוא לא השתמש בתרופה מסויימת אחרת והציעו שיממנו 50% מהטיפול. אבי טופל לפני כן באווסטין - ללא מימון הביטוח . שאלתי האם ידוע לכם לגבי מדיניות מסוג זה של חברות ביטוח?, מה עושים, כדי לקבל את המימון במלואו?? בברכה ענת

t32

New member
לתבוע או לפחות לאיים בתביעה

צר לי אבל נראה לי קצת אבסורדי שסוכן הביטוח יחליט על הטיפול שאביך יקבל- אם הרופא שלו החליט על תרופה מסוימת- מי הם שיחליטו שעליו לנסות תרופה אחרת? וכמה זמן בדיוק הוא צריך לנסות אותה לשיטת עד שיתרצו ויסכימו לממן לו ארביטוקס? את מוזמנת לפנות אלי ל[email protected] אל תסכימו בשום פנים ואופן- שיממנו כהבטחתם 95 אחוז ולא - נפרסם את הסיפור בכל צורה אפשרית. אל תהיי נחמדה - תדרשי את המימון ! תמר

ענתי13

New member
תודה על התגובה המהירה

זה בדיוק מה שחשבתי, רציתי רק לבדוק אם יש מקרים דומים התרופה שעל פי הביטוח, אבי צריך לנסות לפני שיקבל ארביטוקס היא CGMPFO בכל מקרה הוא אמור לקבל תרופה זו יחד עם הארביטוקס,בסדרה הטיפולים הקרובה מחר אני אשוחח איתם בתקיפות ואעדכן אתכם על תגובתם. בבית החולים הציעו שאולי בחודשיים הראשונים יקבל את התרופה ורק לאחר מכן את הארביטוקס, כך שיוכל לקבל כספי הביטוח. אני מניחה שעדיף להתחיל מיד. שוב תודה ענת

ליMור

New member
עד כמה שידוע לי

ביטוח רפואי כשמו כן הוא אם רכש אביך כיסוי לתרופות שאינן בסל לא אמורה להיות התניה - אלא השתתפות עצמית יחד עם מרשם מקורי - הוא מציג לחברת הביטוח וזכאי להשתתפות של 5% או 200 ש'ח <אולי טיפה יותר> - הגבוה מביניהם בתקרה של עד 1.000.000 ש"ח למקרה ראשון והשתתפות של 500.000 שח למקרה שני תתקשרי מחר לחברת הביטוח - תבקשי לקבל את תנאי הפוליסה ותראי אם אכן קיימת התניה זאת או אחרת לפי כך תוכלי לדעת במה דברים אמורים בהצלחה

t32

New member
את מוזמנת

לעדכן אותי מחר במייל לגבי ההמשך. אל תהססי לבקש את תנאי הפוליסה כפי שאמרה לימור ובכל שלב הקפידי לרשום מתי ועם מי שוחחת. אם תהיה בעיה- אני מבטיחה שנעשה רעש. רק בריאות לאביך תמר

hubert

New member
ארביטוקס

אני רוצה להזכיר שארביטוקס רשומה בארץ ובעולם לחולים לאחר טיפול קודם בCPT-11 ולאחר שטיפול זה הפסיק לעבוד עוברים לטיפול בארביטוקס עם CPT-11 שוב. יתכן שהחולה לא קיבל בעבר CPT? נכון שזכותו של רופא מטפל וחולה לשנות סדר של טיפול אבל צריך לנמק למה שונתה ההתויה הרשומה ולהסביר. בהצלחה ד"ר הוברט

t32

New member
נכון אבל

אם הרופא המטפל ממליץ על טיפול בארביטוקס למרות שהחולה לא עבר טיפול קודם בCPT11 לבד- חברת הביטוח (הפרטית) אמורה לכסות את עלות הטיפול בלי להכריח את החולה לנסות קודם טיפול בCPT11 לבד - דבר שנובע משיקולים תקציביים של חברת הביטוח בלבד. הCPT11 בסל, הארביטוקס לא. זו בהחלט לא הפעם הראשונה שאני שומעת על "שכנוע" מצד חברות ביטוח פרטיות לקבל טיפול שנמצא בסל על פני טיפול שאינו בסל למרות המלצות רופא מטפל- ואני לא מאמינה שהן עושות את הדבר בגלל פרוטוקול רפואי.

ענתי13

New member
אחרי החגים נדע...

הרופאים אמרו לנו שהוא יקבל תרופה בשם קמפטון (אותה לא קיבל בעבר) יחד עם ארביטוקס. בכל מקרה - משיחה עם הביטוח היום - הודיעו לנו שנקבל תשובה סופית לגבי אישור הביטוח לתרופה מיד לאחר החגים. נקווה לטוב הרבה בריאות ותודה לכולכם במידה ויהיה צורך אצור קשר ענת

t32

New member
קמפטון זה CPT11

אל תשכחי לעדכן אותנו. חג שמח

ענתי13

New member
אושרה התרופה - תודה לכולם

צריך לתת להם הצעות מחיר מאיפה ניתן לרכוש את תרופת הארביטוקס??? אשמח לקבל תשובה ושוב תודה רבה לכם על התיחסותכם. ענת

למעלה