ביטוח סקי

ordotan21

New member
ביטוח סקי

דרך איפה הכי כדאי לעשות ביטוח ? כמה זה אמור לעלות לשבוע של סקי ? אני מדבר על ביטוח שיכסה כל פגיעה אפשרית..

alonaski

New member
האפשרויות העומדות בפניך והכי

פופולאריות הן אלה: 1. דרך סוכן הנסיעות שלך. 2. דרך חברת כרטיס האשראי שלך... 3. דרך קופת החולים שלך. תבדוק כל הצעה מה היא מכסה ומה העלות שלה ותעשה את חישובי הכדאיות שלך! אני עד היום חפשתי תמיד את המסלול ביטוח הכי זול!
ועד היום - לא השתמשתי בו מעולם!!!

rageme

New member
הייתי מוריד את האופציה של החברת

אשראי. ולא ! לא! לא נכון אלונה! אני אמנם מעולם לא השתמשתי אבל תמיד עשיתי ומישהו שאני מכיר כבר השתמש בהטסה שהייתה עולה לו 21 אלף דולר!!! ולא רק בגלל זה כי הביטוח לי כיסה כבר גניבת סנובורד ולאחרים רגל שבורה וכן הלאה , באיסטא זה 70 ש"ח לשבוע סקי וזה ממש משתלם לראש שקט.

drz400e

New member
I SECOND THAT

כל הביטוחים האחרים הם מהפה לחוץ. מין ביטוחי כאילו כאלה. סוכן ביטוח ידע לתת לכם בדיוק את מה שצריך, ותתפלאו, סביר להנח שגם את המחיר הכי טוב. אני יותר ויותר מגלה ששווה לחזור לסוכנים, גם בביטוח, וגם בטיסות לדוגמא. סוכני נסיעות, או ביטוח לצורך העניין, מקבלים הנחות משלהם, והם יעבירו לכם אותם כמעט תמיד אם תראו להם מחיר תחרותי ברשת לדוגמא. מה גם שיש להם גישה ליותר מקורות מידע, והם קונים סיטונאית, וזה מוריד עוד את המחיר. גיליתי לדוגמא עכשיו שסוכן נסיעות היה יכול להשיג לי כרטיס יותר זור לויסטלר, אחרי שחשבתי שהשגתי את דיל המאה ברשת....

alonaski

New member
לא הבנתי על מה ה"לא לא לא נכון

אלונה!" ???... מה לא נכון ממה שאמרתי?...

rageme

New member
התכוונתי לזה שאמרת

אני תמיד קונה את הכי זול ואף פעם לא השתמשתי ... ולקנות הכי זול בתקווה שלא תשתמש זה "לא נכון" בלשון המעטה - עדיף כבר לא לעשות הרי זה לא חובה

alonaski

New member
אהההה... ../images/Emo13.gif זה לא "לא נכון"!

זה - אולי לא נכון מבחינתך!!!
מבחינתי - זה הכי נכון!
אם היית מנסח את תשובך: "אלונה, בניגוד אליך אני דווקא חושב ש..." אז היה יותר ברור!

rageme

New member
אלונה ההתיחסות שלך לביטוח מזכירה

ילדה בת 20 שהשתחררה עכשיו מקורס מכי"ם בצנחנים!

alonaski

New member
מה אתה אומר??? ../images/Emo12.gif

הדמיון שלך מזכיר לי... דמיון מאוד פרוע!

alonaski

New member
טוב נו... זה לא תופסת עכברים! ../images/Emo3.gif

אתה לא צריך לפסק רגליים/ידיים...

dev null

New member
לדעתי פרמטר חשוב בבחירת הביטוח

הוא סכום ההשתתפות העצמית (בהנחה שהוא משתנה מביטוח לביטוח) קרוב לודאי שאחוז הפגיעות הקשות (לא שאני מזלזלת) הדורשות חילוץ והצלה ואישפוז ממושך הוא קטן יחסית לאחוז הפגיעות הקלות (שברים ברכיים וכו) כשאני הצטרכתי להפעיל את הביטוח (ביקור אצל רופא + קניית תרופות ואביזרים) יצא ששילמתי 50$ השתתפות וקיבלתי חזרה 120$ (והביטוח עצמו עלה 10$) כך שבבחירה אחרת אולי הייתי יכולה לקבל יחס החזרים יותר גבוה. אבל זו רק דעתי

למעלה