ביטוח נסיעות לאחר שבוע 26

pitspits1

New member
ביטוח נסיעות לאחר שבוע 26

שלום לכולכן, בשל הידע הרחב שרץ כאן... אולי משהי יודעת ועשתה ביטוח רפואי לנסיעות לחו"ל לאחר שבוע 26? הרופא שלי אמר לי שאין לי שום מניעה לנסוע עד סוף ההריון(טפו טפו טפו) אבל דרך קופ"ח לא מוכנים לבטח - אלא רק עד שבוע 26 כולל. אני צריכה לנסוע מטעם העבודה וזה ממש חשוב. אשמח לפרטים במסר או כאן.

ענתש

New member
לצערי אי אפשר. אפילו לא בהמון כסף.

או ליתר דיוק - יבטחו אותך ואת ההריון בשמחה, אבל אף אחד לא מוכן לבטח לידת פג כי זה יקר יקר יקר ועלול להגיע אפילו ל-250 אלף דולר ויותר. הנה פירוט מהשאלות הנפוצות.

pitspits1

New member
זה מה שאני רוצה....

שיבטחו אותי ואת ההריון. אני רוצה לנסוע בשבוע 27-29 - לא מעבר לזה.

שנהביי

New member
../images/Emo160.gif אני טסה עוד שבועיים

ולא היתה בעיה מבחינת הביטוח (אהיה שבוע 28). עשיתי ביטוח דרך כרטיס האשראי שלי (שגם היה הכי זול...). ואמרו שהם מבטחים עד שבוע 31. ובכל מקרה, מבטחים רק אותך ולא את העובר אם יוולד בלידה מוקדמת.

ענתש

New member
ואת מוכנה לקחת את הסיכון הזה ?

בפורום הזה היתה מישהי שטסה לטיול בברזיל בשבועות האלו ונתקעה שם עם צירים מוקדמים... תארי לך, אישפוז ממושך בבית חולים שם עד הלידה. את יודעת כמה זה עולה ? שבוע בבית חולים עולה עשרות אלפי דולרים. אישפוז פג יכול להגיע ל-250 אלף דולר ! שווה לך להסתכן בכזה תיק כלכלי לכל החיים רק בשביל נסיעה אחת לחו"ל ? ואוו.

שנהביי

New member
למען האמת לא שווה בכלל ואת צודקת

לצערי, זו נסיעה שאין לי ברירה אלא לעשות אותה. אני מקווה שארבעת הימים האלו יעברו בשלום. הטיסה היא לקפריסין, אין לי ספק שאם זה היה ליעד רחוק יותר, לא הייתי לוקחת שום סיכון.

למעלה