ביטוח מגרש

ביטוח מגרש

שלום. קודם כל, הייתי ממליץ בחום לא לעבוד עם חברת וילאר. קנינו מגרש לבניה דרכם (חנתון), ומאז אנחנו רק מתחרטים. הם מתנהגים לקהל הלקוחות כאל עדר כבשים שצריך ללכת ישר, ומשום מה כל שיחה איתם נגמרת באיומים מצידם (מכתב מעורכי דין וכו). אני יודע שאם אני הייתי מתנהג ללקוחות שלי ככה, היו מעלים אותי על טיל. בכל מקרה, יש לי שאלה לגבי עוד מקרה שהם אומרים שאני חייב לעשות משהו ומשום מה יש לי הרגשה שלא מספרים לי את הכל. הם טוענים שאני חייב לבטח את המגרש שלי, מכיוון שאם מישהו יפצע שם, זה יהיה באחריותי. הודעתי להם שמכיוון שאני לא מתכוון להתחיל לבנות בשנה הקרובה, אני לא רואה סיבה שמישהו יפצע שם, או יהיה שם בכלל. הם אומרים שזה לא משנה ואני בכל זאת חייב. מישהו יכול להסביר לי בבקשה בכמה מילים מה זה אומר לא לעשות את הביטוח? למה אני צריך ביטוח אם אני לא מתכוון לבנות בינתיים? אם מישהו נכנס למגרש לי בלי רשותי ונפצע שם, אני צריך ביטוח שיכסה את הפציעה שלו? תודה.

yona

New member
ביטוח מגרש

בהנחה שהמגרש מגודר וסגור, מחר עלולה ליפול או לעוף הגדר על עובר אורח ולפגוע בו. ישנם מקרים נוספים שעלולים לקרות בגלל המגרש ואתה כבעליו חייב. כבר היו תקדימים שאדם שחדר לחצרים ללא רשות, נפצע , תבע וקיבל פיצויים מהבעלים.

למעלה