ביטוח חיים - מתי אמא שלי תקבל את הכסף ?

itaifrenkel

New member
ביטוח חיים - מתי אמא שלי תקבל את הכסף ?

שלום רב לכולם, אמי הגיעה לגיל 60, ואמורה לקבל סכום שנצבר בפוליסת ביטוח החיים שלה (מסוג: ביטוח חיים - צמוד לאינדקס, ביטוח מעורב). תום תקופת הביטוח: ראשון לנובמבר 2007 בפוליסה: "החברה חייבת לשלם את תשלומיה לפי סעיף 9 (1) או 9 (2), תוך 30 יום מהיום שהגיעו לידה כל התעודות וההוכחות..." (לאחר שסירבנו להשקיע שוב את הכסף בחברת הביטוח) שלחנו את המסמכים שביקשו מאיתנו לצורך פדיון הפוליסה בתאריך ה 14 לאוקטובר (כלומר הכסף יגיע לבנק עד ה 14 לנובמבר ?). בחברת הביטוח נאמר לנו שבם יתקשרו אלינו כשהצ'ק יהיה מוכן, וזה יקרה עד ה 30 בנובמבר, ואז נצטרך ליסוע לת"א וכל הטקס הזה... המזכירה של סוכן הביטוח אמרה לנו שחברת הביטוח רק מתחילה לטפל בפוליסה בראשון לנובמבר, והסוכן עסוק והוא יתקשר כש..... הסיבה ל"לחץ" היא שבבנק (למשכנתאות מסויים) הבטיחו תוכנית חיסכון ריבית של 4% צמוד למדד למשך 5 שנים (עם תחנות יציאה) שזה מאוד מתאים למה שאמא שלי מעוניינת. המבצע הזה עוד מעט "יפוג" וחבל לנו להפסיד את הכסף. האם לפחות חברת הביטוח נותנת ריבית על החודש שלקח לה לתת לאימי את הכסף? מתי לכל המאוחר אנו אמורים לראות את הצ'ק ? בברכה, איתי

yona

New member
תודאו שלקראת סוף החודש תוכלו לקחת את הצ'ק.

חברת הביטוח פועלת בתוך מסגרת הזמן שנקבעה לה. אם יש סחבת מעבר לזה זכותכם לתבוע.

מדון

New member
תגובה

לפי הבנתי לפי מה שכתבת חברת הביטוח צריכה לתת לך את התשלום בסיום התקופת הביטוח הוא 30 לנובמבר מכון שיום סיום הפוליסה הוא 1 11.2007 ותוך 30 יום הם ישלמו לכם את הכספים כמו כן הם ממתינים למדד חודש אוקטובר שיפורסם ב 15.11.2007 לשם מניעת הנסיעה לתא לקבלת הצק יש לפנות לפונית לחברה לאפשר לשלוח בפקס צק של אמא והם יבצעו העברה בנקאית לחשבון שלאמא לפי הצק כל חברות הביטוח מבצעות העברות אלו

עופר

New member
למי יש כח לבלבול המוח ?

ברר איתם , עם חברת הביטוח מתי הם מתכוונים לשלם ..שיתנו תאריך , אפשר לשבת עליהם בטלפון , דרוש לדבר עם האחראי זה לא דדבר "אמורפי " באויר .. לחץ על הסוכן בלי בושה ואמור לו שאתם זקוקים לכסף ושסדר את הקבלה של הכסף , הוא קיבל מכם המון זמן פרמיות הוא יוכל לעשות את זה עבורכם . זה אפשרי ... בהצלחה

pol101

New member
ואם תגיעו למצב שהמבצע

בבנק עומד להסתיים תבקשו הלואת גישור על הסכום שאמור להתקבל (ולפי מה שאתה כותב זה יהיה למספר ימים בודדים) כמובן בעזרת מסמכים מחב' הביטוח המעידים כי הכסף "בדרך" , כך שתוכלו ליהיות רגועים.

למעלה