ביורק..

smithh

New member
ביורק..

אוקיי מישהו פה אולי יודע למה בהומוגניק היא בחרה להודות לריזה ולוו טאנג? מה הקשר ביניהם? חוץ מאולי איזה איזכור ברי-יונייטד והערכה בכמה ראיונות של הוו.

חולוני

New member
רציני?

לא ידעתי על זה. לא נראה לי שיש ביניהם איזה קשר, אולי היא סתם אוהבת אותם. למרות ששת"פ ביניהם יכל להיות אחלה דבר לדעתי. זה מזכיר לי שג'וניור סיניור מדנמרק הודו באלבום המגניב שלהם D-D-Don't Stop The Beat (שקניתי אותו יד ראשונה ב-11 ש"ח!) ל-ODB! ציטוט: "I'd like to thank Ol' Dirty Bastard and the Egyptian Lover for always making me smile and dance".

smithh

New member
רציני לגמרי

גם אני הייתי די בשוק חוץ מ talk strange like b-jork ב reunited המעולה ובכמה ראיונות לאתרי ראפ שבהם המתוד והריזה הוסיפו במקרה שהם מעריכים אותה לא שמעתי על שום קשר, קשה לי להאמין שהיא בחרה להקדיש להם שורת תודה בדיסק רק כי היא אוהבת אותם, והראיון פורסם אחרי שהומוגניק יצא לשוק.

smithh

New member
קשה לי להאמין

שהיא הודתה להם על שורה אחת שגם אי אפשר לקשר אותה כל כך לזה שהם מעריכים אותה

חולוני

New member
אז כנראה

או שהיא אוהבת אותם או שהם השפיעו עליה בזמן הקלטת האלבום. זה כמו שאנתוני קידיס מה-RHCP אמר לא מזמן שבהקלטת האלבום החדש שלהם הוא הושפע מ-Enter The Wu-Tang. אני חושב שיש מצב שגם הוא יודה להם בתודות.

da1boy

New member
יש מצב שהיא עבדה איתם על טראק

שלא שוחרר... למשל, כמו שסאבלימינל עבד עם אשנטי והשיר הזה לא יצא, מאריה קארי עם טימבאלנד וליל ג'ון וכ'ו...

smithh

New member
אוי ואבוי

בושה וכלימה לוו טאנג אם RHCP יכתבו שהם הושפעו מהאנטר בכל מקרה אני מסכים שאם הם היו אמורים להקליט טראק זה היה מתפרסם אז זה לא יכול להיות הסיבה

da1boy

New member
לא ממש מסכים איתכם

אי אפשר לדעת, יש מלא שיתופי פעולה בין ראפרים שנעשים, לא משתחררים, אבל לא מתפרסמים ... נכון שביורק היא לא ראפרית, אבל באותה שנה שיצא ההומוגניק, היא הוציאה גם דיסק רמיקסים לפוסט בשם טלגרם, שגדולי המוזיקה האלקטרונית עבדו איתה עליו, אז יש מצב שRZA עשה לה רמיקס שלא נכנס לאלבום הזה, ואף פעם לא פורסם... לחוץ מזה יכול להיות שב 1997 זה באמת פורסם שקיים כזה דבר אבל היינו צעירים מדיי כדי להתעניין...

smithh

New member
הקטע הוא

שבהומוגניק היא לא מודה לאף אחד מהאמנים שהפיקו לה את טלגרם

חולוני

New member
יכול להיות

אבל אני מאמין שעל דבר כזה היו שומעים. אגב, RZA עבד גם עם פינק על האלבום החדש שלה אבל בסוף היא לא הכניסה את השיר איתו לאלבום. חבל.

smithh

New member
היא לא הכניסה

אותו כי אז כל הילדות הקטנות בארהב היו מפחדות

חולוני

New member
למה בושה?

מה רע בזה שהוא שמע את האלבום בזמן ההקלטות? כל מי ששומע וו-טאנג מבורך. ואגב, הנה הקליפ החדש שלהם Dani California - מחווה לרוק של 50 השנים האחרונות. אנתוני מתחפש שם לאלביס, דיוויד בואי ולפרינס בין היתר. אחלה קליפ.

smithh

New member
בושה

כי אני לא יודע איך ייצא האלבום של RHCP ואם הוא יהיה גרוע (סיכוי גדול) אז רק העובדה שאנתוני רומז לזה שלאנטר יש איזושהיא השפעה עליו... זה גרוע מאוד מה עוד שבטוח שהוא יהיה כל כך ממוסחר מיינסטרימי ומגעיל שהקשר בינו לבין האנטר הוא פשוט בזיוני

חולוני

New member
נו באמת

דבר ראשון, האלבום של RHCP הוא לא אלבום ראפ. דבר שני, אין שום דבר רע בזה שאמן מושפע מוו-טאנג, מה יש לך איזו בעלות עליהם או משהו? לכל אחד יש זכות לשמוע ולהיות משופע ממה שבא לו. ודבר שלישי, זה לא נראה חכם במיוחד לפסול יצירה לפני שאתה שומע אותה. הסינגל הראשון דווקא נשמע סבבה לגמרי לדעתי.

smithh

New member
כמובן שאני מגזים...

אבל הקטע הוא ש RHCP הם לא להקה באמת גדולה, הם לא נצחיים כמו הוו טאנג מישהו היום זוכר את בלד שוגר סקס? קליפורניקיישן? בעוד שהאנטר דיסק מלפני 13 שנים ואנשים עדיין קונים אותו ומקשיבים לו ומה שאני אומר הוא שאם הדיסק יצא גרוע, אנשים שלא מבינים יקשיבו לו ויראו שאתוני אומר "אני ממש הושפעתי מהוו טאנג" ואז הם יגידו אה הוא הושפע מהם אז הם כנראה גם גרועים

SHIKO2000

New member
לא רק שיש יותר אנשים שעדיין קונים

את blssm זה גם הדיסק הכי טוב שהם הוציאו.לגבי קליפורנקיישן לדעתי הוא פחות טוב. אבל משום מה נראה לי שאם תשווה נתוני מכירות של צילי פפרס לווטנג צילי פפרס מנצחים בגדול. אתה חי באיזה סרט ממש משעשע

smithh

New member
מה הקשר נתוני מכירות??

זה שהוו הם לא מיינסטרים כמו ה צילי זה לא קשור blssm הוא באמת הדיסק הכי טוב שלהם זה אני מסכים אבל מאז כל העבודות שלהם היו מאוד תפלות עדיין... לדעתי הם לעולם לא יהיו נצחיים כמו הוו blssm ,למרות מה שהוא יצר, לא משתווה לאנטר

למעלה