ביום ראשון

ביום ראשון

בשעה 2 בצהריים,בעיר הקודש צפת,בעיר העתיקה,בכיכר המגינים,יתקיים בעזרת ה´ מפגש חברי וחברות הפורום:) יוגש כיבוד קל |כיבוד קל| ובסיום המפגש יקבל כל משתתף בלי נדר קלטת ניגוני כליזמר,מתנת האיש הישיש
חברים נכבדים ונפלאים,נא לאשר את השתתפותכם בתיבת המסרים של אריאלה או של האיש הישיש
נ.ב. קול קדומים וגם קארין, |מסר| בדרך אליכם כדאי לקרוא ולהפנים. עוד נ.ב. המפגש הנ"ל אינו סותר חלילה את המפגש שמארגנים החברים בקניון עזריאלי או במקום אחר:)))

רותם 19

New member
ומי שלא שם-

לא קיים... אני בע"ה אגיע... פאלק- אמרת שאם יארגנו לך טרמפ אתה תגיע, בטח צחקת אבל יש מקום בטרמפ...
אתה מוזמן...

LG_Falcon

New member
דבר ראשון אני לא צחקתי...

אבל למה ב2????? מה אתם לא יודעים שאני צריך להיות באתר החרמון ב4??? אי אפשר יותר מאוחר באיזה 60 שעות או משו כזה? וחחוץ מזה... אם מארגנים טרמפ רותם... הוא צריך לעבור בעיר הקודש פתח תקווה... ואז אפשר כבר לארגן שם מפגש! חחחח (אבל אז לא נקבל קלטת! טוב אז תשכחו ממה שאמרתי:))

LG_Falcon

New member
חח נכון נכון גם הכיבוד

אבל זה כמובן תלוי... בכמות השימוש וסוגי גוונו של השוקולד... כי אם אין שוקולד,זה לא כיבוד. בעצם.. אם אין שוקולד זה לא אוכל! פאלקון. אחד שפשוט חי על שוקולד ומפרנס את הרופא שניים בגלל זה...

רגע רגע, עוגת מוס שוקולד תספיק?../images/Emo6.gif

אי אפשר לתת לשוקולד להשתלט על כל הכיבוד

../images/Emo124.gif רק עדכון קצר

המפגש עצמו לא יהיה בככר המגינים אלא בבית של איש הרוח ושלי. כולנו נפגש בכיכר המגינים כדי להראות לכם איפוא אנחנו גרים. לכן, מי שחושב שלא יצליח להגיע בדיוק ב -2, לא לדאוג, אנחנו נחכה לכם בכיכר המגינים עד 14:15. מי שנראה לו שלא יצליח להגיע בזמן שישלח לי או לאיש הרוח מסר ואתן לו את הכתובת המדויקת והוראות איך להגיע.

leahle

New member
למה ב2?

לא יותר נוח אחר הצהריים או לקראת הערב? טוב, בכל מקרה אני אבוא בעזרת ה´ :)))

2 סיבות

א) בשבע וחצי בערב אני צריכה להיות במקום אחר
ב) יהיה אנשים שיגיעו מהמרכז במיוחד לצפת. הם גם צריכים לחזור בשעה סבירה כדי שיוכלו לקום בבוקר ל....עבודה...בחינות...לימודים

החברה שיבוא ביום ראשון לצפת-שאלה

האם יהיה לכם נוח יותר לדחות קצת את המפגש מהשעה 14:00 ל- 15:00 או אפילו 16:00? מה דעתכם?

אחח.. קשה קשה...

א. אין לי כסף להגיע עד צפת... ב. ביום ראשון יש את הגמר מול.. טוב, לא נכנס לזה. ג. את כל מי שרציתי לפגוש מהפורום הזה ברוך השם כבר פגשתי (טוב כמעט). ד. תמיד בא אחרי ג´ לא? ה. אני שולח את פראזניק כנציג מטעמי. ו. בימים אלו שרוחות זרות מנשבות בחוץ, לא כדאי להסתובב יותר מדי ברחובות ובשווקים. ז. חם בצפת. ישראל מדינה חמה. ח. שיהיה לכם מפגש מהנה.

קשה? הצחקתני!../images/Emo6.gif

א) אין דבר העומד בפני הרצון. תבוא יהיה בסדר. נדאג לך שתוכל לחזור. ב) גמר? טלויזיה יותר חשוב ממפגש עם חברים נחמדים כמונו?
ג) תמיד כיף לפגוש חברים פעם נוספת. ד) תמיד בא אחרי ג´,ללא שום ספק ה) אנחנו דורשים שתבוא ביחד עם פראזניק. ו) על איזה שוק בדיוק חלמת? המממ? המפגש יהיה בבית של איש ושלי. ז) בצפת יש רוח...פשוט חבל על זמן! תענוג! ח) תודה רבה

חלילה לי...

חלילה לי מלצפות במונדיאל בטעלעוויזשען שנאסר ע"י כל רבותינו הגה"צ הבד"ץ שליט"א והתאחדות הרבנים דארה"ב וקאנאדא בראשות הנשיא מרן הגה"צ מסאטמאר זצ"ל, אבל מה - יש דרכים אחרות.. טוב לא נכנס לזה... בכל אופן, אני אבדוק את האפשרויות שהצעת..

דפננה.

New member
אוף אני מתה לבוא אבל למחרת יש לי

מתכונת במתמטיקה. אין יום אחר. בבקשה פליז. אני מתחננת.

רציתי ביום שני

גם לי יהיה עדיף ביום שני ואז היה אפשר לעשות את זה בערב. אבל...יש אנשים שדוקא ביום שני לא יכולים להגיע אז נאלצנו לעשות את זה ביום ראשון. דפננה, את תדאגי, עוד יהיו הזדמנויות

......

חחחחחח, זה היה יכולהיות מזה נחמד להגיע לשם.. אבל...אני לא אבוא. גם כי אין לי איך,וגם כי..לא רוצה שיראו מי אני.. בזאת שפכתי את ליבי בפניכם..

למעלה