ביוגרפיה מס' 45- ססר אבורה

LIAH1

New member
../images/Emo58.gif גדול...

התמונות נמחקו... זו החתונה של הדמויות הראשיות, לבטח של הפרק האחרון - אז מחקתי אותן. אם את רוצה - שימי שוב - אבל עם סימון

סליחה ,שאני מתערבת ../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

אבל לא אביטל עושה על ססר אבורה?
או שהתבלבלתי עם משהו אחר?

זידהלה4

New member
גם לי היא אמרה....

שהיא עושה על ססר.... לולי
כדאי שתבדקי עם אביטל כי אני זוכרת שהיא רצתה לעשות.... בכל מקרה - אחלה ביוגרפיה

Mastoolit

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo109.gif

צודקת לגבי אביטל, גם לי היא אמרה..

Senior Baron

New member
תירגעו

אכן נפלה טעות מצערת שלא הייתה בגללנו לולי כבר טיפלה בזה ואני בטוח שתקבלו ממנה הסבר בקרוב

LIAH1

New member
טוב, ע"מ למנוע תגובות נוספות...

אני פשוט אסביר מה קרה
הביוגרפיה הזו הועלתה ללא תיאום מראש מבחינת השחקן... ססר אבורה אכן הוזמן ע"י אביטל - לא שכחתי וכמובן לא אשכח לפתע פתאום... בעיקרון - זה חלק מהעניין שאנחנו עושים הרשמה - ע"מ למנוע מצב של כפילויות. קרתה פה תקלה, ושתיהן קיבלו ע"כ מסר... לאביטל יש את האופציה להחליט מה שהיא רוצה לגבי ביוגרפיה על ססר אבורה
אני מניחה שנשמע ממנה בהמשך - כי כרגע המחשב שלה מקולקל...

זהבית261

New member
חבר'ה, אני מצטערת על אי ההבנה

פשוט כששאלתי היא אמרה שאין בעיה, נכון שלא אמרתי לה מי יהיה השחקן אבל היא אמרה לי שאני אהיה מס' 45 אז לא חשבתי שיש מישהי שרוצה גם. היא היתה צריכה לשאול אותי מי אני עושה. עכשיו זה כבר לא משנה אבל רק שתידעו שאני ממש מצטערת. ולהבא אני אשאל יותר. תודה.

LIAH1

New member
../images/Emo4.gif

מעניין... ופשוט ראיתי אותה על הפורום היום בצהריים... בכל אופן - העיקר כולנו יודעים להבא - אני לא באה בהאשמה מכוונת לאף אחד. בכל מיקרה - תודה על הביוגרפיה

סלחנו לך../images/Emo87.gif

רק שתדעי שהאחריות שלך זה לעדכן את המנהלת בעניין הביוגרפיות. היא כבר הסבירה למה צריך לעדכן. מה שןכ- "היא הייתה צריכה לשאול אותי..." די לא לטעמי מה שאמרת.

למעלה