בידוד קירות

lotemlotem

New member
בידוד קירות

שלום, אני עושה שיפוץ בבית, חלק מהקירות בבניה קלה (גבס, צמנט בורד, או אס בי, ויש גם קירות חיצוניים). השאלה שלי לגבי בידוד. כאמור- חלק מהקירות חיצוניים, וחלק פנימיים. מה אתם ממליצים כבידוד תרמי, ומה כבידוד אקוסטי. הקירות בעובי של כ 10 ס"מ בין לוחות הגבס. תודה ויום טוב- יובל

בידוד קירות - לאיטונג יש פתרון

לא מזמן עשיתי שיפוץ ללקוח והשתמשנו בקירטונג של איטונג הוא מאוד נוח לשימוש ומבודד מצויין

lotemlotem

New member
תודה. האם זה בא בתוך קיר קיים? כלאמר-

לא הבנתי אם הקירטונג הזה מהווה קיר בפני עצמו, או ממלא קיר קל קיים? כאמור- הקירות שלי כבר בנויים, רווח של 10 ס"מ בין הלוחות. איך בכלל נראה הבידוד הזה- במזרונים, בצורה אחרת? ושאלה אחרונה-האם הוא טוב כבידוד אקוסטי או תרמי? תודה

תשובה לבידוד

הקיר הוא קיר קיים, משמש גם כאקוסטי וגם כטרמי אם הקירות שלך כבר בנויים בשטח האם יש אפשרות גישה לרווח כדי להוסיף חומר? אני חושבת שקלקר אמור לפתור את הבעיה הוא מבודד מצויין

lotemlotem

New member
כן, הקיר קיר קיים, פרט ללוח גבס בצד אחד.

כלאמר- יש גישה לצורך הכנסת חומר. בנתיים הספקתי לדבר עם מישהי ב'איטונג', והבנתי שזה לא מה שאני מחפש. האם קלקר מבודד תרמית או אקוסטית? מה יעילות הבידוד שלו לעומת צמר סלעים וצמר זכוכית? חלק מהקירות חיצוניים ויהיה בהם בידוד תרמי. האחרים- פנימיים, והבידוד יהיה אקוסטי. כך שאני מחפש גם כזה וגם כזה.. תודה

למעלה