ביבליוגרפיה אוטובוסית

מצב
הנושא נעול.
ביבליוגרפיה אוטובוסית ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ביבליוגרפיה אוטובוסית

שימו לב היטב חברים: להלן ביבליוגרפיה הנמצאת בארכיון אביתר (אוטובוסים):

קיימת גם ביבליו רכבתית אך היא מכילה

ביבליוגרפיה אוטובוסית

קיימת גם ביבליו רכבתית אך היא מכילה
1136 פריטים ותפורסם בקובץ סי.די. רום עתידי. היא גדלה כל יום וסביר שתכיל 3,000 מקורות ביבליוגרפיים על רכבת בארצנו. (לוח 41 במחקר שלי). הלוח שפרסמתי הוא לוח מס' 110. קיים גם לוח כל הפיגועים באוטובוסים מיום 10.04.1931 ועד ליום 12.04.2003.

krause

New member
אביתר .האוסף מרשים ביותר.וזה עדיין

ביבליוגרפיה אוטובוסית

רק בתחום האוטובוסים. אגב יש לי שלושה פריטים מענינים שאין לך באוסף, או שלא פירסמתה. 1. מפי ראשונים: פרקים בתולדות התחבורה הציבורית.1983 .אגד.מחלקת מינהל ארצי.מתאר את תקציר סיפוריהם של עשרות חברי אגד, מתחילת הקואופרטיב. 2. ניב המעביר:בטאון פנימי של חברי המעביר.1939 .32 עמוד. 3. ספר השמות של רחובות תל אביב.הוצאת המעביר 1944.הספר בפרקו האחרון מתאר בפרוטרוט את מבנה המעביר, חובות נהגיו, כל קווי המעביר, מפת תל אביב בצבע עם כל קווי המעביר,פרסומות לכל חברות התחבורה של אותן שנים,מוסכים ומוכרני ציוד.

alantan

New member
גדול! משתוקק לראות את מפת "מעביר"!

רק בתחום האוטובוסים. אגב יש לי שלושה פריטים מענינים שאין לך באוסף, או שלא פירסמתה. 1. מפי ראשונים: פרקים בתולדות התחבורה הציבורית.1983 .אגד.מחלקת מינהל ארצי.מתאר את תקציר סיפוריהם של עשרות חברי אגד, מתחילת הקואופרטיב. 2. ניב המעביר:בטאון פנימי של חברי המעביר.1939 .32 עמוד. 3. ספר השמות של רחובות תל אביב.הוצאת המעביר 1944.הספר בפרקו האחרון מתאר בפרוטרוט את מבנה המעביר, חובות נהגיו, כל קווי המעביר, מפת תל אביב בצבע עם כל קווי המעביר,פרסומות לכל חברות התחבורה של אותן שנים,מוסכים ומוכרני ציוד.
גדול! משתוקק לראות את מפת "מעביר"!

תודה ! 3 הפריטים שציינת

תודה ! 3 הפריטים שציינת
יתווספו לרשימה בקרוב. 2 מהם כבר יש לי. המון תודה ואוסיף גם את הפריט מס' 3 שאין לי. יש לי הרבה חוברות של המעביר שסבתא שלי בלה ז"ל נהגה לאסוף !!! היתה גרה ברחוב בן-יהודה 152 בתל-אביב ובודקת בפנסיה תדירות ומספרים חיצוניים של "דן" בקו 4 בשביל... הנכד שלה !!! היא היתה חולת אוטובוסים וממנה קיבלתי את "החיידק" !

מצב
הנושא נעול.
למעלה