בטקל

בטקל

השבוע גילתי שמים התנקזו בצד שאין בו מרזב,(שטח של כ-20 מ"ר עם מים בגובה של 5 ס"מ) אמרו לי שניתן לפתור את הבעיה עם בטקל(אני מקווה שאני אומר את זה נכון)מישהו יודע להגיד לי מה זה בטקל,כמה צריך לעלות עבודה כזאת,האם צריך לעשות את כל הגג,(הגג בשני מפלסים האם ניתן לעשות רק מפלס אחד שהוא היותר בעייתי) בקיצור כל מה שאתם יודעים על בטקל תודה מראש אגב אני אמור להתחיל השבוע (מחכים למזג אוויר טוב) באיטום,זפת חם,זפת קר, יריעות ,איש הזיפות אמר לי משהו בקשר לשיפוע,אך אני לא בטוח אם הוא יודע עד כמה השיפוע לצד הלא נכון גדול

רותם1112

New member
לא ברורה לי הודעתך בשל כמה סיבות

אין לך שכבה של בדוד תרמי על הגג? הבטקל הינו בטון מוקצף שייעודו לייצור שפועים להורדת מי גשם ולתת מענה לנושא של בדוד תרמי. אין לך בתכנית גג שפועים לניקוז מי גשם?ופרטי אטום ובדוד? לא מבצעים עבודות אטום גג לאחר הגשם ויש להמתין לפחות שלושה ארבעה שבועות להתייבשות הבטון. אין לך מפקח? הכל עפ"י הנחיות מהפורום?

תקרא שוב טוב את הבחור שמעלי...

ותעצור לפני שאתה הולך לעשות טעויות שיעלו לך בעתיד הרבה מאוד כסף. מי אישר ל"איש הזיפות" לזפת את הגג בלי שיפועים? ובלי בידוד תרמי? אם אתה לא רוצה למצוא את עצמך עם תקרה לוהטת בקיץ ומטפטפת בחורף, כדאי שתיקח מישהו קצת יותר רציני מ"איש זיפות" דבר עם המתכנן,מהנדס,קבלן שלך ותבדוק לאן נעלמו השיפועים והבידוד בגג...

לסתם בנאי

כמובן שאני לא הולך לעשות בטקל על האיטום, או זיפות לפני שיפועים,אתה צודק יכול להיות שלא הסברתי את עצמי נכון,כשאמרתי אני אמור השבוע לעשות איטום התכוונתי שהייתי אמור השבוע לעשות איטום,אך בגלל שהחלטתי לעשות בטקל קודם,כמובן שאני מעקב את עניין האיטום. בתגובה קודמת מישהו שאל אותי אם אין לי תוכנית שיפועים,כן יש לי תוכנית כזו,כנראה שלקבלן ברח איזשהו מרכיב בטפסנות הגג וכתוצאה מכך נוצר שיפוע לכיוון לא רצוי,בכל מקרה אני הולך לעשות את הבטקל,ועניין השיפועים יפתר.

mister500

New member
תחליף את איש האיטום..מיידית

קוב בטקל 350 ש"ח כולל מ.ע.מ תתקשר לבטקליסט הזה..054-2393385 (הוא מהצפון) להצעת מחיר והוא כבר יסביר לך מה המשמעות.

sack1

New member
בטקל

בטקל הוא בטון בעל משקל קל המאפשר לבצע שיפועים בגגות . הצורה הנכונה לעבוד - קלקר עובי 3-5 ס"מ לבידוד תרמי, בטקל שיפועים לכיוון הנקזים, יריעות איטום.

למעלה