בטן קשה+כאב חד ומפלח בבטן = צירים

בטן קשה+כאב חד ומפלח בבטן = צירים

בלילה התעוררתי מכאב עז בבטן ובטן קשה כמו אבן (זה כבר קרה בעבר, אבל בלי הכאב הנוראי הזה), בגב לא הרגשתי שום דבר. האם זהו ציר?? כן, כן, הריון ראשון ולכן שאלות התם.... מתחילה שבוע 38 ומחכה כבר ללדת... אולי כדאי שאתחיל לסדר תיק לבי"ח.... נא עזרתכן!!

anna77

New member
צירים

לא כדאי להלחץ בגלל ציר אחד, רק כאשר הם יהיו סדירים, כל 5 דקות- תתחילי לארוז. מנסיוני יכולים להופיע צירים כשבועיים לפני הלידה. אז... התיק יכול לחכות...

יכול להיות שמדובר בבריקסטונים

בריקסטונים = צירים שלא מובילים ללידה. במידה והצירים "אמיתיים" פרקי הזמן בין ציר לציר יתקצרו ויהיו מסודרים וארוכים יותר. הבריקסטונים יכולים להופיע משבוע הרבה יותר צעיר. תקפידי לשתות הרבה מים ע"מ לא להתייבש וחלילה יופיעו צירים.

אמאאור

New member
נשמע לגמרי כמו ציר!

כשהבטן מתקשה כמו אבן זה אומר שהרחם, שהוא שריר, מתכווץ. הכאב היה בבטן התחתונה, כמו "כאבי מחזור"? בהחלט הגיע הזמן להכין תיק, למרות שעד הלידה יכול לקחת עוד כמה שבועות אפילו. מצרפת לך רשימה שלי של מה לקחת בתיק, מקווה שתעזור לך.

הכאב היה בבטן התחתונה...

אני בשמירת הריון כבר משבוע 32 בגלל צוואר רחם קצר ומחוק וצירים-שאז לא הרגשתי אותם בכלל, רק המוניטור איתר אותם, בינתיים הצוואר נסגר מעט והמצב השתפר. ולכן השאלה... רק לפני כמה ימים הפסיקו לי את הפרסולאט, אז אני מחפשת תסמיני לידה למיניהם.. הא, והרשימה שלך נשמרה כבר מזמן אצלי במחשב.. ככה זה שיש המון המון זמן, לוקח חודש וחצי לארגן תיק, משימה שכל יום נדחתה למחר.... תודה!!!!

אמאאור

New member
אם כך, זה כנראה היה ציר

וזה בסדר גמור. את צריכה להמתין למצב שבו הצירים יופיעו בתדירות קבועה של ציר כל 5 דקות, פלוס-מינוס, לפני שצריך ממש לנסוע למיון יולדות. אגב, יש לי לא מעט מטופלות שהיו להן צירים מוקדמים ובסוף ילדו בשבועות 41-2, אז אל תבני על זה

לא בונה על זה...

כבר בבי"ח כשאושפזתי במחלקת הריון בסיכון גבוה, אמר לי הרופא שבסוף אסחוב עד שבוע 42.... אבל אני כבר עייפה... וחם לי.... אז רוצה ללדת..........

אמאאור

New member
מבינה אותך במליון אחוז

עם החום הזה, כמה קשה להמשיך ולסחוב הריון!

יקירתי וואו!!! איך שהזמן רץ ../images/Emo24.gif

שולחת לך המון חיזוקים וחיבוקים לקראת הלידה הקרבה... מחכה לבשורות טובות בקרוב בהצלחה!!!!! באהבה, הפוטנציאלית

למעלה