בטן גדולה - סרטים קשים

מירי0123

New member
בטן גדולה - סרטים קשים

שלום לכולן והריון קל. אני בהריון ראשון, שבוע 14, והבטן שלי ממש גדולה יחסית. אני מנסה ללכת עם בגדים גדולים ועדיין מקבלת הערות (היום קבצנית שנתתי לה כסף אמרה לי "תודה, שתהיה לך לידה קלה").
אני לא יודעת למה, אני ממש אוכלת על זה סרט. יש לציין שחצי שנה לפני ההריון הזה הייתה לי הפלה טבעית בשבוע שבע, אחרי שסיפרתי ללא מעט אנשים שיש הריון. הפעם אני ממש ממש רוצה להסתיר (בן זוגי לא מבין אותי, עברנו שקיפות עורפית, הכל בסדר) וממש רע לי עם הבן הזאת.
שאלותי הן: איך זה אצלכן? יש עוד מישהי שבשבוע 14 כבר ממש רואים שהיא בהריון? יש עוד מישהי שכמוני ממש אוכלת סרטים על זה? מישהי מבינה למה?
אני מרגישה שבמקום לשמוח על ההריון ולהתמקד בעיקר (בת 39, אחרי שנים של רווקות אני בזוגיות מדהימה ונכנסתי להריון יחסית בקלות), אני "סובלת" בגלל העניין הזה ומוטרדת כל הזמן.
תודה לכל מי שקוראת ועונה....

מירי0123

New member
תוספת...

מחר יש לי חתונה משפחתית, אני ממש בסרטים שכולם יראו שאני בהריון... איך לצאת מזה?

אצלי היה כבר ממש קשה להסתיר בשלב הזה

משכתי איכשהו עד אחרי הסקירה (שבוע 16) ואז סיפרתי, אבל זו הייתה היציאה מהארון הכי מיותרת שיש
למזלי זה היה בחורף, אז יכולתי להסתיר בשכבות, מה גם שאני לא הבחורה הכי רזה בכל מקרה.
כמוך, גם קיוויתי להסתיר את ההריון כמה שיותר - יש לי חברים טובים שלא ידעו עד שבוע 20, חברים קרובים פחות ידעו רק בחודש שישי-שביעי - אבל באיזשהו מקום זה מקל לספר לאנשים, להרגיש חופשיה להתלונן על הבחילות וגם טיפטיפה להתרגש איתם.
מזמינה אותך לפורום הריון לאחר אובדן - שם יבינו בדיוק על מה את מדברת ולמה את כ"כ מוטרדת כשכל הסביבה מצפה ממך לשמוח - ומאחלת לך הריון תקין שיסתיים בידיים מלאות.

LilachiKtana

New member
את לא לבד.. אני סיפרתי בעבודה בשבוע 11

כמה ימים לפני השקיפות. כבר הייתה בטן משמעותית וכבר היה מגוחך להסתיר את זה. צריך רק להכיל את זה ולחבק את זה. ואני מאוד אוהב את הבטן בענקית שלי.

hatalya

New member
אכלתי סרטים עד יום הלידה :)

כל הזמן פחדתי לדבר על ההריון, אבל אין מה לעשות. הריון זה סממן חיצוני למשהו נפלא שמתרחש בפנים. אני מציעה לך לצאת מהארון בנונשלנטיות ובאגביות.. כלומר לא לספר באופן מוצהר, מי שרואה אותך ידע ומי שלא רואה אותך לא ידע.. כך זה היה אצלי. היו אנשים שלא ראו אותי כל ההריון ורק אחר כך קיבלו תמונה שלי עם התינוקת המדהימה :) בכל מקרה, תנסי להנות מהריון, זה חשוב והרבה יותר כיף כך!

למעלה