בטיחות ההשקעה - עזרתכם...

מצב
הנושא נעול.

qetu11

New member

האם השקעה דרך בנק קטן (כמו ירושלים, מרכנתיל, UBANK, אגוד וכו') , היא מוגנת במידה והבנק קורס? האם הניירות בבנק מסחרי או בנק למשכנתאות קטן - רשומות על שם הבעלים בדומה לני"ע שנמצאים אצל חבר בורסה שאינו בנק (כמו הראל מגדל וגאון) ? הייתם ישנים טוב בלילה כשכספכם מונח בבנק כזה (אני שואל תוך ניטרול מרכיב העמלות..נניח שהעמלות היו זהות בכל מסגרת שהיא,בנק, חב' ביטוח, בית השקעות) ?

גיא חזן

New member
התשובה היא כן

האם השקעה דרך בנק קטן (כמו ירושלים, מרכנתיל, UBANK, אגוד וכו') , היא מוגנת במידה והבנק קורס? האם הניירות בבנק מסחרי או בנק למשכנתאות קטן - רשומות על שם הבעלים בדומה לני"ע שנמצאים אצל חבר בורסה שאינו בנק (כמו הראל מגדל וגאון) ? הייתם ישנים טוב בלילה כשכספכם מונח בבנק כזה (אני שואל תוך ניטרול מרכיב העמלות..נניח שהעמלות היו זהות בכל מסגרת שהיא,בנק, חב' ביטוח, בית השקעות) ?
התשובה היא כן
מה גם שירושלים, מרכנתיל, איגוד ועד כמה שזכור לי גם יובנק (שזה הבינלאומי) הינם חברי בורסה. בהצלחה

אזרח111

New member
ככל הידוע לי אין שום ערבות המחייבת בחוק

ברגע האמת תהיה תלוי בטוב ליבם של המחוקקים, גם בקריסת בנק גדול וקטן

qetu11

New member
רק ניסיתי להבין - אם הנירות רשומים על שם המשק

ברגע האמת תהיה תלוי בטוב ליבם של המחוקקים, גם בקריסת בנק גדול וקטן
המשקיע במסלקת הבורסה, או שבבנקים הקטנים הניירות יושבים בבנק, ואם הבנק קורס אז המניות והאגחים על שמו, והולכים לכונס נכסים ?

aeonf

New member
הניירות הם על שמך.

המשקיע במסלקת הבורסה, או שבבנקים הקטנים הניירות יושבים בבנק, ואם הבנק קורס אז המניות והאגחים על שמו, והולכים לכונס נכסים ?
הניירות הם על שמך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה