בטח יש לזה פיתרון נורא פשוט

בטח יש לזה פיתרון נורא פשוט

אז ככה אני בונה איזה נגן מוזיקה קטן עכשיו אני רוצה לעשות כפתור שיריץ שיר אחד קדימה לכל הקבצים בסיפריה שלי הם: track1.mp3 track2.mp3 track3.mp3 וכך הלאה אני מנגן אותם בעזרת הפקודה
mp.MMStop mp_f = "c:\" & Form1.barcode.Caption & "\track1.mp3" mp.filename = mp_f mp.MMPlay​
ואני רוצה פשוט ליצור כפתור שיחבר את הערך "1" לערך שכבר רשום ליד ה TRACK כלומר משהוא כמו : "c:\" & Form1.barcode.Caption & "\track" N + 1 & ".mp3 אבל אין לי שמץ של מושג איך לעשות את זה <H1> תודה </H1>

philips

New member
המממ..

אענה לך ...אבל דע לך כי זוהי שאלה מאוד מאוד בסיסית ואם אינך יודע לבצעה...אולי כדאי שתתפוס איזה ספר טוב ותלמד תכנות מהבסיס.. בעיקרון צור 2 כפתורים , צור משתנה גלובלי בשם TRACK מסוג BYTE אתחל אותו ב FORMֹLOAD בערך 1 צור פונקציה שלתוכה הכנס את השורות שרשמת , אבל במקום לרשום את האחד שרשר את המשתנה TRACK... ב EVENET של כל כפתור שנה את ערכו של המשתנה בהתאם (+1) או -1. וקרא לפונקציה הזו שיצרת...

bennyab

New member
פשוט יותר

בנה לולאת for ובעזרת אינדקס הלולאה תוכל להשתמש כתוספת לtrack

philips

New member
אותה רמת פשטות..

יןתר פשוט מזה לא קיים... אין קשר למערכים הפתרון של הלולאה לא עונה לדרישות (כפתור קדימה וכפתור אחורה)

למה לא?

עזוב כפתור קדימה או אחרוה כל מה שאני צריך זה פיסת קוד ש: עם X=Y אז לחיצה על כפתור תעשה X=Y+1

eyalk5

New member
אפשרות אחרת

(אני מקווה שהבנתי את השאלה) תפרק את הטקסט בעזרת mid$ לדוגמא: (((x=val(mid$(Mp3.name,1,len(Mp3.name

zpoizner

New member
למה לסבך מצורף קוד לא קקובף

Dim number As Integer Private Sub Command1_Click() mp.MMStop mp_f = "c:\" & Form1.barcode.Caption & "\track" & number & ".mp3" mp.FileName = mp_f mp.MMPlay number = number + 1 End Sub Private Sub Form_Load() number = 1 End Sub

למעלה