בטח יש אליפות שחמט איפשהו בעולם

Levinzone

New member
בטח יש אליפות שחמט איפשהו בעולם

בזמן שאני כותבת את ההודעה הזאת... זאת התרומה הקטנה שלי :) -יעל-

einat-z

New member
התמונה והרעיון יפים

ובכלל צילום שח מט זה נושא מעניין. אבל אם בחרת שלא להתמקד בשחקן השח עצמו, אלא בכלי המשחק - ואת זה מבינים מתוך כך שלא הכללת את הראש שלו, אז חבל שהם נמצאים בצד, ואילו החולצה והמרפק של השחקן גוזלים את תשומת הלב. אם היית מתקרבת יותר, אפילו עם זום, ואולי לוקחת את הפריים מעט ימינה יותר, אז הלוח והכלים היו מתקבלים ´חזק´ יותר, ועדיין עם חלק ידי השחקן. וככה גם היתה לך פחות בעית קונטקסט, כי היית נמנעת מהחולצה הלבנה. אם תרצי, אני אעלה את הצעתי. עינת

Levinzone

New member
תודה :)

האמת שלא היה לי כל כך נושא לתמונה, פשוט אהבתי את הפריים הזה :) ועוד משהו - זה היה מפחיד, הם היו מהמרים רוסיים (בלי להעליב, הם באמת היו כאלה) ואח"כ רצו לקרוא למשטרה בגלל שצילמתי אותם... -יעל-

SkyEye

New member
אז מי אמר שצילום הוא עיסוק לחננות?

תחביב\ספורט אקסטרימי במהותו
מנסיון למדתי שלצורך צילום אנשים בעיר מוטב להצטייד בנעלי ריצה טובות מאשר להעמיס עוד ציוד מכביד (ומאיט) על הגב...
רון

rotrot

New member
אני בד"כ מעדיפה לשאול אנשים

אם אפשר לצלם אותם, בד"כ לאנשים אין בעיה עם זה והם אפילו שמחים.

closeup

New member
כששואלים אז גם משנים

את התגובה של האנשים. הם נהפכים עצורים וחשדניים ומנסים להיות דוגמנים לעת מצוא. בצילום אנשים חשוב לתפוס מצבים טיבעיים ולא לקבל "פוזות" closeup

Jazzphoto

New member
רק ברגעים הראשונים.אבל,אם מחכים קצת

שיתרגלו לנוכחות שלך, אז אין בעיה.

rotrot

New member
לא תמיד... ../images/Emo36.gif

דווקא צילום בחשאיות ובהתגנבות מכעיס אנשים יותא מאשר שבאים ושואלים אותם, זה מכבד (לדעתי) את האובייקטים יותר והם לא מרגישים כ"בבונים" בגן חיות

למעלה