בטא שלילית

בטא שלילית ../images/Emo7.gif

מצטערת להרוס את רצף ההודעות המשמחות שפוקדות את הפורום. כל כך הייתי בטוחה שאני מצליחה הפעם ושאני מצרפת את ההודעה השמחה שלי, הלכתי לבטא כשאני מרגישה מצויין, בלי דימומים, בלי כאבי בטן, כלום, הייתי בטוחה שנקלטתי, אבל לא. שוב לא. זה כל כך קשה... לא מצליחה להפסיק לבכות... מרגישה שאני מפורקת לרסיסים ומתקשה לאסוף את עצמי אבל לא מוותרת וממשיכה הלאה למחזור מוקפאים.

מנסה להרות מצטערת לשמוע

שלילי אין ספק שהוא מרסק תתינחמי בזה שיש מוקפאים והשלב הבא כבר לפניך

arthem

New member
אוי אני מצטערת..

שולחת לך חיבוק מעודד ומחזיקה אצבעות חזק למוקפאים בהצלחה

baby06

New member
כל כך מבינה לליבך

ההרגשה הנוראית הזו מוכרת לי מאוד לצערי אין ברירה, חייבים להמשיך הלאה. תהייה חזקה

lupi lupi

New member
../images/Emo23.gifעצובה איתך....../images/Emo7.gif../images/Emo201.gif

כל כך קשה - לצאת הפנטזיה ש"הנה זה מגיע" ולחזור למציאות... אני רואה שעם כל העצב את כבר עם הפנים קדימה - כל הכבוד!!! אני ממש מעריצה את החוזק שלך! מאחלת לך שיצליח בטיפול הבא!!! בנתיים שולחת לך המון חיבוקים! את לא לבד.....

adika31

New member
שולחת לך ../images/Emo201.gif

כ"כ מבינה אותך אבל לפחות יש מוקפאים וזה , ככה הבנתי, מקצר את הטיפול. מחזיקה לך אצבעות לטיפול מנצח עם המוקפאים אוהבת עדי.

../images/Emo201.gifכ"כ מצטערת לשמוע

מאחלת לך שחודש הבא תצטרפי לרצף ההודעות על ההריון,שולחת לך חבוק ענק מבאר שבע

../images/Emo201.gifהיי מותק, מצטערת לשמוע

מקווה שתצליחי להתאושש במהרה לכבוד המוקפאים שמחכים לך.

אוי מתוקה../images/Emo201.gif

כל כך עצובה איתך על הבטא שלילית. תבכי מתוקה, תני לרגשות שלך לצאת... מחר יהיה יום חדש, תקווה חדשה... זה יקרה, פשוט לא הפעם. אני מתפללת שפעם הבאה החלום שלך יתגשם ונפריח פה הרבה בלונים לכבודך. שולחת לך בינתיים חיבוק ענק ווירטואלי
ומחר אני אפגוש אותך

shogi77

New member
../images/Emo201.gifמצטערת לשמוע! אל תישברי

ואל תתני לשום דבר לעצור אותך בדרך לתינוק שלך!!!!!!!!

מזל ורן

New member
מאמי....

מצטערת על הבטא השלילית תהייה חזקה בע"ה טיפול הבא מנצח קבלי חיבוק גדול ממני...

../images/Emo201.gif משתתפת בצערך

אם יש נחמה שאני יכולה להציע לך ואני לא זוכרת אם כבר היה לך מחזור מוקפאים, אז מחזור מוקפאים הוא קל יותר מבחינת ההכנה ולא פחות מוצלח מבחינת סיכויי ההשתרשות אז קבלי ממני חיזוקים וחיבוק והמון הצלחה במחזור המוקפאים

לילך1100

New member
ממש מצטערת לשמוע... ../images/Emo7.gif

תבכי כמה שאת רק רוצה, תני לעצמך את הפורקן הזה... אבל, מחר בבוקר תקומי עם תקוות חדשות ועם פנים קדימה לעבר מחזור המוקפאים. דעי לך, שמחזור מוקפאים הוא קצר יותר בד"כ, פחות נוראי, עם הרבה פחות בדיקות (לפחות כך היה אצלי) ועם סיכויים טובים לא פחות... אז, איתך בצערך, חיזקי במהרה ומי ייתן והפעם הבאה תהיה הפעם שלך...

מאי25

New member
מחבקת אותך

תמשיכי לחשוב חיובי זה קרוב וזה יגיע ב"ה בהצלחה ענקית בהמשך

יעללשם

New member
אוףףף

אוףףףףףףףףףף נמאס מהבטא השלילית ,תאספי ותאגרי כוחות לטיפול הבא,כי בסוף אנחנו נצליח וגם הודעתך השמחה תהייה בפורום,עוד קצת סבלנות עוד קצת כוח. איתך בכאבך ואיתך בציפיה לטיפול הבא מנצח

ר29

New member
יעל טוב לשמוע

ממך.... ולך מנסה להרות חיבוק ענק ואמן ובהצלחה בדרך למוקפאים המנצחים!!!!

YaSi29

New member
שולחת ../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

מקווה שזה השלילי האחרון שלך.. ומאחלת לך המון בהצלחה עם ה
שלך!!

בנות יקרות!

תודה לכולכן על התמיכה, אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה. זו הפעם הראשונה שיש לי מחזור מוקפאים (IVF ראשון). למה אני צריכה לצפות? אני מתארת לעצמי שאני צריכה לחכות למחזור שיגיע (איזו אירוניה..), למרות שהוא לא עושה שום סימנים שהוא רוצה לבוא, ומה אח'כ?

למעלה