בטא ביום א ,מכינה את עצמי לשלילי

טייגר33

New member
מכירה את הכאבים האלה

זה כאבים של מחזור .. הגוף רוצה לדמם אבל בגלל התמיכה זה מונע ..
&nbsp

שירןג7

New member
הרגשה נוראית

כמוני כמוך. זוכרת שלא מזמן גם אני כתבתי את זה? ככה שאני מאמינה שמה שאת מרגישה נכון.. אבל הלוואי בניגוד אליי תהיה לך סופר הפתעה. בכל מקרה חיבוק..

אמממ... זה לא בדיוק עובד ככה...

ההורמונים מחזיקים את הרירית והיא "רוצה לנשור" רק כשהם יורדים.. אפשר להישאר גם חודשים עם רירית ללא ווסת (למשל חלק מהפולציסטיות שיש להן ווסת פעם בכמה חודשים, או מצב הריון, או מצב שנשים לוקחות הורמונים כדי לא לקבל).
&nbsp
בהנחה שהתמיכה מספיקה, סביר שמה שאת מרגישה זה תופעות בשל התמיכה, ולא קשור לווסת. ואגב, יש נשים, כולל כאלה שלא בטיפולים, שלקראת האיחור בווסת בשל הריון יש להן כאבים זהים ללפני מחזור. אצל אחותי למשל זה ככה...

טייגר33

New member
זה מאוד אינבידואלי

לי בהריון הראשון ידעתי כבר כמה ימים אחרי שאני בהריון מעין תחושה פנימית של וודאות .
בכל ארבעת הכימים שהיו לי ידעתי שניקלטתי פשוט מרגישה את זה ..
הרופאה שלי בהתחלה לא האמינה לי אבל זה מוכיח את עצמו ..
כשאני לא אז אני יודעת שלא ..
מקווה לטעות הפעם

Lucyk27

New member
תנסי לחשוב חיובי

מבינה אותך, גם אני פוחדת להתאכזב שוב וזה מין מנגנון ההגנה שלך. אבל..... תשתדלי לחשוב חיובי. כמו שכבר אמרתי לך אין סימנים ולא כלום, תפסיקי לחפש רמזים בגוף. במקרה שלנו אי אפשר לבנות על שום סימן, אנחנו מלאות בהורמונים שעושים הרבה בלגן בגוף ובנפש. ביום שישי תדליקי נרות שבת ותבקשי משאלה מכל הלב, אם יש שם מישהו חייב לעזור☺. מחזיקה אצבעות! חיבוק.

Lucyk27

New member
לאט לאט

אני עדיין לפני השאיבה בתקווה שיהיה מה לשאוב ואחר כך נראה אם יהיו הפריות. מחר הולכת למעקב זקיקים. מקווה שגדלו. פעם שעברו היו לי רק 7 ביציות, מתוכן 6 בשלות ורק 3 הפריות. החזרתי 2 ולא צלח... והשלישי הפסיק להתפתח כך שלא היה מה להקפיא. מקווה שהפעם יצליח.

התחושות של מחזור והתחושות של הריון לפעמים מאוד דומות

כך שלא הייתי פוסלת. חכי בסבלנות עד הבטא ותנסי להיות כמה שיותר אופטימיות.
&nbsp

רר2011

New member
הלוואי שתקבלי תוצאה טובה ביום א

ותוכלי לספר לכל מי שתשאל במצב דומה איך היית בטוחה שזה שלילי והופתעת לטובה

אנחנו פה 3 לפחות שביום ראשון תהיה תשובה

טייגר, עד שזה לא נגמר זה לא נגמר! תעשי משהו כיפי בשבת והלוואי ונתבשר בבשורות טובות ביום ראשון!

מסכימה עם אורחת חדשה 11

באמת שאי אפשר לדעת. לפני שגיליתי על הריון לפני כמה חודשים הייתי עד כדי כך בטוחה שהמחזור מגיע כבר ששמתי תחבושת עוד לפני הבטא.
באמת שאי אפשר לדעת עדיין (אלא אם תחטאי עם בדיקות ביתיות שיכולות אולי לרמז משהו.. אצלי הן עבדו, אבל כמובן שזה לא נותן תשובה ודאית).
מקווה שיהיו בשורות טובות.. ושהסופ"ש יעבור מהר!

למעלה