בחן את עצמך,,,,,,,,,,

spidi2

New member
ואללה... לא רע בכלל......

ואלו הן התוצאות: בעל יכולת להתבוננות פנימית רגיש בעל יכולת "שיקוף" אתה קולט את עצמך ואת סביבתך באופן מעמיק יותר מרוב האנשים. אתה שונא שטחיות, ומעדיף להיות לבד מאשר לנהל שיחות חולין עם אנשים. ולמרות זאת יחסיך עם חבריך הם מאוד אינטנסיביים, וזה נותן לך את תחושת הרוגע הפנימית וההרמוניה שלה אתה זקוק כדי לחוש טוב עם עצמך. יחד עם זאת, אתה מסוגל להיות לבד עם עצמך לתקופות זמן ארוכות למדי ולא להשתעמם. ס-ב-ב-ה

spidi2

New member
וזה של הפשושון....

ומי שמכיר אותו.... יודע שקלעו בול
עצמאי לא קונבנציונאלי אינדיבידואליסט אתה מבקש לעצמך חיים חופשיים ובלתי תלויים, שיאפשרו לך להחליט על דרכך בחיים באופן משוחרר. יש בעבודתך צד "אומנותי" ויש לך עניין בפעילויות הקשורות לשעות הפנאי שלך. הצורך הפנימי שלך בחופש גורם לכך שאתה עושה את ההפך מהמצופה ממך. סגנון החיים שלך הוא מאוד אינדיבידואלי. לעולם לא תחקה את מה שאופנתי, להפך, אתה מחפש לחיות בהתאם לרעיונות שלך ולאמונותיך, גם אם זה אומר שאתה צריך לשחות כנגד הזרם.

spidi2

New member
והנסיך הקטן... בשביל האיזון...

הוא לא היה נוכח בבחירת הצורות שלי ושל הפשושון... ביקשתי ממנו לבחור אחת מהתמונות שהכי מושכת את תשומת ליבו... הוא הצביע על מה שאני בחרתי... אח"כ הזיז את אצבעו לכיוון הצורה שהפשושון בחר... ואז... בחר את שלו... נטוע בקרקע מאוזן היטב הרמוני אתה מעריך את הסגנון ה"טבעי" ואינך אוהב סיבוכים מיותרים. אנשים מעריצים אותך מכיוון ששתי רגליך נטועות היטב בקרקע, והם יכולים לסמוך עליך. אתה מעניק למקורבים אליך תחושת ביטחון ומרחב מחייה. אתה נחשב לאדם חם ואנושי. אתה נוטה להיות ספקן לגבי אופנות משתנות, ועבורך בגדים צריכים להיות ספורטיביים ונוחים. ועל סמך ההיכרות שלי איתו... הוא בהחלט לא פשוט הנסיכון הזה... יש בו מהדברים שנכתבו עליי... ויש בו מהאינדיבדואליסיטיות.. ויש בו את מה שיצא לו... בהחלט מעניין

avitalp

New member
וזה מה שיצא לי... ../images/Emo20.gif

בעל יכולת להתבוננות פנימית רגיש בעל יכולת "שיקוף" אתה קולט את עצמך ואת סביבתך באופן מעמיק יותר מרוב האנשים. אתה שונא שטחיות, ומעדיף להיות לבד מאשר לנהל שיחות חולין עם אנשים. ולמרות זאת יחסיך עם חבריך הם מאוד אינטנסיביים, וזה נותן לך את תחושת הרוגע הפנימית וההרמוניה שלה אתה זקוק כדי לחוש טוב עם עצמך. יחד עם זאת, אתה מסוגל להיות לבד עם עצמך לתקופות זמן ארוכות למדי ולא להשתעמם.

חופש39

New member
../images/Emo9.gif למי שלא מכיר אותי אני ......./images/Emo9.gif

רומנטי חולמני רגשני אתה אדם מאוד רגיש. אתה מסרב להסתכל על הדברים שמעסיקים אותך רק מנקודת מבט רציונאלית. אתה מסתמך מאוד על רגשותיך, ולמעשה תפיסת העולם שלך היא שחלומות הם מרכיב חשוב בחיים. אתה לא מסתדר עם אנשים שמתייחסים בבוז לרומנטיקה, ומנהלים את חייהם רק לפי ההגיון. אתה מסרב לכל ניסיון לחסום את המגוון העשיר של רגשותיך ומצבי הרוח שלך.

R a c h e li

New member
מתה על בוחנים....../images/Emo6.gif

קלים.... דיסקרטי
לא תוקפן
קל להסתדר אתך,
ואתה אדם דיסקרטי . אתה מתחבר לאנשים ללא מאמץ,
ויחד עם זאת אתה נהנה לחוש עצמאי
, ושלא יחדרו לפרטיות שלך.
לפעמים אתה רוצה לברוח מהכל ולהיות עם עצמך
, לחשוב על משמעות החיים
ולענג את עצמך.
רחלי האם יש אמת במה שהם אמרו
...

*יערית

New member
זה משתנה בהתאם למצבי הרוח../images/Emo13.gif

זוכרת בעבר שעשיתי זאת..ויצא לי מה שקשור לתמונה בסגול.. אבל הפעם בחרתי בזה: לפי המבחן, נתוני אישיותך הם: נטוע בקרקע מאוזן היטב הרמוני אתה מעריך את הסגנון ה"טבעי" ואינך אוהב סיבוכים מיותרים. אנשים מעריצים אותך מכיוון ששתי רגליך נטועות היטב בקרקע, והם יכולים לסמוך עליך. אתה מעניק למקורבים אליך תחושת ביטחון ומרחב מחייה. אתה נחשב לאדם חם ואנושי. אתה נוטה להיות ספקן לגבי אופנות משתנות, ועבורך בגדים צריכים להיות ספורטיביים ונוחים. אז פעם בסגול...פעם בציבעי פסטל

tepale

New member
הכל נכון- חוץ מזה.........

"ומעדיף להיות לבד מאשר לנהל שיחות חולין עם אנשים" ממש ממש אבל ממש לא נכון

למעלה