בחמישי הקרוב-ח"כ גלעד ארדן מתארח בפרדס.

אהוד א1

New member
לגבי ה"שמועה":

זה כבר עלה כאן בפורום. היוזמה היא מצד היבואנים ולא מצד הרוכבים שממש לא יסכימו לזה.זהר זהר ובימר (צוות הרשויות של המועדון,שעוסק בנושא החוקי) רוכבים על אופנועים כבדים. מאוד כבדים. גם אליקו אלג'ם.אני רוכב אומנם כרגע על קטנוע מכל מיני סיבות אבל ממש לא מתכוון להגביל את עצמי לכל החיים.נראה לך רציני, קולט, שהרוכבים יסכימו לתקנה כזאת?!? ממש ממש לא. השאלה ,כפי שכבר כתבתי, עלתה כאן בפורום בעבר.אתה מוזמן להשתמש במנוע החיפוש. אתה מוזמן גם להיות מעורב בעצמך ולהגיע לישיבות בכנסת. לגבי ארדן - אתה מוזמן להעלות את הנושא בפניו בעצמך ולהציג את עמדתנו ("לא יקום ולא יהיה") בשרשור שיפתח מחר. נכון, זה יחייב אותך להכנס לפורום קטנועים, אבל לך תדע: אולי תגלה שהוואריאטור אינו נורא כל כך.

shayoo70

New member
מה זה משנה כך או כך מכרתם אותנו....

אנחנו נוכחד כשתעבור הצעת החוק ואילו השליחים של הפיצה ימשיכו לחגוג על הביטוח .

nirrub

New member
תגובה של דגנרט

קצת הבנת הנקרא ולהוציא את הראש מהתחת יתרמו לך הרבה. לפני שתרוץ לאמא לבכות, אתה מוזמן לעיין במה שאהוד כתב שוב. ולמי שזה מפריע - י"י! (לומדים מהר
)

shayoo70

New member
דגנרט אבא שלך ישליח של קנגורו

אני יודע טוב מאוד מה הולך לקרות בינואר ,ענף האופנוענות ימות ואילו הדו"גים היחידים יהיו ה TIPHOONים למינהם אז תוציא את הראש שלך מהתחת של אמאשלך....

nirrub

New member
../images/Emo13.gif

"ישליח של קנגורו" היה די משעשע למען האמת התגובה לא הייתה על מה הולך להיות בינואר (אם כי אם אתה כזה מגדת עתידות, אולי ספר לנו מתי תגיע לירח), אלא על שטויות הקונספירציה שלך. וזה שאתה כותב ש "אני ידוע טוב מאוד" לא הופך את זה לנכון. גם לא האשמה חסרת בסיס של גורמי גוף שלישי ערטילאיים. חוצמזה, אם אתה יודע (!), תמכור עכשיו את הכלי ותרוויח הרבה כסף לפני ירידת הערך המטורפת. (יש עוד כמה עצות "חלם" בשבילך, הו "אתה שיודע") במקום זה, אם יש לך משהו פרודוקטיבי לכתוב/לעשות - תפדל אבל אני מניח שפשוט תמשיך להתבכיין על כך ש"אחרים" מכרו אותך ונעשה לך עוול ואתה כזה מסכן ו"בו הו הו" אה, וכנראה לא שמת לב, אבל י"י שוב!!!

shayoo70

New member
בגלל שאתה כנראה דיסלקט....

וכנראה גם טיפש ברמות שצריכים לקחת לחקור במכון ווייצמן, תקרא לאט יותר את כל מה שכתבתי זה אולי יעזור לך להבין טוב למה התכוונתי. טענתי היא שהדוג"'ים היחידים שישרדו יהיו הקטנועים כי כך הוצהר קבל עם ועדה שניסחו את הצעת החוק , שמיטיבה עם בעלי עסקים של שליחויות ועוד כל מיני .... היבואנים לא ייפגעו ובגלל זה לא ינקפו אצבע כי ייבוא הקטנועים לא ייפגע. מה שמתיר את רוכבי האופנוע מחוץ לרפורמה וכנראה גם מחוץ לאופנוע .... מה שגם לא קיבלתי עוד מישהו אחד שהצהיר שלא תהיה הגבלה של 33 כ"ס על הכלים עליהם יוחל החוק. על כן הקטנועיסטים יקבלו הפשרה פשוט כי היא טובה להם וינטשו את רוכבי האופנוע ....

nirrub

New member
אז זה יורד לרמה הזאת

אין בעיה ציפיתי לתגובות קצת יותר ענייניות מצידך, כנראה שביקשתי יותר מדי. אתה לא כתבת כלום - הדבר היחיד שאמרת זה "מכרתם אותנו". אתה בא בטענות לבנאדם שמשקיע מזמנו האישי והפרטי בשביל שינויים בעוד אתה רק מספיק אינטיליגנט בשביל לעמוד בצד ולצעוק חמס! גם כן, ממש "חוכמה" לבוא ולכתוב "הוצהר קבל עם ועדה" ובלבלבלבה... אתה ראית כרגע איזשהו חוק שעבר בנושא? אתה מנסה לעשות משהו מלבד לתקוף אחרים שמנסים לעזור? או שמא כל האינטלקלט שלך מסתכם בלהתבכיין ולקרוא לאנשים אחרים מפגרים. כנראה שכן. אז תסלח לי,שי היקר, אם לא אמשיך איתך את הדיון המאלף (או אולי מעלף, לפחות בשבילי) כי לא יוצא ממנו כלום מלבד זה שאתה עוד פעם ועוד פעם מתעקש על כלום ומנסה להתנגח בכולם. הייתי שמח לראות אותך בפורום קטנועים מעלה תהיות לגיטימיות לארדן, אבל כנראה שזה מתחת לכבודך (או מעל ליכולת שלך) - כי הרי גם ככה "כולנו" מנסים לדפוק רק אותך! שלום ולא להתראות!

shayoo70

New member
כמה קצת שכל אצל אדם אחד....

להתראות שלום ותודה לא התנגחתי עם כולם אלא רק איתך שהתחלת להשמיץ אותי מעל דפי האינטרנט .... קראת לי דגנרט ואמרת לי לעשות עוד כמה דברים. מה שכן אתה עדיין מסרב שבמשנה תוקף לא לענות עניינית על מה שהעליתי ,בינואר ולא יעזור כלום מחירי הביטוח יעלו לי ולך יירדו. על כן אתה מוזמן להסתודד עם ח"כ ארדן שפשוט מנסה לעשות עוד קצת הון פוליטי חשבון הגב שלך או שמה זה התחת.... בסופו של דבר מה שמעניין אותו כמו כל ח"כ זה להתפרסם ולהיות בכנסת הבאה.

אהוד א1

New member
"אנחנו"? מי זה "אנחנו"? את מי "מכרנו"?

ולמה לעזאזל לא קיבלתי על כך כסף? זה מאבק של אבא שלי? לבימר יש מניות בסאניאנג? זהר שותף בקימקו? זה שאתה אישית לא עשית עד כה כלום כדי לעזור לעצמך לא עושה את זה למאבק "שלנו". אם נצליח יהיו הרבה שינסו לקחת לעצמם את הקרדיט (גב"ב בטור העורך שלו לפני חודש או חודשיים,למשל). אם נכשל יתלו את הפעילים בכיכר העיר. כיוון ששנים אני עוסק בעבודה ציבורית התנדבותית אני כבר יודע שזו עבודה כפויית טובה ולכן לא מצפה ממך לתודה על ההשקעה האישית שלי ושל האחרים. אין גם צורך שתטרח לענות לי.(אני מודע לכך שהאצבע שלך תקועה במקום חמים והגבה תחייב אותך לשלוף אותה משם
).

AVNER XR

New member
אז אהוד אולי שווה לעדכן אותנו מעת לעת מה

קורה ואיך,ומתי גזר הדין?

אהוד א1

New member
מעדכנים כשיש על מה.

הכנסת חזרה בשבוע שעבר מפגרה. במושב הנוכחי יש קווה להמשיך להריץ קדימה את שתי הצעות החוק.יש תאריך לבג"ץ (בדצמבר).כשיש מה לעדכן מעדכנים. ויש גם מה לעשות בינתיים. רוצה לעזור? דבר איתי.

ixmix

New member
בדיוק! אהוד חוגג על חשבוני עם קטנוע יוקרתי!

מכרת אותנו וקיבלת שוחד, כולם יודעים! בגלל זה אתה גר בוילה בכפר שמריהו ועושה את עצמך שאתה גר במושב לא רחוק משם, רק בשביל מפגשים. בגלל זה אתה חי כמו מלך, על חשבון משלם המיסים!!! (וברצינות: אהוד, אתה לא חייב להגיב לכל פרובוקטור, שבעצמו לא תרם למאבק). אגב, היית בהפגנה אתמול? אם לא, אני יכול לארגן לך חולצה. לא חולצת בטן, כמו שאתה אוהב, אבל בכל זאת...

אהוד א1

New member
אשכרה שיחררו את כל הטרולים.../images/Emo5.gif

אני מגיב לכל פרובוקטור כיוון שיש כאן הרבה שרק קוראים וחבל לי שמה שישאר להם בתודעה זה שטויות לא נכונות במקום נתונים אמיתיים. החיים שלי דבש.מודה. הפגנה? אני הולך רק להפגנות של השמאל (בגלל הכוסיות).קשה לי להאמין שיש כאלו בארגון המורים. אל תדאג,איקס.יום יומיים צ'רסקי מקבל את המפתחות לפורום וחוסם אותך
.

Chersky

New member
../images/Emo5.gif

חס ושלום שלא נדע מצער
שום מפתחות ואל תעשה טובות.

ixmix

New member
האמת, נשמע כמו רעיון לא רע.

תראה, אמנם דרישות הסף הן ידיעת קרוא וכתוב, אבל אני מניח שאם תתאמץ תוכל לשכנע אותם שאתה יודע. כבר שמעתי שאנשים שוכנעו שאתה סטרייט, אז הכל יכול לקרות

ixmix

New member
מישהו עוד יקח אותך ברצינות.

כפי שאתה יודע, רק עתה שבתי לכתוב בפורום, אחרי זמן רב. אתה ב-א-מ-ת רוצה שאני אעזוב, ואתה תישאר עם ילדי השביתה* ? * לתשומת לבך: לא מדובר בנערים חלקים, כמו שאתה מעדיף.

למעלה