בחמישי, גדי הפתיע ברקודי עדות

בחמישי, גדי הפתיע ברקודי עדות

רקדנו רקודים לשירים בוכרים, מרוקאים, תימינים ואפילו היתה מנגינה של איזה שיר שזיהיתי מילדותי. בכל המעגלים הששתפה רקדנית מסין שבאה לביקור בארץ. היה מקסים לראות את גדי רוקד במעגלים, היה נפלא. מקווה שלעיתים קרובות יותר, גדי יתן את פינת העדות והמקצבים המיוחדים.

../images/Emo204.gif ../images/Emo45.gif אבל...

אני הייתי שמחה לראות את גדי יורד קצת יותר לרחבה {כמו שנהג בשנים עברו..} גם אם אין בסביבה רקדניות אורחות מסין...

orit muki

New member
אכן הרקדה מיוחדת ומגוונת.

היה לי כיף למרות שביליתי אצל רופא שיניים לא וויתרתי ובאתי מאד עייפה. אז קצת ישבתי לי בריקודים שלא הכרתי (כשבד"כ אני מנסה להעתיק) כמו כן ויתרתי על כמה ריקודי מעגל מהירים... כאלו שרק רצים... ובד"כ תורמים לפיגורה. אבל גדי אין טענות, בחן רב קישט את מרכז המעגל בנוכחותו! והסינית מאד חמודה כ"כ השתדלה! עם כאלה נעלי עקב? אבל מה... אין לה את זה את הצעד התימני היא לא הצליחה לרקוד בחן... היתה קצת נעולה אולי בפעם הבאה אביא לה סחוג... לפני... מה אתה אומר שרק?

שווה ניסוי... והצעד התימני...טוב נו

תני לה קצת זמן. אני לעומת זאת ראיתי אותה מעתיקה בהצלחה את דבקה רפיח.....

זהו אז

שבאמצע ראיתי אותה עוקבת אחריך תגיד במי אתה מתרכז ועוד בריקוד כזה? תרים ראש - תסתכל בגדול

וואלה אם אראה אותה בהרקדה בקרוב..

אזמין אותה לרקוד... יהיה מעניין. מהמעט שהספקתי לראות יש לה קליטה פנטסטית...מה אתם אומרים? היא תהיה היום בהרקדה של גדי בכפר-סבא?

../images/Emo204.gif אם כבר שאלת...

אז כנס לכאן וראה מהו הקימונו היפני המסורתי....
מה שהאורחת שלנו לבשה היה יותר עיבוד מודרני לבגד הסיני... שכולל טוניקה ארוכה רכוסה בצורה אופיינית + מכנסיים... לע"ד אין שם מיוחד לבגד הסיני...

ואני חשבתי

שאת עסוקה בריקוד ככה זה - נשים תמיד יודעות לעשות שני דברים בבת אחת גם לרקוד, גם לבחון את האורחת, גם לנתח מהו סוג הבגד וגם להעשיר את כולם בידע האישי שלהן לגבי עיבוד מודרני סחטיין עלייך

../images/Emo204.gif מה זה השוביניזם הזה... ../images/Emo12.gif

על שרק התפלאת שהוא מרוכז בריקוד ולא שם
לאורחת.... ועלי אתה מתפלא ששמתי
....
מה זו האפליה הזו....
{אתה לא יודע שנשים ת-מ-י-ד רואות מה נשים אחרות לובשות
...
}

בכלל לא

על שרק לא התפלאתי שלא ראה רק ציינתי בפניו שהיתה לידו וכנראה לא שם לב ובכלל לא התפלאתי כי גם אני לא הייתי שם לב וגם עלייך אני לא מתפלא - רק מעריך את היכולות לעשות כמה דברים בו זמנית הוא שאמרתי גברים מנגה ונשים ממאדים או אולי ההיפך ואין פה ענין של שוביניזם או פמיניזם אלא רק ציון עובדות כפי שאני רואה

../images/Emo204.gif נו טוף.. אבל זה בכל זאת הפוך

הנשים הן מנגה {ונוס...
}... הגברים מהמאדים {מארס...
}...

למעלה