בחלומי...[ט']

בחלומי...[ט']

ובחלומי אני שוב ילדה בת 10, שוב עיניים חומות גדולות, שוב שיער גולש, שוב שיניים לבנות, שוב חיוך, גדול, אמיתי.. שימחה ענקית. אמיתית. ובחלומי אני רצה בשדות, בלי שום פחד ליפול, ואם נופלת, אז קמה, מנקה את הבגדים מהרפש והבוץ, וממשיכה, ממשיכה , ממשיכה, חיה, אלוהים, חיה!! לא מסתכלת אחורה, רק קדימה. אני רוצה ! אני רוצה! אני רוצה!! ובחלומי .. אני בת 13 . עוד קצת חיה. עוד יש תקווה. אני נורא תהום בקצה השדה. רואה- לא רואה. אבל השדה...כמה יפה השדה. וממשיכה לרוץ. קדימה. מסקרן אותי לראות מה בהמשך... "עצרי!! עצרי!! "אני נזכרת עכשיו שהם צעקו לי.. "תחזרי אלינו!! את בדרך הלא נכונה..!!" והם נשמעים כבר כצלליות רחוקות ועמומות, ואני נופלת בתוך הבור, אפל, שחור, רע.. ובחלומי אני טופסת באבן, מנסה לטפס, נופלת, שוב מנסה ונופלת. חלשה, חלשה, חלשה. ומלמעלה, הם מייעצים לי איך ולמה וכמה. ואני לא יודעת. חסרת אונים שכזאת. ובנתיים, ממשיכה לראות את הבור. להריח את הריח המחליא, לבהות בחושך הקודר, להרקב.. התעוררתי. והלוואי שיהיה איזשהו המשך לחלום.....

... אוי.

ובחלומך... יכולתי להמשיך כאן את החלום שלך ולנסות לרקום עבורך טוב יותר. לנסות לרקום לך חיים. לפחות בחלום... אבל. חלומות של אחרים אינה חלופה טובה מספיק. אם זה לא יהיה החלום שלך- הוא לא יוכל להפוך להיות החיים שלך. אם זו לא תהייה את שתנסה להגשים את החלום- הסיכוי שהוא יוגשם קטן. חלומות נועדו שיגשימו אותם. לא?

אכן.

ילדה חולמנית אנוכי..:] יש לי הרבה חלומות. חלקן שואפות פנימה אל תוך התהום.. הדרך חזרה ארוכה מדי.. הדרך פנימה נראת פתאום מפתה יותר.. קל יותר ליפול..זה ידוע. ולפעמים אני מתגעגעת לריח המשכר של הדשא, היופי. של החופש. תודה על התגובות. זה המון בשבילי.

ameli

New member
מצמרר....

מאד אוהבת את הכתיבה שלך, נוגעת מאד, מוחשית מאד ציורית מאד. ואת יודעת, אני מאמינה שאת תזכי להגשים חלומות דווקא את אלו החיוביים יותר אלו שלא שואבים אותך כלפי מטה אלו בהם את מצטיירת כילדה עם עיניים חומות גדולות, שיניים לבנות, חיוך גדול ואמיתי, ובלבך שמחה ענקית. אוהבת אותך ומאמינה בך. תאמיני גם את.

יפה שלי...../images/Emo23.gif

תודה..בעיקר תודה.. טוב לי לשמוע ממך... אגב, השיניים נראות הרבה יותר טוב.:]]] [אם ראית אותן בתקופה הרעה שלהן..:]

למעלה