בחירת סט אוכל

kookadoo

New member
הן מאד מאד קלות

הצלחות יכולות אפילו לתת תחושה של פלסטיק (למרות שהן לא). זה חלק מהיתרון שלהן ליום יום (לדעתי). הצלחות גם לא תופסות כמעט מקום כשהן מונחות אחת על השניה. יש לנו סט של קורנינג ואני מאד אוהבת אותו מבחינת הנוחות. לאירוח יש לנו סטים אחרים.

מיהנינה

New member
ואווו איזה פינוק מהעבודה!

אני אישית הייתי ללא ספק בוחרת את הסט האמצעי.
אבל זה עניין של טעם
:)

ווסאבי74

New member
גם אני הייתי הולכת על הדגם האמצעי

הצלחות של קורנינג יקרות יחסית, כך שסט ל18 אנשים (בטוח שזה לא 18 חלקים?) זה ממש מתנה יפה מהעבודה. הן דקות וקלות כך שלא יתפסו לך הרבה מקום בארון והן הרבה פחות שבירות מצלחות אחרות.
&nbsp
תבדוק אילו השלמות יש לסט שאתה רוצה לבחור, לא בכל סט יש את אותו מבחר של כלים.

מרי פופ

New member
מדובר בסט של 18 חלקים שמורכב מ 6X3 צלחות

למנה ראשונה, עיקרית ומרק.
הדגם השני יכול להתאים אולי גם לארוח.
בכל מקרה, אלו צלחות קלות, לא נשברות בקלות ומצויינות ליומיום.

שירוק

New member
למה אי אפשר לעשות לייק בפורום ?

הלבנות נהדרות

אני לא אוהבת בכלל את העיטורים שלהם, אמריקאי שמרני כזה ולא מגניב בעיני. גם יותר טעים לי לאכול על לבן ולתת מקום לאסתטיקה של האוכל...
אני מארחת איתן ועוד איך והשולחן נראה נפלא עם קערות צבעוניות אחרות בכל מיני גדלים, מגשי מתכת ועץ מדליקים, מפיות וכו'. תתחדשי!

גלמיש1

New member
מסכימה לגמרי! הן מוצלחות גם לאירוח שכן אפשר להתאים אותן

לכל זן של עיצוב. לשלב עם כלי הגשה מצויירים יפים, או עם מחצלות וקערות עץ וסידורי עלים יבשים לקונספט של טבע/ירוק. וכו.
חוצמזה שנראה לי מיותר להחזיק כמה סטים. היה לנו סט קרמיקה יפה לאירוח ונתתי אותו לגיסים. החלטתי שמה שטוב בשבילי טוב גם בשביל האורחים.
כמו שאמרתי בעבר - כשמלכת אנגליה תודיע על ביקור אני אקנה סט מיוחד (ואז גם אתקין שרותי אורחים בשבילה...)

חחח... אהבתי את עניין השירותים!!

אצלי היא מוזמנת אם אין לה בעיה לחלוק עם החתולה..

baniti

New member
אז אצלי כנראה בארוחת חג יש מצב שתרגישי כמלכה גם בלי להיות

בפועל מלכת אנגליה ולא,זה לא בשביל להרשים אלא כדי לייחד את הארוחה מהיום יום. וואו,כמה מהר היה המעבר מהצלחת לשירותים.

florentin

New member
מסכימה עם כל מילה

רק הלבן, לא סובלת את הקישוטים שלהם.
בעיני הם אחלה גם לאירוח.
וזו יופי של מתנה.
&nbsp
אגב, התבניות שלהם (הלבנות החלקות, עם מכסה הפלסטיק) הן המתנה הקבועה שלי לכל מי שעובר בית.
הן פשוט מעולות!

לי יש 4 סטים שלהם

שבת חלבי
שבת בשרי
יום חול חלבי (השלישי שצירפת ומשמש כמובן גם לאירוח)
יום חול בשרי
כמו שהבנת אני ממש מרוצה מהם

בעיני הלבן וסורנה שיחקה אותה

עם ההצעה לאירוח עם קערות צבעוניות (בטח גם המפיות)

eden7115

New member
אני חושבת שבחירה לבן - זו תהיה בחירה חכמה

כי יהיה ניתן לערוך כל פעם את השולחן בסגנון וצבעים אחרים עם אותם כלים, בלי להיות מוגבלים בגלל עיטורים כאלה או אחרים.
אין ספק שהייתי בוחרת בלבן.
&nbsp
הסט שהעלית הוא עם צלחות שטוחות ללא "מדרגה"- מה שלדעתי יוצר מראה יוקרתי יותר ומתאים לאירוח (לעומת צלחות רגילות עם "מדרגה").

שירוק

New member
הסט הנבחר הוא הלבן

עכשיו רק נותר ללמוד עיצוב שולחן לאירוח

למעלה