בחירת מוצרי חשמל למטבח וינטג

Amir3003

New member
בחירת מוצרי חשמל למטבח וינטג

הי לכולם
לקראת סוף בניית בית. המטבח שאנחנו מתכננים יהיה מטבח כמו של פעם, בצבעי ירוק לבן, כמו בתמונה המצורפת.
הבעיה היא להתאים לזה מוצרי חשמל:
המדיח יהיה אינטגרלי ככה שזאת לא בעיה.
התנור יהיה תנור עומד 90 ולמקרר השארנו נישה מספיק עמוק ורחבה.
התלבטנו הרבה מה לעשות, מאוד רצינו צבעוני אבל בתחום המקררים, סמג וגרנייה וכדומה המחיר יקר יחסית והנפח מאוד קטן ולא מתאים למשפחה גדולה וזה או לקנות שניים (כבר לא אופציה) או למצוא משהו יותר גדול.
אז זה או ללכת על מקרר לבן ותנור לבן. או אותו דבר בנירוסטה או אולי לקנות מקרר ולצבוע אותו במצבעה?
רעיונות יתקבלו בברכה
תודה!

Iris Design

New member
המקרר והתנור לא חייבים להיות ״סט״

במיוחד כשהמטבח כ״כ צבעוני.

יחד עם זאת אני הייתי הולכת על נירוסטה, רטרו הולך עם זה יפה גם אם זה מוסיף קצת סגנון מודרני.

איזו בחירה נהדרת!

סקרנית לראות איך תצא הגירסה שלכם...
ולענין המקרר והתנור. אני מסכימה עם איריס, שאין שום חובה שהם יהיו תואמים. כל עוד הסגנון דומה, זה יכול לעבוד.
והמקרר... אני הייתי הולכת על לבן או שמנת (יש לפעמים, בחלק מהדגמים) אבל אם בא לכם מקרר צבעוני - חשבתם על האופציה של חיפוי בטפט? זה זול יחסית, הפיך, ויש אינספור אפשרויות.

Amir3003

New member
תודה על התגובות, עוד כמה שאלות

תודה על התגובות המעולות. אין ספק שזה מעניין לדעת איך יצא וכמובן שאשלח לכן תמונות. הדלתות נכנסות בקרוב לצביעה ונדע... כל עבודת התכנון מול הנגרית מתאגרת ולקחתי כמה החלטות אמיצות שאני מקווה שיצליחו (כי אני עושה את זה בלי מעצבת)
מוסיפה פה תמונה של המטבח הזה עם תנור נירוסטה שאכן נראה לא רע בכלל.
1. בקשר לטפט, אני מפחדת שזה יצא לא מקצועי. מה דעתכן?
2. האם מכירות איפה אפשר להשיג ידיות עגולות שקעות מעץ לארונות אמבטיה וגם ידיות מתכת למטבח בכמו בתמונה?
3. דמיינתי כל הזמן שהאריחים במטבח יהיו עם הדפסה של תפוח באחד הצבעים כמו בתמונה (אריח עם תפוח ואריח אחד לבן חלק). מצאתי גם בית דפוס שידפיס על הקרמיקה. מה דעתכן, ללכת על זה?

תודה רבה על הכל!

רזאי

New member
יש מגנטים שמצפים את כל חזית המקרר.

אני זוכרת שראיתי פרסומת שלהם עם כל מיני דוגמאות נחמדות. בגיגול מהיר מצאתי כזה במרמלדה, אבל בטח יש עוד.

למעלה