בחירת דירה בקומפלקס,איך ?

nogali

New member
בחירת דירה בקומפלקס,איך ?

מלבד איזור בית הספר , מה עוד צריך להנחות אותי בבחירת הקומפלקס? איזה שאלות צריך לשאול? מאיזה מלכודות לברוח ? אודה על תשובותיכם.
 

iris mom of two

New member
קומפלקס

1. חניה, ברחוב או מוקצה, אם ברחוב תראו מה המצב 2. גיל הקומפלקס והדירות 3. מי משלם מה (מים, חשמל, חמום, גז) 4. מה יש בדירה (מקרר, תנור אפיה, מדיח) 5. איך ה-MAINTANANCE, יש להם חברה שלהם (עדיף) או אם יש בעייה הם קוראים למישהו והאם זה 24 שעות 6. אם יש בריכה האם זה כלול או צריך לשלם בנוסף כנ"ל חדר כושר (באנגלית: what are the amenities, and which are included, or are there any fees) 7. כמובן מצב הדירה עצמה, לכו לראות את הדירה. 8. עד כמה גמיש חוזה השכירות, האם יש מכירה (כגון חודש חינם לחוזה של שנה) 9. תראו אם יש ילדים או מגרש משחקים וכעד כמה הוא נקי. 10. איפה יש כביסה, האם יש HOOKUPS, מכונות או חדר כביסה. זה כל מה שעולה לי כרגע, בטח יש עוד.
 

יובית

New member
לבדוק את חוקי הוועד H.O.A

לקרוא טוב את חוקי H.O.A, שלא תגיעי למצב שיום אחד תקבלי קנס על זה שילדך שיחק בכדור בבית והפריע לשכן ממול וכל זה היה בשעה 5 אחרי הצהרים. וכמו שאיריס כתבה במספר 9, כמשפחה עם ילדים, שבחיפושים אחרי קומפלס תתמקדו על בית דירות עם מגרש משחקים לילדים. יש המון בתי דירות עם מתחם כזה למען השקט והשלווה שלכם.
 
למעלה