בחילות

mero44

New member
בחילות ../images/Emo92.gif../images/Emo53.gif

הי בנות, אני שבוע 6, סובלת מבחילות במשך רוב היום ולפעמים גם מהקאות ניסיתי לעשות חיפוש בפורום לגבי תרופות טבעיות שיכולות לעזור, אך לא מצאתי כלום אולי כי לא המציאו כזה דבר
אני ממש מיואשת, אנא אם מישהי יודעת על כל דבר שיכול להקל על הסיוט הנורא הזה אשמח לדעת תודה מראש

rjf

New member
יש תכשיר שקוראים לו (לא זוכרת)

אבל בבית מרקחת עם נטייה קלה להומאופטייה ידעו לתת לך - זה כמוסות שמכילות בין השאר גינגר וויטמין B6 . לי אישית זה לא עזר אבל שמעתי על הרבה שכן. יש אומרים שמנטה עוזרת (במיוחד למי שגינגר לא עוזר) גם דיקור סיני עוזר עם יש לך גישה מהירה ובמקרה הצורך מותר לקחת במירשם רופא פרמין נגד בחילות והקאות. יש שזה עזר להן ויש שלא - לי זה הקל על הבחילות ולא מנע את ההקאות. בכל מקרה - זה עובר איפה שהוא בין שבוע 10 ל 14 אז לא להתיאש...

יש תרופה לא טבעית

שהרופאים נתנו לי גם בכדור וגם בנר [ולצערי גם דרך הוריד בבי"ח] ונקראית פראמין. צריך מרשם. יש רופאים שלא אוהבים לתת. יש בנות שזה מחולל פלאים עבורן, לי לא כל כך אבל אני הקאתי בצורה מטורפת ויוצאת דופן אז אין מה ל"למוד" ממני.

יש בפורום מלא המלצות

אני עצמי נכנסתי כמוך לכאן עם מליון שאלות על בחילות יש סוגי תה מומלצים כמו קמומיל (שלי זה עשה גועל נפש) יש המלצה על לפני השינה להניח עוגיות וקרקרים ליד המיטה ובבוקר כשמתועררים לא לקום מהר אלא לגרוס קצת פחמימות להרגיע את הכייבה כל שעתיים ארוחה קטנטנה לפני שהבחילות חוזרות (לי זה קצת הרגיע ועוד רזיתי מזה 2 קג) לשתות המון כי הרחם צריך נוזלים באתר יולדת יש מלא טיפים yoledet.co.il איפה שכתוב בעיות נפוצות/ בחילות יש כאל שממליצים לשבת עם הראש בין הרגלים, לי זה רק הגביר את החשק להקיא הסבירו כאן גם על נקודת ביד שמחלישה את הבחילות אם לוחצים עליה קרטיבים וסודה ולימון וגלידות יכולות לאלחש את הכייבה למרות שכתוב שמוצרי חלב יכולים להתסיס יותר את הכייבה ומומלץ להימנע מהם כמו שלהימנע מקפה ואוכל מתובל שמכביד על הכייבה לי ולעוד כמה מאוד עזר מרק חם בערב ואחריו לא לשתות שום דבר קר והחמימות מרגיעה כמובן שויטמין B6 יכול להקל - אצלי הרופאה רשמה אותו עם עוד ויטמינים באותו כדור (בתפוחי אדמה יש B6) לעת עתה זה מה שאני זוכרת לי עזר גם פירות ובמיוחד תפוזים

למעלה