בחור מישיבת 'כסא רחמים' נעלם במי הכנרת

חדשות 24

New member
בחור מישיבת 'כסא רחמים' נעלם במי הכנרת

במהלך טיול של הישיבה לקברי צדיקים בצפון, ירדו מספר בחורים לשחות בכנרת, אחד מהם גילה סימני מצוקה וטבע במים. צוללנים מבצעים בשעה זו סריקות אחריו שמעון מירוני, כתב 'בחדרי חרדים' בחור חרדי כבן 17, תלמיד ישיבת 'כסא רחמים' בבני ברק, נעלם במי הכנרת. חיפושים נרחבים מתבצעים אחריו בשעה זו. מפרטים ראשונים עולה: במהלך טיול מאורגן של ישיבת 'כסא רחמים' ביקרו בני הישיבה בקבר רבי מאיר בעל הנס בטבריה, מספר בחורים ירדו לשחות במי אגם הכנרת הסמוך לקבר. אחד הבחורים שנכנס למים גילה סימני מצוקה ונפנף בידיו, ולאחר מספר שניות נעלם בתוך המים. חבריו הזעיקו עזרה, ובשעה זו מתבצעים חיפושים נרחבים. צוללנים מיחידת הסיור הימי של המשטרה, צוללני זק"א וצוללנים המשתייכים לארגון 'איחוד הצלה' נכנסו למי האגם לסייע בחיפושים. פרטים נוספים בהמשך.

טל 31 נ

New member
קצת קשה להחזיק לבחורים בני 17

את היד ולמנוע מהם לעשות מעשה קונדסאות.... איך אפשר להאשים צוות?.... יד ה` פה. שנשמע בשורות טובות.

בת תורה

New member
ישיבעבוחרים

עד מתי???לא זוכרת חופשת בין הזמנים בשנים האחרונות שלא גובה קורבנות בנפש.. מאז שאתם יוצאים אני רק מתפללת שהפעם הכל יעבור בשלום. . אך כמו תמיד לא עובר יום או יומיים מתחילת החופשה וכבר שוד ושבר. . די!! תפסיקו לקחת סיכונים. . . שימרו על כללי הבטיחות תיהיו ערים לסביבתכם. למזג האוויר. . פעלו עפ``י ההוראות בכל אתר ומסלול. . חישבו על הוריכם. . משפחתכם. . . וכן גם על כלל עמ``י ששמחת החג/החופש נהרסת בכל פעם מחדש בגלל חוסר אחריות. . .נ.ב. אם איני טועה בחלק מהמקרים נגרם חילול ה`.. אני יודעת שאני נאיבית.. ומה שהיה הוא שיהיה. . אך לו ישיבעבוחר חמד יקח זאת לתשומת ליבו והיה זה שכרי. . חופשה נעימה ו.ב.ט.ו.ח.ה. !!

למעלה