בחור יתום,ר``ל...ל``ע

sbhtk24

New member
אני נפגשתי עם כמה יתומות

ממש לא מפריע ואולי רק יותר סייעתא דשמיא

שKקירה

New member
תסלחו לי על הציניות אבל

מלכתחילה יותר טוב אחד כזה.. ומזה בכלל ההגדרה הזאת "יתום". זה מעליב...

../images/Emo27.gif מצטערת לאכזב!!! ../images/Emo37.gif

יצאתי עם בחור יתום, ובעזהי"ת לא אחזור על הטעות הזאת בחיים שלי. כמובן שאני לא מכלילה, אבל הבחור שיצאתי איתו היה הבחור הכי חסר דמות אבהית שהכרתי אי פעם, וזה ממש משפיע על האופי והמידות. יתכן והוא חריג לכלל היתומים אולם הכרתי מס' יתומים בחיי ואני מודעת לזה שהם לא אשמים והכל אבל יש לי הרגשה שחלקם מחפשים למלא את החסכים הרגשיים שלהם בכל מיני מותרות ופינוקים עצמיים.

ארטיימר

New member
זה די אינדוידואלי

וגם נפגשתי פעם עם בן להורים גרושים אחד הבחורים היותר בוגרים שדברתי איתם. תלוי מה האדם עשה עם מה שקרה איתו וסטיגמות תמיד יהיו

אתם עומדים להתעצבן עלי

אבל לדעתי אין הבדל גדול בין יתום שאיבד את הורו לבין בחור שהורו גרושים. לשני הבחורים יש משקעים ולא משנה מה הסיבה!

שתיהיה בריא תאמין ליי ..יש אנשים

שאלייסטורר בלי שיקרה להם כלוםם הםם חוליםםםםםםם או יש להם משקעים כמו שאתה קורה לזהה אין מין בורות זאת לשפוט אדם לפי סטטוס משפחתי .. אתם שמשחקים אותה כאלה מאמינים ודתיים ככה מדבריםםם חיי טפוו עלייכםם

את מדברת מהלב לא מהשכל

זה באמת כואב שבחור/ה יתום צריך לסבול בגלל זה. אבל זה טבעי שאדם שעבר דברים שאדם ממוצע לא עובר זה מזיק לו. למרות שיש מקרים שזה לא נכון . יש יתומים שמתמודדים יופי עם היתמות. אבל אין זה טבעי שכן יהיו משקעים

שKקירה

New member
שאלוהים יסלח לכם

יתומים משכל ...ורגישות . זה חסרון הרבה יותר מזעזע ועם הרבה יותר משקעים ..

סתם בשביל ההקצנה

כמו שלא תתחתני עם בחור בגלל שאת מרחמת עלו . נכון? אז כמו שאמרתי זה באמת כואב .. אבל אם כך אז גם כואב שפוסלים בחור שחזר בתשובה/וכמו שפוסלים בת יחידה/ וכמו שפוסלים כל דבר אחר

יש לזה הסבר פשוט

למה לפסול בת יחידה סיבה א. בית ההורים שלה משעמם ובית הורים זה צריך להיות סוג של בילוי עוד סיבה החתן הוא הכל בשביל ההורים של הכלה והם מסתכלים עלו ותובעים אותו כאילו היה בן שלהם. ויש עוד סיבות

למעלה